Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Erik0119

Oldal: 12345
Dátum: 2019.12.10. 22:26:45
Oké és a hatalomkristály mit ad? Amúgy Gratula a gyors haladáshoz, lehet két hónapos event lesz neked az egy évesre tervezett móka.
Dátum: 2019.12.05. 19:42:59
Én még nem tartok ott. Viszont a magas állatsebződés xenók ellen, itt nem játszik az állatvédelem? Nekem az a szakim elég alacsony, de ha semmire se jó, akkor nem is fogom erőltetni.
Dátum: 2019.11.27. 09:52:38
200 a verempálca? Ez szerintem nevetséges. De a fétis az jöhet. Köszi az infót
Dátum: 2019.11.24. 18:30:37
A 9.,10. fázis tuti csapatmunka, ott nincs jutalmazás.
Dátum: 2019.11.22. 22:20:01
Viszont tuti nem óránként frissül a pihenés. A vadászat és sima portya nem számít bele. Holnap reggel kiderül.
Dátum: 2019.11.17. 22:29:06
Hali skacok! A Landis csaták után 13-14 asztrális kincset szoktam kapni. Ami azért jó mert átlag vadászatnál 5-6 szokott esni, ami azért fura mert 19 állatom van, a legalacsonyabb sárga myto képesség meg 71-es. De van 3 olyan csatlósom, ami 80-as. Szerintem sima vadászatnál 6-7 lenne reális.
Szóval nektek is felfele kerekít a Landi, vagy nekem ad túl keveset vadászatnál a rendszer?
Esetleg van valami képlet amivel lehet számolni?
Dátum: 2019.05.30. 17:52:25
Gratula!
Dátum: 2018.12.16. 17:42:31
Hát igen. Most se kaptam, de vehettem volna vagy 4x. Viszont nem éri meg venni. Megint az a gond hogy az évek alatt bele lett rakva kismillió erőforrás az egyre magasabb szintű játékosok miatt, a régiek meg (mint pl kútgerjesztő stb.) már értéktelenek.
Már rég be kellett volna rakni egy univerzális fizetőeszközt amire bármit lehet váltani, és bármit be lehet rá váltani. Persze megfelelő szorzóval. Így végre egyszerűsödne a játék is, meg egy csomó sírást el lehetne kerülni. A legtöbb eventet így is azért nyomjuk, hogy toplistásak legyünk.
Dátum: 2018.12.15. 18:42:33
Én ma toltam végig egyet és én is 2x vehettem volna, nem dobott egyet sem. Pedig ha jól emlékszem a 8. szint egyik szörnye azt szokott dobni.
Dátum: 2017.03.17. 20:22:09
Uyan Offs, nem fontos.
Chuck Norris ellen nem számít, mindenki más meg hülye lenne megtámadni téged
Dátum: 2017.02.03. 23:23:14
A kis szövetségek annyiban láthatja kárát, hogy a rombolandó épületek mellett a rendes épületeket is építeniük kellene, ami nagyon belassítja a dolgot.

Hm és mi lenne ha egy olyan épületet raknánk be, amit lehet folyamatosan tölteni csak kútból, meg manából és a klónokat gyengíti. Olyan elven, mint amikor fáradtan mész csatázni. Valamennyi tul összeg levonódik és az alapján készülne a klón. Annyia nem nagyobb táp, viszont a tulajdonság növelés mellet lesz egy pici érv.
Minél többet tolsz, annál többet redukál. Persze minden egyes százalék egre durvább lenne. Persze szövetségi szinten minden tagra vonatkozna egyformán
Dátum: 2017.02.03. 20:34:32
Na jó, leírom a végső tervemet. Sajna sokat agyalok rajta, szóval ki kell adnom magamból.
Előre szólok sok a hézag benne, igazából nem is az én szintemnek szól, hanem a top kariknak. Kíváncsi leszek az ő véleményükre. Az tuti hogy nem valósul meg, mert túl összetett.

Ez egy külön szerver lenne, kb 2-3 éves időtartamra. A top karakterek mehetnének át, bizonyos tul összeg fölött. Ezzel megoldódna a lassítás kérdése, ráadásul a "kisebbek" háborítatlanul fejlődhetnének, meg lenne cél is.

A történet az lenne (mert van ám olyan is benne, a nosztalgia végett): a végzeturak baromi erősek lettek, meg akarnakküzdeni az elnyomókkal, ezért építenek egy kaput, amivel át lehet menni egy másik világra. Erről a világról úgy érzik hogy "gonosz"
Nos itt egy új faj lenne. Akiket elnyomnak (tudom klisés, de ez van). Ilyen karaktereket tudna indítani bárki, kivéve azok, akik a VU-s karakterrel jönnek át. Ezzel háta lehetne mérsékelni a farmok számát. Szóval 1 IP címről csak 1 karakter lehetne a világon.
Az új faj fejlesztése olyan lenne mint a rendes VU-s karakteré, csak gyorsított verzióban. CSatlósok, meg egyébb új hóbelevancok nélkül.
A végzetúr karakter viszont más tészta:
- az eddigi tul összeg befagyasztásra kerülne, ezt 2-3 új tulajdonsággal lehetne feloldani. Persze sokkal magasabb összegért, hogy a balansz meglegyen az új fajba tartozó karakterekkel.
- csatlóst ne lehet áthozni. Állatot igen, de azt úgy is fel kell zabálni az első időkben, hogy Le-hez juss.
- felszereléshez bekerülhetne a craftolás, ez egy új színesítő elem lenne, és itt működhtne is.
- épületek a régiekhez hasonló kb 10 féle épület.
- 2-4 nagy típusú event, ami a történethez kapcsolódik, és így jutunk el a végkifejlethez is.
- kufárhoz hasonló elem itt is volna, csak az új köenyezethez adaptálva.

Az új fajra visszatérve, kb hasonló mint a végzeturak. 3-4 fajta típus, különböző típusra jellemző erősséggel (horda jelleg). Sőt akár lehet egy az egyben olyan mint egy végzetúr, csak átdekorálva. Max annyi lenne a változás, hogy van uralkodójuk, ami degíti őket.
Pl ha indítasz egy "szövetség" ellen háborút, akkor kapsz kedvezményt az építésre. Itt törekedni kéne a működő szövetségek kialakítására, és büntetni az inaktivitást. Vagy sokkal egyszerűbbé tenni az átvándorlást. Ez rohadt komplikált rész tudom ehhez jöhetnek az ötletek.

Ami a lényeg lenne: a VU-s karakter ne tudja elérni az alap tul összegét a történet végéig. Az új faj tagjai is kb hasonló szinten tudjanak erősödni. A szerver megmaradhatna az új fajnak, akik szintén ellátogathatnak az a régi szerverekre.

Ja igen. A VU-s karakterek is üthetnék egymást (a van igény). DE inkább olyannak tervezném, hogy aki időközben eléri a határt és átjön, az hamar elérhesse azt a szintet, ahol a többiek vannak.

Gyorsan és röviden a történet: bosszútól hajtva átmentek egy másik világra. DE teljesen új a környezet, annyira más, hogy alig maradsz életben. Túlélni, megfigyelni,alkalmazkodi kell (ezek volnának az alap tulajdonságok). Saját magadnak kell megcsinálni a felszerelésedet is. Mivel nem egyedül jöttél át, azért a többiekkel összefogva létrehoztok egy erődöt, amivel segíthetitek egymást is.
Az őslakosokat elnyomják a régi uraitokhoz hasonlító lények. Muszály ellenetek harcolniuk, különben az Urak megölik őket. (ezen még lehetcsiszolni).
Megfelelően megerősödve szembeszáltok az urakkal (a 4 "horda" típusnak lenne 1-1 ura. A fő eventek ezek legyőzése lehetne). A felszabaított őslakosok már nem is olyan ellenségesek veletek (itt lehetne valaki kedvezmény pvp csatában. Vagy a szakértelmeket lehetne feloldani. Ez is kidolgozatlan rész).
Mikor mind a 4 le van győzve, akkor a történetnek vége, midnenki mehet haza. Jó eséllyel a régi filágokon felerősödött pár ember, lehet a szövetségek is átalakultak és lehet bejött 1-2 új fejlesztés is patch is.

Tudom hogy nem a legátgondoltabb ötlet, de ez van. Részletesen kidolgozva több oldalt megtöltene. Több energiát meg nem akarok felefeccelni, mert lehet a kutyának se tetszik

Aki meg elolvasta, annak köszönöm.
Dátum: 2017.01.31. 20:15:45
Ötletbörze kinyitott, akkor oké!

No először kritika a kritikára. Az hogy javaslunk valamit az egy dolog. A megvalósítás más kérdés. A felvetett problémára általában valami őskőnyelős megoldás lett kitalálva, ami persze hogy sok embernek már nem tetszik. Arról nem is beszélve, hogy a tesztek csak az aktív és top karakterek bevonásával készülnek. DE EZ A JÁTÉK RÉGEN AZÉRT VOLT JÓ, MERT NEM RABOLT EL SOK IDŐT AZ EMBERTŐL. Ez fontos most kiemelnem. A leszavazős dologról csak anyit, hogy a szavazás végeredményéről se hallottam, nemhogy a szavazásról.
Kéne egy külön gomb a játékba, és ha van valami amiről szavazni lehet, akkor pirosan világít. Mint a prémium tagásg, ha nem vagy prémium...

PvP lehetne egy olyan módszer, hogy ha a tulajdonság összeg x-en belül van, akkor meg lehet támadni az illetőt, akármilyen szinten van. Mostanában már előfordul, hogy hasonló a tul öszegük, de szinben 30-40 különbség van. Tudom, ez a top karaktereknek nem megoldás, de kisebb szinten működhet.

A csatlós bónuszt én csak epikusnán, eventeknél, meg szb-n használnám, portyánál nem működne. Így talán volna értelme a tulajdonság összeg növelésnek.

A top karakterek boldogságához meg elő kéne venni a égi legenda vonalat és kerekíteni egy történetet. (Bár az is úgy lett toldozva-foltozva, hogy elsírom magam, ha visszaemlékszek rá). Úgymond ez már egy új játék lenne. A legerősebb karik, már olyan erősek, hogy felvehetik a harcot a régi gonosszal, így elkezdik üldözni. Amihez kell egy új szövetségi épület kb 1 millió Lé-ért. DE ezt korlátlanul lehet tölteni és ha összegyűlik 10 milliárd LE, akkor a kiválasztott harcosok átmehetnek a nagyon gonoszok bolygójára. A 10 milliárd Le az egész világra vonatkozna. Mindenki töltheti, amennyit jónak lát. Úgy is a top karik és szövik fogják tolni, mert miért ne. Utána BÁRKI átmehet, ha eléri a szintet vagy tul összeget. Vagy legyen egy szörny, pl Zarknod, akit ha 1v1-ben letolsz akkor átenged a kapun. És hüppögve lengeti utánad a zsebkendőt, majd szendén suttogja hogy visszavár. Vagy valami!!!

Régen ennek a játéknak volt TÖRTÉNETE ami lehet hogy sárga volt, meg savagyú, de legalább történet. True that én szinte csak azért toltam, hogy a következő fejezetet olvashassam. Ezt feelinget kéne visszahozni. Mert 8 év rohadt hosszú idő és ennyi pénzért már nagyon jó játékokat lehet kapni. Sőt amekkora összegek repkedtek néha, azért már brutál gép és VR is kijön, amire lassan csak jönnek az AAA-s címek is.
Dátum: 2017.01.27. 12:23:54
A kútgerjesztőt, lélekgyémánt csomagocskát be lehetne váltani barna mytóra. Ezek szoktak esni a nem prémiumos karaktereknek is és úgy se nagyon használják őket. Ezzel kicsit lehetne pezsdíteni a dolgokat.

Ami még hasznosabb lenne: az összes nyamvadt kincsesládát kinyitni 1 kattintással! Vagy minimum 100 darabot. Egyszerűen röhejes hogy ezeknek a nyitogatásával mennek el órák! A myto csomagokra is meg lehetne csinálni.
Dátum: 2017.01.25. 16:12:57
Javaslat: a Végzetúr nevet lecserélni, pl.: Már a Csatlós az Úr-ra.
Komolyabbra fordítva: a csatlós bajnokság. Szóval ez a bajnoki viadal csak csatlósokkal és csapatot kell nevezni? Akár 1 állat is elég lehtne. Lehet azt többen bevállalnák. De nem okoskodok előre, lehet már tesztelve lett a dolog és működik.
Dátum: 2017.01.11. 20:48:45
Hát én alapból valami 200 vadászat italával kezdtem, szóval rezgett a léc. Most a vadászat idejét akarom lenyomni, vagy bespájzolni kisebb vaddászat italából. Nekem a BU egy őskő farm, igazából erről az oldalról nézem. Van 2 olyan küldi az első piramisban, ami időigényes és muszály kiváltani (epikverős meg a sisakszilánkos9. A többi csak rohadtul erőforrás igényes 1. nap. A kalandos, az esszencia szerzős, meg a tp-s. Na ezekhez nincs meg az erőforrásom. Mert magas szintű bespájzolt állattal pl meg lehet oldani az esszenciát, de ahhoz olyan állatok is kellenek. És az univerzum piramis nagy részét vasárnap toltam, de attól kifolyt a szemem. Fizikailag nem bírnám megcsinálni, sokkot kapnék a sok kattintástól.

Az epikusra még be lehetne rakni az entitást is. Úgy egy fokkal jobb lenne. Nekem szerencsém van, a többiek még fel se ocsúdtak én már végeztem a feladattal. De így is pihentetni kellett egy éjszakát, hogy meg ne halljon a szörnyike.
Ha egy szövetség összes tagja rástartol a BU-ra ott le etnek szívások. Bár eddig nem nagyon volt reklamálás. Ennyire kihalt lenne a v1?
Dátum: 2017.01.11. 16:14:28
No kedves Don Firenze! Nos egyet értek Unr34l-el, ne legyél abban biztos, hogy nem tudjuk legyőzni Lant! Ismétlem LEGYŐZNI! Ez a játék lényege. Nem az hogy saját igényeinkre szabjuk a játékot és akármit csinálok úgy is győzök. És LanMaffián kívül szerintem Offsboy is simán tudná azt az időt mint Lan, ha komolyan venné. De hogy az érvelésed paradox módjára is rávilágítsak:
Oké Lan átmegy egy másik világra, mert BU győztes. A következőt én nyerem meg, mert nincs Lan és miért ne? De akkor a harmadik BU-n megint összekerülök vele. Akkor nem tök mindegy a dolog? Az egyforma feltételek (pl mindenki egyforma szint, mindenkinél egyforma mennyiségű csp, gyógyital vadászat itala stb. se vezet semmire. Akkor az fog dönteni, hogy kinél laggolt a net, vagy volt ágytál a széke alatt és volt-e bekötve infúzió. Az nettó szopás és nem játék.
És pont az a jó, hogytörhetem a fejem, hogy a fenébe csinálta ilyen gyorsan. A következőn még nem, de a jövő évin szerintem már lesz olyan buildem és elég erőforrásom, hogy a közelében legyek.
Ha valaki meg bele akar kavarni a játékmenetbe azt megcsapkodon találkozón! Csak ezért elmennék.
Az alacson szintűeket meg hadd ne sajnáljam, mesélhetnénk mi öregek, hogy 7-8 éve mennyire nagyon kalandos, izgalmas játék volt a VU. Csak akkor az egész netes játékvilágban is más volt a szinvonal...
Dátum: 2017.01.09. 20:12:59
Köszönöm szépen!
Dátum: 2017.01.09. 15:41:41
No életemben először második a BU-ban. Bár szerintem ez nem sok embert érdekelt. inkább kontraszként az első helyezett teljesítménye mellett. Most már csak Lant kell valahogy megelőzni. Mivel az utóbbi időben nem költök a játékra, szinte lehetetlen. Azért próbálkozni fogok
Dátum: 2017.01.07. 20:33:13
Első piramis nekem most lett kész. Vannak elképzeléseim hogy LanMaffia mennyi erőforrást használt fel, de inkább nem teszem, mert beleszédülök. Amúgy jelenleg én vagyok a második Lan mögött. Mondanám hogy szoros meccs, de ez inkább a többi helyezettre és köztem igaz.

Az őskövet hűségszilánkból szoktam megoldani, de a szubplazmát kivételesen jól adta. a 30 darabot kevesebb mint 300 csp-ből megúsztam.
Oldal: 12345