Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krob

Oldal: 1234
Dátum: 2009.07.31. 18:40:14
A teljes fertőzöttség esetében lesz valami bónusz, vagy csak felkúszik a számláló 100%-ra és ennyi?
Dátum: 2009.06.18. 22:38:00
Szeretnék egy most induló kezdeményezést minden érdeklődő szövetség figyelmébe ajánlani, feltéve ha unjátok, hogy a szövetségeteket folyamatosan lerabolják a visszatérő vendégek az ismétlődő háborúk során és a pusztítás citadellájának alkalmazása sem vezet eredményre, mert simán visszalövik rátok, sőt a szövetségeseik is.

A kezdeményezés célja, hogy összefogjon több, akár több tíz szövetséget, akik saját védelmük érdekében egymásért is használják a citadellát!

Feltétel a használathoz:
- ha a támadó fél szövetségesei is válaszolnak a csapásmérésetekre
- vagy ha egy támadó rendszeresen (havi jelleggel) zaklat (esélyetek sincs) titeket a háborúival

Cél:
egy olyan kritikus tömeg (csatlakozó, citadellával rendelkező szövetségek száma) elérése, amely hatékonyan tud fellépni az agresszorok ellen. Csak segítő jelleggel, agresszorokként, vagy rászállás jelleggel nem avatkoznánk be!

Véleményeket várok!

Illetve érdeklődőket: Noc Shabass néven futok a játékban.
Dátum: 2009.06.18. 18:25:28
Azt tapasztalom, hogy egyre gyakrabban nem számolja hozzá egy-egy vadászat leteltekor szerzendő LE-t. Azt már anno válaszul kaptam, hogy egyszer-egyszer, nagy ritkán mindenkivel előfordul és nem tudják, hogy mitől van, de jelenleg is ez a helyzet? Csöppet zavaró...
"Melyik a legnagyobb japán sziget?

Hokkaidó
Honsú
Kjúsú
Sikoku

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Szerintetek is nagyon nehéz megválaszolni?
Dátum: 2009.05.28. 19:36:04
Akkor ha a kínzókamrát mindig délután-este töltöm: szívok, mert nem fix időre viszem az áldozatokat, hanem kora reggel van a "szökés"...

Kérdés: miért nem fix időre lehet vinni a kínzókamrába a pácienseket??? Furcsa!

Kösz a választ!
Dátum: 2009.05.28. 18:01:56
A kínzókamra használatakor az áldozattól mennyi ideig kapom ajánlásszerűen a termelt LE-je bizonyos részét?
Dátum: 2009.05.16. 11:22:45
Tudsz, csak újításként az "Állatok" menüpont alatt több oldal is van. Egy "fül" segítségével tudsz váltani sajtolásra. Állítólag azért volt erre szükség, mert több geek is kisajtolta az idomított kedvencét véletlenül...
Dátum: 2009.05.15. 20:52:42
A lélekenergia sajtolása "füles" megoldása óta lecsökkent az állatokból kinyert LE mennyisége. Le lett szabályozva, vagy csak tudjam be annak, hogy folyamatos szopóágon vagyok?
Dátum: 2009.05.05. 11:17:29
Az alapötlethez hozzászólva: kicsit nyers, de ha változtatunk rajta, akkor talán életképes is lehet. Az egyértelmű, h ha választható lesz, akkor szinte sem fogja választani, mert rengeteget bukna rajta. Ha viszont beletennénk olyan finomításokat, mint: aki 15% alatt is üthető lesz, arra mondjuk max +/-1 szintről lehessen támadni, meg egy-két hasonló finomítást, akkor már többen meggondolnák.
A kivégzés szakértelem is elég durva lenne, mondjuk 100-ason, mert akkor lazán, sebzés nélkül is kivégezhetnék egymást a karakterek.
Kicsit összetettebb ez a fejlesztési lehetőség és rengeteg luk van rajta, de el lehet rajta ötletelni.
Szerintem az a legfontosabb, hogy hosszú távon senki játékélvezetét ne rombolja le...
Dátum: 2009.04.25. 19:26:38
Várható az aukción, hogy nem csak egyedi cuccok, hanem mondjuk térkapus relikviák, vagy valamilyen "tömegtárgyak" is lesznek, hogy 10-20-30-40 licitpontúak is, mondjuk még az idén labdába rúghassanak?
Dátum: 2009.04.19. 13:13:30
Idézet: Birka - 2009.04.19. 13:03:27


Miklós hozzászólásait ha végigolvasod akkor:
-Tök normális, hogy midnenki a gyengébbet üti
...
-Miért büntessük azokat a játékosokat, akik tudnak játszani??? (Mindig is lesznek jobbak...)
...



Ja, ha ez a hivatalos álláspont, akkor nem szóltam...
Dátum: 2009.04.19. 13:04:56
Szerintem a nagyon nagy szélsőség kiszűrése lenne a legfontosabb!

Saját tapasztalat alapján: Minél nagyobb szinttű leszek annál brutálisabb legázolásoknak leszek elszenvedője. Eddig csak 1.000-1-500-at ütöttek belém a 4-5 szinttel magasabbak, de már elértük a 2.000-et is az 5-6 szinttel magasabbaknál. Én pedig szánalmasan 100-at, 200-at tudok visszaütni. Biztos nagyon jó a biztos győzelem biztos tudatában biztosra menni, de a 6 szinttel magasabb prémiumosok, akik több száz ponttal megelőzik áldozataikat mind TÖ-ben, mind SZÖ-ben és brutális szövetségben vannak, támadhatnának nem olyan - hozzájuk képest - gyenge karaktereket is...

Az, hogy idegből ütöm én is a nálam 5 szinttel kisebb, láthatóan sokkal gyengébbeket, szvsz nem megoldás és már unom is.

Úh, hajrá a fejlesztőknek, lenne dolguk!
Dátum: 2009.03.30. 21:16:56
Szóval, ha jól értem, nincs megoldás. Az egészség drasztikus növelése szvsz nem hoz túl sok eredményt. A gyógyital használata rövid távon működhet, de hosszú távon nem kifizetődő... Őskő nélküli lehetőség meg végképp nincs. Ez elég szomorú! A játék élvezhetősége így kezd lejtmenetbe váltani...
Dátum: 2009.03.29. 10:18:36
Elértem azt a szintet, amikor valósággá vált, amiről itt szó van. 37. szintre léptem. A 42-43. szintűek számára is elérhetővé váltam, akik úgy tűnik kiéhezve vetik magukat a számukra elérhető 5-6 szinttel kisebb karikra. Az eredmény: érdemben nem tudok epikus lényt ütni és portyázni, örülök, hogy ha a térkapupontjaimat el tudom lőni. Előny, hogy most már nem okoz gondot "védettségben" vadásznom, de azért játszani is szeretnék! Szerintem nem megoldás, vagy csak egy szűk célcsoportnak, a védelem itala játékba hozása. Egyszerűbb megoldásnak tűnik, ha egy-két hétre kihagyom a vadászatokat és szolidan lemaradok, minthogy minden nap szanaszét veressem magam. A baj csak ott van, hogy egy-két hét múlva is lesznek új 42-43. szintűek, akik végigszenvedték és folyamatosan szenvedik céltáblaszerepben a "játékot" és ugyanúgy verve lennék. Prémiumtagnak sem éri meg lenni, mivel az csak abban segít, hogy még többen verjenek szét és én meg többet vadászhassak "viszonylagos nyugalmamban"...
Ez gáz, nem kicsit, nagyon...
Dátum: 2009.02.22. 20:55:46
A piac sokkal egyszerűbb megoldásnak tűnik szerintem is. A licitáláshoz sokat kellene a gép előtt ülni, a piacolás korrektebbnek tűnik és nincs vele annyi gond...
Dátum: 2009.02.11. 17:32:48
Ja és az előzőekhez: tényleg vannak nagyon jó ötletek, mint pl. az azonos színű ütése, de volt sok olyan ötlet, ami nagyon elrugaszkodottnak tűnik. Sokkal nagyobb TÁP-ot (kevesebb sebződés, vagy bónusz csp) adna, mint amit a béke csarnoka.
Dátum: 2009.02.11. 17:29:23
Jeriko:

nem várok el a tip-top szövetségektől semmit. De a háború tornyának lehetne egy ilyen hatása, ami akár érdekeltté tehetné őket ebben...
Dátum: 2009.02.09. 17:08:47
Nézd Jeriko! Nem azt írtam, hogy veszteni öröm, hanem azt, hogy egy olyan háborúban győzni, ahol kétesélyes a küzdelem, ott indokolt lehet a nagyobb jókedv és vigasság!

A másik oldala a dolognak meg, hogy valóban nem szórakoztató egy szövetségnek, ha állandóan bucira verik, azonban ez általában nem annak köszönhető, hogy sokkal erősebbeknek ugrik neki...

A béke csarnokának is ez volt a célja, hogy többeknek szórakoztató maradjon a játék.

Az is egyfajta megoldás lenne, ha a nagyobbak jobban le tudnák foglalni egymást...
Dátum: 2009.02.08. 19:36:39
Idézet: Krob - 2009.02.08. 15:19:28
Nem mindig adódik hozzá a vadászatom eredménye az aktuális LE összegemhez...


Utánaérdeklődtem és nem egyedül nálam jelentkezett ez a probléma. Lehetne orvosolni???
Dátum: 2009.02.08. 15:19:28
Nem mindig adódik hozzá a vadászatom eredménye az aktuális LE összegemhez...
Oldal: 1234