Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aderrick

Attól, hogy a lelkiismereted tiszta, a látszat mégis az, hogy visszaéltél a lehetőségeiddel. Bárhogyan is csináltad, bármit is mondasz, nem tudod lemosni magadról azt, hogy csaltál, még akkor sem, ha nem tetted. Kicsit sem szerencsés, ha egy kvízadmin pont a kvízkategóriát nyeri. Választhattál volna magadnak másik kategóriát is, legalább 2 másik is volt, amit egyszerű lett volna megnyerni:

Legmagasabb szint: Macerás, sok időt igényel (CSP tartalékolás, majd robbantás-van egy nap, ami gyakorlatilag 24 órás igénybevételt jelent, előtte is portyásként a gép elé ragasztja az embert)
Legnagyobb tulajdonságösszeg: Macerás, szerencsét és pénzt igényel (Bufa, specializációk váltása)
Legnagyobb szakértelemösszeg: Könnyen behúzható (én speciel erre mentem rá. ha nem lett volna megfelelő gyűrűm, akkor kicsit nehezebb lett volna, de ez nem igényel se időt, se pénzt, ész nélkül könnyű behúzni)
Legnagyobb LE differencia: Macerás, sok időt igényel
Legtöbb okozott sebzés: Könnyen behúzható egy egyoldalú karakterfejlesztéssel
Legtöbb teljesített küldetés: Macerás, szervezést igényel, bár a többi maceráshoz képest egyszerűbb
Legmagasabb szintű állat: Macerás, sok időt igényel a sok portya

Persze a kvízkategória állt hozzád a legközelebb (mutatják a kvízmedálok), de nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani. Szerintem rosszul döntöttél, amikor a kvízkategória megnyerését választottad magadnak célként.
Dátum: 2009.12.16. 21:29:34
Nem ellenség, ellenfél.
Dátum: 2009.12.16. 21:20:00
Az Ősmágia Tornya 44 42 2009. December 11. Ma, 19:49

Kapituláltak. Vért pisáltunk és tengeri csillagot szültünk minden nyert portyáért (remélem ők is). Respect.
Dátum: 2009.12.14. 22:48:10
Sajnálom Damage, látom az igyekezetet, de nagyritkán elgyengülsz. Ideje volt tiszta vizet önteni a pohárba. Ez a Mind1 nevű chatbot is bedöglött, Császáromnak szólít, pedig ezerszer átnéztem a megfelelő programsorokat, ott egyértelműen az IKCS, illetve az IstenKirályCsászár betűsorok szerepelnek, ha az aderrick nevú felhasználóra reagál. Pfff... Vissza a bitek birodalmába.
Dátum: 2009.12.14. 22:14:13
Damage kolléga kicsit elgyengült, próbál emberi képet kialakítani rólunk. Az igazság az, hogy több szubrutin is elszállt, túl belebonyolódtunk az algoritmusokba, így néhány programunkat kénytelenek voltunk katakombába zárni, mert irányíthatatlanokká váltak. Túl vadak na, láncon tartjuk őket, és csak naponta egyszer etetjük. Rossz Mindone! Nem szabad!
Dátum: 2009.12.10. 16:14:35
Észleltük a kiírást.
Dátum: 2009.12.10. 15:56:28
Elég egy óvatos, a Nyulak ismeretlen tervét támogató bejegyzés a szövetségi lapra:)
Dátum: 2009.12.10. 15:52:37
Utolsó esély a támogató szöveg elhelyezésére:

Maedhros javaslata: hadüzenet küldése a(z) Az Ősmágia Tornya szövetségnek.
--------------------------------------------------------------------------------
Maedhros javaslata: hadüzenet küldése a(z) Ronin szövetségnek.
--------------------------------------------------------------------------------
Maedhros javaslata: hadüzenet küldése a(z) ELIT HORDA szövetségnek.
--------------------------------------------------------------------------------
Maedhros javaslata: hadüzenet küldése a(z) Sötét ösvény szövetségnek. TÁMOGATÓK
--------------------------------------------------------------------------------
Maedhros javaslata: hadüzenet küldése a(z) Dark Wind szövetségnek.
Dátum: 2009.12.09. 19:32:35
Engem ez valahogy a kristálypontos topic kezdeteire emlékeztet... de ne legyen igazam.

Szerk.: Jaj, elnézést, nem néztem, melyik loginemről írok. Akkor módosítanék: Mi mindig is a javatokat akartuk, legyen bárkiről is szó!
Dátum: 2009.11.30. 21:34:26
rémlik valami papírrepülő. az csak vicc volt?
Dátum: 2009.11.29. 10:37:49
Butch, te valamit tudsz! Nem látsz bele véletlenül a belső fórumunkba?

Egyébként simán megy a TP-ért citadella. Ha valakinek megéri kitolni a kontinuumszűkítést azért, hogy TP-vel láthasson el másokat (konkrétan közülünk valakit) háborúmentes időszakban is óránként, akkor számunkra egyértelmű, hogy tréfakedvelő, jószándékú egyénről van szó, így érti a mi tréfáinkat is.
Dátum: 2009.11.29. 00:43:00
Hát igen. Kényszeríteni kellett FMM-et, hogy minket is bevonjon abba a csudajó buliba, amiben része van. Mert nem csak te, mi is szeretünk szórakozni. Annál jobb a buli, minél többen vesznek benne részt.
Dátum: 2009.11.28. 15:30:12
Inspirátor ma V1-en 790-ért ment el, ha jól emlékszem.
Dátum: 2009.11.27. 16:14:57
Az újabb hozzászólások elolvasása, és némi tanakodás után az alábbi konklúzióra jutottam:
- Megjelent egy rajongó, aki szeretne a Nyuszitappancs tagja lenni. Mivel eddigi működésünket betéve ismeri, pillanatok alatt rájött, hogy a szimpátiát leginkább azzal tudja elérni, ha játékosan megcibálva a nyúlbajszokat megmutatja, hogy neki semmi sem szent, mint egy igazi nyúlnak
- Néhány kívülálló értetlenül állt ez előtt, volt, aki valami jóféle könnyebb testi sértésbe torkolló szóváltásban reménykedett
- A nyulak a potenciális nyúl közeledésére igazi nyúlhoz méltóan sokszínűen reagáltak, bevetve persze a szociális érzékenységüket is, amit jelen esetben Mara híján Damage volt kénytelen képviselni. A kiszólásokkal tarkított egymás körüli körözés során kerül eldöntésre, hogy a jelölt rendelkezik-e a nyúlsághoz szükséges szellemi adottságokkal. Szellemes riposztok, cizelláltan kifejtett boszorkányos formába ontött mondatfolyamaik során a résztvevők szertartásos küzdelmét figyelhetik meg a véletlenül erre tévedő külső szemlélők, és esetlegesen azt a téves következtetést vonhatják le, hogy a nemes felek nem tisztelnék egymást. Ez messze nem igaz! Egyformán tiszteli egymást az egy emberként izgatott nyúlnevelde és a potenciális tag.
Dátum: 2009.11.10. 21:17:02
Túltengő építési kapacitással bíró, unatkozó szövetségeknek:

Épület neve: X. Y. Mauzóleuma
Építési feltétel: X.Y végzetúrnő/végzetúr az mauzóleumot építő szövetség tagja volt, és már törölt.
Építés költsége: X.Y törléskori szintje*100K LE
Hatása: A karakter beállíthatja, hogy a következő napi kínzókamra bevételből az első X. elhurcolt ellenféltől megszerzett LE a mauzóleumba áramlik (ő nem kapja meg). Minden hétfő hajnalban vizsgálja a rendszer, melyik mauzóleumba áramlott a legtöbb LE. A hetet ezután X.Y végzetúrnő/végzetúr emlékheteként jelöli a rendszer (alul a rendszeridőnél), és a mauzóleum lerombolódik. Ezután újra lehet építeni. Egy szövetség több mauzóleumot is építhet. A szövetség töltheti fel az épület képét, a JV engedélyezi.
Dátum: 2009.10.15. 16:43:07
Csitu legyen, vissza vakolni, lusta banda!
Dátum: 2009.10.15. 09:56:50
A Tyrant térden csúszna a Tappancsok előtt? Hmmm. Szép is volna . (mondjuk lehetősége van rá. Lesimíttatttam a fal előtti bozótost (a nagy építkezések közepette nem osztott, nem szorzott az a kis plusz erőfeszítés), kiköveztettem, szóval most van egy méretes placc, ahol bárki térden csúszhat előttünk. Csak szóljon időben, hogy kicsiny, de szorgos népünk felkészüljön az ilyen happeningekre, bevásárolhasson ropogtatni- és innivalóból.)
Dátum: 2009.09.28. 22:07:28
Szuperkoncentrált ellenhatékonytalansági átok landol a 10.2 pozícióban. Putty. (Ugyan ettől nem lesz több portyapontunk, de legalább jobban érezzük magunkat) Az átok célpontja az önjelölt intelligenciahányadosmegállapító droid.
Dátum: 2009.09.14. 23:08:26
4 PP.
Dátum: 2009.09.14. 22:56:05
Cyron:

Idézet: Zarknod ébredése
2903. hozzászólás - Tegnap, 21:25:02

"Maedhros: ugyanígy vagy feladta egy idő után és kifejlesztette a VF-et, vagy valami más miatt fejlődik lassabban. A lényeg hogy játszik, de már nem optimalizál."

Maedhros:

az előbbi bejegyzés olvastán, a reakció lejegyzője ismeretlen, idő kb. tegnap, 21:35

"Mijazördög? Hogy én már nem optimalizálok?! Na lesz itt haddelhad!"

Rózsaszín Nyuszitappancs:

Hadat üzentetek az Azúr Légió szövetségnek. A háború 2009.09.14. 09:58:32-kor kezdődik. Tegnap, 21:58

az Azúr Légió szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +338257 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 22:29