Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Dátum: 2010.08.18. 23:34:34
Idézet: Kopi7111 - 2010.08.18. 22:52:15

Mégegyszer: senkinek a hitét nem akarom megbántani, de attól hogy hisznek benne még nem lesz. És amíg nem bizonyítják tudományosan, addig számomra nincsenek. És itt jönnek az ufók a képbe. Bennük is sokan hisznek, de azt sem tudom elfogadni.


Ezt nem értem. mármint nem csak téged, hanem ugy alapból, akik nem hisznek az "ufo"-kban
azt én sem hiszem, h kicsi zöld vagy szürke emberkék, akik csészealjal flangálnak, de abban azért biztos vagyok h valahol van élet rajtunk kivül is, még ha nem is értelmes (na nem mintha az emberiség annyira az lenne) de akár növény, akár baktérium szinten lennie kell
a csakra pedig pont olyan mint a lélek. nem látod, és soha nem is fogod, és én sem, de vminek lennie kell, és megmagyarázták azt a tudósok, ezzel, amire nem tudtak választ. hát kb a scakra is ilyen "magyarázat" habár nálunk nem annyira elterjedt mint pl Kinában

bocsi az OFF-ért
aaazta erről nem is tudtam
kösszi, valahogy hiányozhattam nyelvtanról ilyenkor

am nagyon jó a példa szöveg
kösszi
am milyen helyesirási hibát láttál?

szerk.: ha a hosszu i-re gondoltál, akkor direkt volt.... sjna nincs olyan betűm
Dátum: 2010.08.18. 22:11:36
valójában 7 fő csakra van, azonban a 8 az a "kapuk" számát jelöli, ezek a kapuk limitálják a csakra áramlását

és akkor mondja valaki h a tv-zés haszontalan
Van esélye, hogy ezt a kérdést átengedik?

Ki az az angol drámairó, akinek többek között a VI. Henrik-et, a Makrancos hölgyet és a Hamlet-et köszönhetjük?

William Shakespeare
George Chapman
Isaac Asimov
John Dryden
Dátum: 2010.08.15. 23:43:57
az avatár karakter mégis hol lenne? belépésnél kellene váalsztani V1, V2,.... avatár
vagy az eredeti karakteren belül futna? ez el sem tudom képzelni hogyan lehetne összehozni...
ha megnyitom a portyaablakot, akkor az én vagy az avatár célpontjai lesznek benne? ráadásul ha több szintre lehetne generálni fixen, akkor pl 5:1-ben lenne?
Dátum: 2010.08.14. 19:49:34
Az az opció jelenleg nem működik!
Dátum: 2010.08.14. 19:23:11
nyilván nem ebben a formában kellene elinditani a dolgot, de amig az eredetiben nem lenne SEMMI igazság, addig igy bárkinek van esélye a győzelemre
a kockás dologban igazad van, erre lehetne a bajnoki medálhoz hasonló büntetést adni... aki már nyert az valami minusszal indulna

am pedig ezek csak ötletek, hátha van benne valami olyan, amit fel lehet használni, akár ehhez akár egy későbbi event megtervezéséhez

OFF
(aki ilyenért 1-est nyom, annak nem való ez az egész)
tőlem kaptál egy 8-ast, mert bárkinek lehet véleménye, és ha azt meg tudja értelmesen indokolni, akkor min. 5-öst érdemel
Ha 2 éve játszol, már hozzá kellett volna szoknod

am pedig milyen változás legyen? több ezer reklamáció van, de semmi ötlet... mindenki csak reklamál, aki meg segiteni akar (Craslorg) azt meg mindig lehurrogja valaki

de ha tudsz valakit, aki végignézi a kviz adatbázist, és minden rossz kérdést kiszűr, akkor szerintem Miklóssal meg lehet dumálni a dolgot
Dátum: 2010.08.14. 16:16:41
az időtöltéses dologhoz amit irtál az tetszik...

ehhez nem kell nagy fejlesztés sem, csak 10 szintenként egy alap karaktert létrehozni. aki részt akar venni benne, az jelentkezik rá, mint pl a bajnokira... aki nevezett kap 1alap avatárt xM Le-val, amit arra költ amire akar... + választhat 3 féle epikus tárgyat... kap 6 idomitott 1-es szintű állatot.
CsP-t ne kapjanak az avatárok, viszont a PP maximuma legyen dupla, és 2x annyi idő alatt generálódjon...
a kész avatárokat alapból szövetségbe sorolni a hordájától függően (ha lesz választható horda)
a szövetségi épületek épitésére kezdetkor a kapott x Le, maximum 3%-a használható (igy nem lesz olyan h vki csak azért regel h másokat tápoljon)
ezután a 4 szövetség háborút kezdeményezhet egymással. a háború fix 5 napig vagy 1 hétig tartson, ezután a győzelem/vereség arány után kapja a jutalmat a győztes 1-szerre maximum 1 háborút kezdeményezhet 1 szövetség, azonban az 1 hét lejárta után azonnal hadat üzenhet...

az avatáros fejlesztés lényege a portya és a háború lenne...
az 1 hónap lejárta után, minden avatár törlődik, csak 1 statisztika marad utána, amit az eredeti karakter adatlapjáról meg lehet nézni (nyert/vesztett csata, szerzett/veszitett Le, állatok szintje)

V4-hez hasonlóan itt is lehetne kategoriákat megadni, aminek a nyertesei (kategoriánként 3-an) jutalmat kapnak az eredeti karakterüknek
+ minden résztvevő a projektben szerzett Le-jének bizonyos %-át (max 5) felhasználhatja a saját karaktere fejlesztésére

a projekt tarthatna Bajnokitól a köv bajnokiig... lényegében megjelenne 1 + fül a menüben Avatár néven, amire kattintva be lehet lépni oda. 2:1-ben karakterek lennének

a prémium tagság és az ősköves felszerelések ott is megjelenhetnének (hiszen ebből él a Beho) prémium váltásakor rákérdezne a rendszer h az alap vagy az avatáros karakternek menjen a prém

most igy hirtelen ennyi jött belőlem.... Csagary kösszi az alapötletért nagyon jól kitaláltad


nyugodtan pontozz fel
Dátum: 2010.08.14. 12:46:09
Idézet: Syilvia90 - 2010.08.14. 12:06:16
V1-en aránylag jól állok és napi 30-40 percnél az időmből sem vesz el többet a játék!


Hát gratulálok , én naponta 20 percet csak azzal töltök, hogy átolvasom szövetségi fórumot, aztán még min 20 mire átnézem ezt is... (lehet h meg kellene tanulnom szótagolás nélkül olvasni)

Idézet: Syilvia90 - 2010.08.14. 12:06:16
nem kell vadászni, mert egyszerüen nem éri meg


igy érthető a napi 30-40 perc, feltéve ha a portyáról is ezt gondolod. különben nem értem
Ha nem tul indiszkrét a kérdés? mióta játszol, ill használsz VF-et?

Idézet: Syilvia90 - 2010.08.14. 12:06:16
Szerintem nyugodtan használja aki gondolja a scripteket, nem ezen műlik a játék, nélküle is lehet boldogulni


Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Aki használja a vadászat funkciót is annak szinte kötelező nem csak h válaszolni, de besorolni is a kvizt.
Ráadásul emlitetted h: "nem lehet olyan atányú Le szerzést kihozni belőle mint a portyázásből" azért 8 kviz medállal és a helyes válaszért járó +10%-al együtt már 18%-al több le-t kapsz, amivel igencsak meg tudod dobni a szerezhető le mennyiségét.

Idézet: Syilvia90 - 2010.08.14. 12:06:16
A sebgygógyhoz, idomításhoz tényleg hasznos lenne ha kitalálna valamit a fejlesztő csapat, mert idomítani nagy szívás!


Ezzel egyetértek, igaz h ott van a bestiák könyve, ami LGy-ért vehető azzal feleződik az idő... de még igy is rohadt sok
Dátum: 2010.08.12. 22:33:36
ha tényleg sms-ben vetted ellenőrizd h helyesen irtad-e meg az adatokat

-szerk: helyesirás
megértelek... ezért nem teszek fel kviz kérdést... ami jó az már szerepel...
am van egy külön topik ahova ha beirod, megmondják h érdemes-e feltenned, vagy hogy javitsd h elfogadják

ajánlom a használatát
Dátum: 2010.08.12. 22:24:28
OFF

ragadós
próbáld ki, lehet h a tux-ból átváltasz
Tipikus Magyar hozzáállás

Ha valami nem úgy van, mint ahogy azt elképzeled, akkor hiszti meg anyázás...
Dátum: 2010.08.12. 21:23:46
csak neked
honnan tudod h nem volt?
a mese nem szól arról h mi történt 9 hónappal az után h beköltözött a törpék házába?
lehet h lett neki sajátja
Európabajnok: Spanyolország
Dátum: 2010.08.12. 18:46:56
elkezdtem végigolvasni a topikot. a 3. oldal feléig jutottam...
a lényeg amit leszűrtem, hogy 1 valami fog még nagyobb szerepet kapni ezek után, mégpedig a RANDOM

ha tévednék javitsatok ki, de az h 2 karaktert "közös nevezőre" hoz a gép az soha semmiféle képlettel nem lesz megoldható. egy nagyon jó képlet is csak max 80%-ban lesz igazságos, a maradék 20% pedig a szivás lesz

én az avatáros dolog helyett inkább a KH-ra szavaznék midnenkinek
Dátum: 2010.07.02. 17:36:34
erről a meccsről lemaradtam
de a többire a tippjeim:

07.02. 20:30: Uruguay - Ghána 2:0
07.03. 16:00: Argentína - Németország 2:1
07.03. 20:30: Paraguay - Spanyolország 1:3