Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kova

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.28. 08:42:38
V4-en már másodszor fordul elő, hogy a teljesen feltöltött kínzókamrából nem kapok semmit. Ilyenkor általában hajnal két óra környékén jön helyette pár LE a kvízkérdések besorolásából, aztán háromkor, amikor a kínzókamrát szokta jóváírni, már semmi, csak szépen csendben kinullázza. Egy darabig azt hittem, hogy ez a kettő kavarodik össze valahogyan, de az első eset után már volt olyan alkalom, hogy a teljesen feltöltött kamrából is és a besorolásokból is megjött a LE a szokott időben. Mással is volt már ilyen vagy csak engem nem szeret a script?
Dátum: 2010.03.14. 17:25:11
Másnál sem működnek a visszaszámoló órák?
Dátum: 2010.03.12. 00:24:41
Köszönöm, Felderítő visszatért a V4-re, de egy másik karakter is eltűnt a szövetségünkből: MESSER (472-es karakterszám).
Dátum: 2010.03.11. 23:27:11
Működik már a V4? Mert én nem tudok oda belépni, adatbázis hibával kidob. Ha ez annak a jele, hogy törlődött a karakter, akkor Felderítő néven futottam ott (valószínűleg 1324-es karakterszámon).
Dátum: 2009.11.21. 05:14:26
Hm... Létezik, hogy az "Okozz kritikus ütést 20 alkalommal portyázáskor!" küldetés során a kritikus varázslatokat is beleszámolja a program? Legalábbis nálam ezt tette. A küldetés felvétele utáni első csatámban krit. var. + 2 krit. ütés -> "Küldetés állapota: Eddig 3 kritikus ütést okoztál." Második csatámban: krit. var. + 4 krit. ütés -> "Küldetés állapota: Eddig 8 kritikus ütést okoztál."

Edit: OK, közben utánanéztem a wikidot-on, és ott is azt írja a help, hogy mindkettőt elfogadja. Akkor viszont talán a küldetés szövegében ki kéne cserélni az "ütést" kifejezést "sebzést"-re. Bár ilyen apróságokra már igazán nem adunk.
Dátum: 2009.10.15. 05:03:51
Kvíz olimpia alatt találkoztam egy olyan kérdéssel, hogy melyik megye nem határos a Balatonnal, és a válaszok között szerepelt egy "Győr-Moson-Sopron" és egy "Sopron". Rövid tanakodás után kisakkoztam, hogy a második az valószínűleg "Somogy" szeretett volna lenni eredetileg...
Dátum: 2009.07.31. 14:31:03
Ha már úgysem tudta senki elhasználni, akkor jobb is, hogy nem nőtt...
Dátum: 2009.07.26. 18:13:07
Egy apró megjegyzésem lenne a térkapus fókuszkristályokkal kapcsolatban. Azt már megcsináltátok, hogy a nyakláncok és gyűrűk aukciós házban történő eladásakor lehet látni, hogy hány darab van az egyes tárgyakból. Arra is kéne majd valamilyen megoldás, hogy ha majd valakinek pl. a 3 kristálynyakláncából kettőben van két különböző fókuszkristály, akkor ki lehessen választani, hogy a háromból melyiket szeretné eladni. Ne utólag jöjjenek olyan kérések, hogy "de hát én nem is azt akartam eladni, hanem a másikat". A karakterlapon is meg kell majd valahogy különböztetni a különböző fókuszkristállyal ellátott térkapus tárgyakat a többitől. Nem tudom, hogy ez hogyan lesz megoldva, és ezt át lehet-e venni az aukciós házba is. Ha már ti is gondoltatok erre, és megvan rá a megoldás, akkor nem szóltam.
Dátum: 2009.05.13. 13:26:02
OK, nálam most már működik.
Dátum: 2009.05.13. 13:17:35
Én meg nem tudok egyszerre két állatot harcba hívni, pedig az új fülek megjelenése előtt még ment...
Dátum: 2009.03.05. 21:58:35
Valóban úgy néz ki, hogy megismételte az (utolsó) IQ növelő parancsot, mert jelenleg ez van a lap címsorában:
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&inc=5
Nem lehetne úgy csinálni, hogy ilyenkor a szerver a művelet elvégzése után "visszaállítsa", "átirányítsa" az oldalt a normál (inc paraméter nélküli) karakterlapos címre? Más is megjárhatja úgy, mint én...
Dátum: 2009.03.05. 21:52:26
Nem támadhattak be, mert 15% alatt vagyok. A csaták között sincs új.
Dátum: 2009.03.05. 21:42:49
Lina nevű karakteremmel éppen most vadászok. Kb. 21:30 körül egyszer csak eltűnt több ezer LE-m (ha jól emlékszem, olyan 6.120-ról lement 1.574-re). Nem vásároltam semmit, nem növeltem tulajdonságot, szakértelmet, stb., csak vártam, hogy összegyűljön a LE az új fegyverre. Van valamilyen ötlet, hogy ez hogyan és miért történhetett???

Szerk.: Egy kicsit jobban utánanézve úgy tűnik, hogy az IQ-m lett eggyel nagyobb, de nekem nem rémlik, hogy én kattintottam rá a megfelelő gombra. Igaz ugyan, hogy azt fejlesztettem utoljára, de az még a vadászatok előtt volt, és emlékeim szerint én most csak a böngésző (Firefox 3.0.6) Refresh gombját használtam a Karakterlapon. Elképzelhető, hogy ekkor küldte volna el még egyszer az IQ növelő parancsot? Történt már valakivel ilyen vagy tényleg én vagyok annyira fáradt, hogy már arra sem emlékszem, hogy mit csináltam?
Dátum: 2008.11.26. 16:41:36
Akkor Kandrának egyszerre két helyre volt beadva a jelentkezése? Én úgy tudtam, hogy ez nem lehet. (Tudomásom szerint őt meghívtuk, lehet, hogy egy másik szövetségnél jelent meg a jelentkezése, és ők felvették? Egyébként Speed és Kandra jelentkezése egyszerre jelent meg a lejárt szavazásról szóló uzenettel.)

mod.: Közben kaptunk még egy "lejárt a szavazás" üzenetet. Ma 15:47-kor és 16:57-kor volt ilyen, hátha ez segít, pl. a log-okból talán vissza lehet keresni, hogy mi lehet ez.
Dátum: 2008.11.26. 16:14:11
Úgy látom, hogy a két világ elég rendesen összekeveredett. A második világon a Gold Angels szövetségnél néhány perce megjelent a jelentkezők oldalon Speed és Kandra neve. Speed nevű karakter ezen a világon nem is létezik, csak az elsőn. Kandra karakterlapján pedig az áll, hogy egy másik szövetség tagja, tehát elvileg nem is jelentkezhetett volna hozzánk (bár elképzelhető, hogy kilépett a régi szövetségéből, csak a karakterlapon ez még nem látszik valamiért).

Az is többször előfordult már nálunk, hogy a szövetségi események között az alábbi üzenet jelent meg:
"A következő szavazás határideje lejárt, ezért az eredmény automatikusan 'Nem' lett:"
Csak ennyi, tehát ahol a szavazás szövegének kellene lennie, ott már semmi sincs. Persze, semmilyen szavazásunk nem volt érvényben, legalábbis a szavazás oldalon tudomásom szerint semmi nem volt. Feltételezem, hogy ez is egy másik szövetség (vagy a másik világ) velünk való összekavarodása miatt van.
Dátum: 2008.10.01. 10:47:16
??? A kérdőív kitöltése miért feltétele a további kérdések megkapásának? Egyébként ezt nem is láttam sehol sem kiírva.
A link megjelenik hozzá, de nem gondoltam, hogy emiatt zárolva lesznek a kvízkérdések...
Dátum: 2008.10.01. 09:24:01
Soha nem szakítottam még meg vadászatot, és kb. 6 napja, amióta 3. szintre léptem, egyáltalán nem kaptam kérdést.
Dátum: 2008.10.01. 07:42:06
Mióta 3. szintű lett a karakterem, azóta nem kapok kvízkérdést a vadászatok előtt. Tegnap átolvastam ezt a fórumot, a második lap alján egy hete már valaki másnak is ez volt a problémája, de nem láttam, hogy erre érkezett volna valamilyen válasz. Akkor ez most hiba vagy nem? Ha nem, akkor mit kéne csinálnom, hogy újra kapjak kérdéseket?
Oldal: 1