Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aderrick

Dátum: 2009.08.17. 23:42:05
Az érvek jó része elfogadható. (Bár a hátbaveregetést a részteljesítésnél - nem bármiféle pluszt adó tárgyat, akármit - még mindig hiányolom)

Amivel viszont vitatkoznék:

"A versenyzésről. Bevallom, arra nem számitottam, hogy néhányan olyan szintü versenynek fogják ezt fel, hogy a végén még az állatukat is lesajtolják (volt ilyen???). 20 éve tervezek játékokat, de mindig tanulok valami újat."

Ahol ranglisa van, ott mindig kialakul a verseny. Aki pedig egy versenyben nyerni, vagy legalábbis minél jobb eredményt elérni szeretne, a lehető legtöbbet beleeadja. (Elnök úr, 60. szintű gyilkos szilmill. És ő csak az egyik volt...)
Dátum: 2009.08.17. 09:00:25
Érdekesen folytatódik ez a manókaland. Persze 85%-os biztonsággal tudható volt előre, hogy ugyanolyan lesz a 2. fázis (és az azt követők is, ki tudja mennyi, bár az embereknek a számokkal táplált kapcsolata alapján valószínűsíthetően összesen 3 fázis várhatóóóóó, mert valami miatt szeretjük ebben a kultúrkörben a hármas számot), mint az első. Ezzel nincs is semmi probléma. Ami egy kicsit zavaró, hogy az első fázis végén nem történt semmi. Nagyjából 2 heti CSP termelésem, térkapuk, küldetések, lélekkútkisütés, harcoló állatok, no meg a végén még a főállat kisajtolása (maradt még bőven hadra fogható) költöttem a kalandra. Nem mondom, hogy nem vártam valami jelképes jutalmat. A beleölt több, mint 1,5M LE (tisztán elköltött LE, illetve az elköltött CSP-kre jutó nem megszerzett LE) elég nagy mennyiség, elképzelésem sem volt róla, hogyan juthatna hozzám vissza akár csak a fele is. Nem is igazán érdekelt, nem is vártam vissza. Amit viszont vártam volna, valamiféle hátbaveregetés, Mondjuk extra legenda, a hordaparancsnok valamelyik fáradt hivatalnoka megkeres, és pecsétes levélben értesít arról, hogy szeretett vezetőnk látja, mily erőfeszítéseket tettem eleddig a világ jobbítása érdekében manóügyileg, és további erőfeszítéseket kér, mivel Zarknod még mindig nem hajlandó felébredni. Esetleg egy plecsnit, az se baj, ha csak pléhből való, amit kitűzvén látszik, mily hatalmas manóölő lennék.

Így, hogy semmiféle motiválás nincs a tisztelt hordavezetőség, világtanács, vagy akármi részéről, nehéz lelkesen folytatni a manóhajkurászást, miközben otthon a gyerkőcök sírnak, hogy apu mikor hozol már haza valami epikus bizsut, a régieket unjuk (valószínűleg az asszony hergeli őket), meg a gunyoros tekintetek a klubban, hogy régebben mintha félrehajoltál volna az ilyen egyszerű varázslatok elől, mintha kissé megkoptál volna koma, és a kórushoz olyanok is csatlakoznak, akiket korábban félálomban is hazazavartam volna. Így elég nehéz további egy hónapig nyelni ezek miatt. (6 heti karakterfejlesztés-kiesés elég komoly dolog, ilyen, az egyéb fejlesztésektől erőforrást elvonó event nem szerencsés, ha ennyire hosszú ideig tart).

No mindegy, lesz ami lesz.
Dátum: 2009.08.16. 10:56:40
rubin: 208748
smaragd: 122095
zafír: 352309
gyémánt: 92927
még szükséges: 23.921 LE
Dátum: 2009.08.15. 23:10:32
Nem értem, Még nem történt semmiféle "jutalom" osztás. Előre panaszkodni? (Én is részt vettem a "manókalandban". Nagyjából 1,5M LE-m bánja.) Talán csak akkor essen neki a nép a szervezőknek, ha már bebizonyosodott, hogy rosszul járt. Addig nincs semmi értelme.
Dátum: 2009.07.31. 12:19:47
V1, V2, V3 adatbázis kapcsolódási hibaüzenet. De legalább már van fórum.
Dátum: 2009.07.15. 22:12:08
Azért nem volt az annyira sima. Na mindegy.
Dátum: 2009.07.09. 21:23:41
Tévedsz, volt első.
Dátum: 2009.07.08. 23:54:13
netán irígykesz, mert nem hívtunk meg?
Dátum: 2009.07.08. 23:48:00
Virágozzék még több virág! Nem a méret számít. (és egy bolyhos, rózsaszín tappancs sunyi érintését érzed lábadon. Mit árthat?)
Dátum: 2009.06.28. 00:58:58
Halhatatlanság - máskép.

Mint egyetlen valódi létező, és tapasztalt állatidomár lehetőséget kívánok adni a magukat az örökkévalóságnak megörökíteni vágyó végzetúrnők és végzeturak számára. Nem holmi papírlapon, ócska aranydukátért - hanem teljesen ingyen, csodálatos segéderőim által! A tisztelt közönség által javasolt (akár önjelölt) 3 szerencsés végzetúrnő/végzetúr nevét viseli ezentúl 3 kedves követőm. (Őfelsége követői közt tudható már Wurgolx és TrueBlood hetek óta, egyszóval illusztris a társaság, 1 isten+2 legenda) A lehetőség egyszeri és kihagyhatatlan! Megörökítheted magad/példaképedet/szerelmed titkos tárgyát az IstenKirályCsászár karakterlapján! A kiválasztás módja Istenítélet, fellebezhetetlen és felfoghatatlan.
Dátum: 2009.06.28. 00:39:46
OKÉ, és akinek magasabb, az dupla LE-ért csökkentheti
Dátum: 2009.06.27. 09:49:32
Csata az uralkodói címért? Ugyan már, ilyen kicsinyesnek nézel? Craslorg nyugodtan uralkodgathat, ha úgy gondolom. Mint egyetlen valódi létező örömömet lelelem alentitásaim önmegvalósításra irányuló cselekedeteiben, melyre irányuló vágyat persze én plántáltam beléjük.
Dátum: 2009.06.26. 22:52:49
Ez nem kérdés, de sajna az én nevem nem menne át a rostán.
Dátum: 2009.06.22. 22:43:29
Minden harcosunk keményen kivette/veszi részét a csatákból. Én például a katakombát csinosítgatom, Mara kolléga pedig biztosítja az egyébként tucatszám zajló háborúk közül a mieink kellő médiavisszhangját. Jó munka katona, bár ezért szeretni ugyan nem fognak, de a lényeg, hogy rólunk beszélnek. Megrendezett verekedések megrendelése ugyanitt.
Dátum: 2009.06.22. 22:33:20
Egyrészt a korábbi farmolást folytatjuk, másrészt Gyógyír 2.0 lennénk? Nincs ebben ellentmondás?
Dátum: 2009.06.03. 19:28:48
Íme, itt a csata:

Nasdfil Sortenil idomított állatai, Aslan, egy 53. szintű mantikór, Zombiló, egy 19. szintű élőholt pegazus és Sötét pegazus, egy 19. szintű élőholt pegazus is részt vesznek a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Ajkad hangtalanul mozog, egy negatív csapás igéjét mondja. (-180 VP). 701 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -27 Támadás. Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 5 életpontot.Nasdfil Sortenil egy kataklizma igéjét idézi fejedre. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 542 pontnyit sérültél.

Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 91 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 15 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Nasdfil Sortenil a Gramagan csontpálcájával a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz. Aslan, Zombiló és Sötét pegazus is rád vetik magukat. 2 támadással 118 életpontot sebeztek.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Gramagan csontpálcájával. Talált, 153 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 25 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Nasdfil Sortenil egy gyors támadást indít a Gramagan csontpálcájával a lábad felé. Ütése célt téveszt! Aslan, Zombiló és Sötét pegazus is támadnak. 3 támadással 164 sebzést okoztak.

Egy gyors csel után a Gramagan csontpálcájával Nasdfil Sortenil védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 75 sebzés! Ellenfeled állatai 12 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Egy gyors csel után Nasdfil Sortenil a hasadat támadja. Könnyedén félrehajolsz. Aslan, Zombiló és Sötét pegazus acsarogva támadnak. 3 támadással 162 sebzést okoztak.

Lesújtasz ellenfeledre. Nasdfil Sortenil 127 pontnyit sérült. Ellenfeled állatai 21 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Nasdfil Sortenil megpróbál oldalról támadni. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Aslan, Zombiló és Sötét pegazus is rádtámadnak. 3 támadással 178 sebzés!

Egy gyors csel után a Gramagan csontpálcájával Nasdfil Sortenil védtelen felsőtestére támadsz. Nasdfil Sortenil az utolsó pillanatban félreugrik.
Regenerálsz 5 életpontot.
Nasdfil Sortenil egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 122 ép-t sebződsz. Aslan, Zombiló és Sötét pegazus is rád vetik magukat. 2 támadással 103 életpontot sebeztek.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nasdfil Sortenil 92 pontnyit sérült. Ellenfeled állatai 16 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 5 életpontot.Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában összesen 1239 sebzést okoztál, és 1389 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.

Nem voltak nálam állatok, ismert okokból . Inkább a kennelben gyűrik egymást, legalább a küldetésszám nő.
Van még mit csiszolni rajta, viszont értékelendő, hogy energiát fektettek valami újításba. Öröm volt tesztelni!
Dátum: 2009.06.01. 19:08:14
Sun13-
Néhány órával a Kristályinvázió első (?) felvonása vége előtt végignéztem, hogy az 50. szintű, és az a fölötti karaktereknek milyen a mérlege a kristályok ellen. Ők azok akiket érint(het)ett a fejlesztés. Ha kimásolod excellbe, néhány osztást, összedáast, ami tetszik elvégzel, érdekes adatokat kaphatsz. Az érintett karakterek kisebbik része aratott. Nekik csak ajándék volt az egész. Nagyon kevesen pariban voltak-nekik volt kihívás. A legtöbben szívtak.
A Kristályok megjelenésük utolsó napjára elértek a szövetségi toplistán lévő olyan szövetségekig, ahol a tagok nem is érték el a kristályokat. Ők is megkapták a citadellát. Ez sem volt túl szerencsés.
Elvileg (remélem legalábbis) ez a fejlesztés felső karéj szórakoztatására szolgált. A felső karéj jó része nem igazán tudott szórakozni, mert esélyük sem volt felvenni a harcot (nekem se, pedig az egyik jómadarat rólam mintázták, hogy miért, az már más topicok témája lenne, van benne állatokat sebző varázslat meg sebgyógyítás, nomeg gépidő is), más részüknek meg nem volt kihívás.
Dátum: 2009.06.01. 16:52:46
Mivel az őskőért vásárolható aranydukát őskő vásárlására ösztönzi a játékosokat, tehát plusz bevételt jelenthet a játék készítőinek. Kérdésem irónikus volt, nem támadó, nem volt benne sértő szándék.
Dátum: 2009.06.01. 16:48:23
Hát igen. A plusz játékélmény. Az megvolt . Olyan boldognak, kiteljesedettnek éreztem magam az elmúlt napokban , mint még soha. Amióta elmentek, visszasüllyedtem az apátiába.