Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Erik0119

Oldal: 12345
Dátum: 2017.01.06. 15:41:25
Ahogy látom csont nélkül sikerül
Dátum: 2017.01.05. 19:59:12
Grat LanMaffia! Reméltem hogy Offsboy, vagy valaki más megszorongat, de nem sikerült! Zsinórban már vagy 3 éve te vagy a Bolygó Ura ugye? Sőt inkább úgy mondanám, hogy mióta bejött az event, csak te voltál eddig az első. Vagy tévednék?
Dátum: 2016.12.13. 19:39:03
Én inkább azt szeretném tudni, hogy a beváltott csp is nullázódik? Mert ha igen lehet kidobtam valamennyi csp-t az ablakon. Jó volna ha nem nullázódn, hiszen BU-ra is kellene tartalákolni! Ha már itt tartunk, a BU feladatsor fog változni emiatt vagy sem?
Dátum: 2016.09.26. 11:03:55
Húúú, persze én is milliókat költöttem őskőre, úgy sikerült megcsípni a 2. helyet....
A valóság az, hogy volt 230 vadászat itala tartalékban. Fél éve megvettem az őskőtermő zsákot 7000 dukátért. Ésszel csináltam meg a bolygó urát, valamint a templomkristályokból és hűségszilánkokból őskövet váltottam. Ja meg 600 platinával vágtam bele, az is fontos. Ja és prémiumosként 800 csp-vel
Rinyálás helyett MEGTERVEZNÉTEK hogy mi mennyibe fog kerülni, mire érdemes, meg miből spórolni és simán meg lehet csinálni a dolgot. Az előző vermet én is lassan csináltam. De EH-s vagyok a legtöbb másik event hülyeség, vagy tényleg őskő gyilkos, szóval erre betoltam az amúgy is felesleges erőforrásaimat.
Az inspirátor kérdése meg azért furcsa, mert én vettem event előtt egy kisebbet, de a 3 óra alatt nem sok tápot adott szerintem.

Szóval ha hamar meg akarod csinálni, akkor válts be 60 templomkristályt 20 őskőre, abból vegyél prémium tagságot 1 héttel az event indulása előtt, úgy hogy nem prémiumosként 400 csp fel van halmozva. A különböző eseményekből szerzett vadászat italát, meg ork sört itt használd fel és szerintem simán táblás vagy. A maradék 14 őskő meg kb fedezi a kufáros részt, ahol nem tudsz platinával fizetni. Ha valahol hibádzik a leírásom, a többi "köves" majd kiegészíti, ha úgy tartja úri kedve.
Dátum: 2016.09.21. 13:09:11
Legyőztél egy wrahtreg káoszhörgő-t, a jutalmad: 79938 LE és 312 TP, 1 kiégett őskő, 7 asztrális kincs, Isteni ital.
Szintén 687 ponttal és én is ráláttam minden mezőre. Szóval valószínű ez a végleges pontszám.
És ja elég vicces letolni 3 óra alatt , meg baromi unalmas.

Harkle Harpell, neked meg gratulálok, szép volt!

És ezzel a plusz 10 szinttel majdnem megduplázódott a játékidő
Dátum: 2016.01.10. 11:00:02
Hát lehet az lesz. DE ez kb a 7. relikvia volt a sorban, amit meg akarok venni. Így lehet módosul a sorrend.
Dátum: 2016.01.10. 10:34:42
Offs 300-as szintű a bőr, meg Af képesség is van hozzá, mégis 10k fölött kapok. Szerencsére nem olyan sűrűn visszatérő vendég. De a szövinél másnak is van 16k benyelt állatsebződés.
Dátum: 2016.01.10. 10:04:18
Nekem a másodlagos sebzéssel kezd tele lenni a hócipőm. Az nem zavarna, ha egy alacsony szintű ellenfél, akit megverek az sokat sebez az állatomba, mert oké, az egy jó védekezési lehetőség. De amikor egy baromi erős karakter szarrá ver és még az állataimat is kinyírja, na ettől eldurran az agyam.
Nem lehetne valami fordított szorzót berakni? A portyában kapott sebek alapján számolná a másodlagos sebzést. Pl. ha 6x akkorát sebzett rajtam, mint aminnyi sebzést kapott, akkor az állatok hatod akkora sebzést kapnak, mint ami a szakiból eredne. Így ha ezek a top karik is szegény áldozattá válnak akkor a másodlagos támadás ugyan úgy élne.
Ezt a szorzót lehetne csak védekezésnél alkalmazni.
Dátum: 2015.10.10. 10:19:32
A probléma megoldódott. Az építéssel volt gond. A feladatnál 100%-nak jelezte, de volt egy nagyon kicsi híja ezek szerint. Pedig direkt többet is építettem. Onnan derült ki, hogy a kiváltásnál jelezte melyik feladatot lehetne dekrétumozni.
Legközelebb sasszeműbb leszek.
Dátum: 2015.10.10. 06:57:46
Szuper végre hétvége! Végre tudnám csinálni az univerzum piramisát. Erre az a szutyok beragad. Megcsináltam az 5. sort, erre a végső jutalom nem telt ki. Minden feladat 100%-os mégse tudom átvenni a jutalmat, így el se tudom kezdeni a következő sort. Persze ez a hiba pénteken 16.00-kor jön elő, hogy tuti ne tudja megoldani Baraty max hétfőn. Pedig már kezdtem azt hinni hogy simán meg tudom csinálni, (még ha az elején pesszimista is voltam). Á nem vagyok mérges
Dátum: 2015.09.27. 11:57:25
Egyszerűen meg lehetne oldani a dolgot. Lenne 3 opció a BU elején: 1000 őskőért azonnal kész a BU, és erőforrás elhasználás nélkül. 2. 500 őskő, erőforrásaid feléért. (de itt mindent számolna), templomkristálytól kezdve energiakoncentrátumig, meg az utolsó. Kapsz 50 őskövet, de az összes erőforrásodnak off. Sok idegeskedést megspórolnának vele.
Eddig kedvenc eseményem volt a BU, most már abban reménykedem, hogy a hordák harcát valami értelmessé cseréljék ki. De látva az utóbbi évek szenvedését, erre nincs esély
Dátum: 2015.09.26. 22:29:48
Első ránézésre földi halandóknak lehetetlen megcsinálni most. Még jobban rá kell spórolni. Ha már ezt berakták a csillagos feladatok plusz költségeit nyugodtan eltörölhették volna. Ez így nem kihívás, csak szívás.
Dátum: 2015.09.25. 02:21:30
Lehet hogy kicsit off DE:
Mióta nincs landragór fül az egyéb menüpontoknál? Ha jól emlékszem a következő landiig lehet átvenni a jutalmat én pedig BU-ra tartalékoltam. Erre most nézem hogy nincs sehol. Vagy csak nálam nincs
Dátum: 2015.09.24. 12:25:12
Akkor ketten vagyunk. Talán egy hajszálnyival kevesebb erőforrásölő szutyok feladat van, de azt is kétlem. Lehet az előző BU-hoz írt szövegetmásolta be Miklós.
Dátum: 2015.09.17. 20:05:32
Hála az égnek azon a héten éjszakás vagyok, így csak rohadt sok kávéra lesz szükségem.
Én csak a VT-vel, meg a szintlépéssel szeretnék taktikázni, no meg az erőforrás gyűjtéssel. 1 nap késés nálam éppen még nem okoz gondot, de ha 1 hétről lett volna szó...
Dátum: 2015.09.13. 12:05:37
A szeptember 23-as kezdés még aktuális? Mert szeretnék rá felkészülni és a mini eventtel karöltve nem is olyan egyszerű időzíteni. Szóval 23-tól a felkészülési idő van, vagy a tényleges event?
Dátum: 2015.08.14. 12:39:55
Nekem azt árulja el valaki, hogy A mytón kívül meg lett variálva a kiüthető jutalom?
Szóval lesz epik láda, vagy mi van helyette? Valószínű én maradtam le, de kb még ott tartok, hogy az elején ötletelnünk kellett hogy mi legyen a tárgyi jutalom a körökben. Azóta meg megy az event
Dátum: 2015.08.08. 10:21:33
Oks Eddigi legjobb ötlet!
Dátum: 2015.08.08. 09:35:13
Egyébként jókor kell ezt a plussz cucc, meg mást jutalom kérdést is felvetni. Jóhogy nem Landragór után. A hónapokkal előre kihirdetett többször is "tesztelt" események, módosítások is be szoktak fuccsolni. Erre pár nappal az indulás előtt még csak arról van szó, hogy ötleteljünk, mi lenne a jó? :o

Kicsit off, de már előre leírom. a Bolygó Uránál én szeretném, ha ezt a plusz mennyiségű erőforrást kivennék az egészből. Arra gondolok, hogy első nap horribilis ráfordítással lehet valamit megcsinálni, utána minden nappal csökken a limit. Ez még inkább elkedvetleníti azt, aki versenynek fogja fel és oda akarja tenni magát.
Ha már itt tartunk, a mini eseményeket is felejtsük el, a jutalmakat kapjuk meg a nagy eventek alatt. Így legalább nincs az, hogy semmit se tudsz rendesen megcsinálni, ha mindkét dologra erőforrást áldozol. Egész pontosan 3 dolgot, mert a szövi háború is bekavar néha rendesen.
Dátum: 2015.08.08. 09:10:03
Igen, lehetne egy 50-es csomag relikviaforgács.
Úgy sem tudják megoldani, de lehetne olyan is, hogy farsangi kristály, hímes tojás stb is ehetne, esetleg minden körben más. És győzelmek után lehetne átvenni bizonyos mennyiséget. 25 győzelem után 20, 50-nél 40. egészen 100-ig.
Így aki akar szerezheti a fétiseket és nem nő tovább az olló, akinek meg van az tolhatja a kupont, vagy amit akar.
Sajna a mindent maxon birtokló emberekre nincs megoldásom, mi már így is azon vagyunk, hogy ne nőjön akkorára a távolság közöttünk. (legalábbis én így látom)
Oldal: 12345