Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Idézet: Prisma - 2011.12.03. 17:49:12

Miklós pedig akármit is mond, jelenleg úgy működik, hogy bármekkora entitást le lehet ütni.


???
Szval mostantól ha valamit akarunk tudni téged kérdezzünk, mert te tudod hogy mi történik a játékban. Miklós pedig nem....
azt sem gondoltam volna sose, hogy ilyenről lesz vita, h hányadikban kezdenek el olvasni az iskolában de örülök, hogy még ebből is sikerült egy komoly vitát kialakitani
Te annyira egy buta ember vagy, hogy ilyet még nem láttam, pedig ha valaki napi szinten lát birka embereket, akkor az én vagyok, nadete túlteszel már mindenkin.
Basszus tanulj meg olvasni (ált iskola 3. osztály) aztán tanuld meg értelmezni amit olvastál (5. osztály) és utána, ha tényleg fel tudod fogni, hogy mit ir le a másik ember, akkor válaszolj rá, de addig inkább ne.

Ha azzal van a bajod h a Légió annyira elhúzott, akkor azt mondd, és ne mindenféle értelmetlen érvekkel akarj megmagyarázni, olyan dolgokat, amikhez nem értél még el.
szerintem a legnagyobb baj ott van, hogy aki entitásból jut el a magasabb kincstáblákig saját maga válogatja a tárgyakat, és akik viszont epikusból jutnak el odáig azt kapják, "amit a gép dob"
én ezt nem tartom igazságosnak teljesen, akkor választhassa meg mindenki hogy milyen tárgyat adjon az entitás/epik vagy dobjon az entitás is random tárgyakat.
Dátum: 2011.11.25. 22:57:49
Idézet: Sucurucu - 2011.11.25. 19:17:54
Szevasztok.
jelenleg katában vagyok és azt nem tudom,hogy ez hátráltatja-e a jutalom átvételének a lehetőségét.


nagy valószinűséggel igen, ugyanis a leirásában ott van h aktiv tagnak kell lenned, de amint kijöttél a kombákból kiderül, ha tényleg megfeleltél minden követelménynek és mégsem kapod meg akkor irj üzit vagy e-mailt és utánanéznek.
Dátum: 2011.11.25. 22:51:30
nem 3 ilyen erősitett szörny lett berakva? nekem mintha 3 rémlene.
Dátum: 2011.11.25. 22:46:07
V1:

125. Yashratgh, a végethozó 15.37 %
115. Goor-haaz, a világfaló Kivégezte: BLADE77
105. Ozayuni, az éjszülött Kivégezte: Janika
95. Maaryehun, az ősgonosz Kivégezte: Zandirham
85. Aan-tuaani, a pusztító Kivégezte: Tomoto
75. Sshhaartgh, a mészáros Kivégezte: Ramirez

Azért megy ez
Dátum: 2011.11.25. 04:10:53
Csakazért, ha valaki nem vette volna észre, vagy elkerülte volna valaki figyelmét... hogy mennyi birka ember létezik
Magyarország én igy szeretlek

Idézet: Hujegyerek - 2011.11.24. 19:35:07
Csak még egy gondolatmenet, már igazán belefásultam.

Kétféle ember játszik a végzetúrban.
A prémes csalók és a nemprémes játékosok (gyk. prémiumos-nem prémiumosok)
Az őskövesek fizetnek azért, hogy ”legalizálják” tetteiket, így büntetlenül használnak fel sokkal több erőforrást (csp-t, pp-t, AF pontot), kevesebb LE-t veszítenek egy-egy vesztes portya után, nagyságrendekkel jobb tárgyakat vásárolnak a lélekkufár egyik hátsó szobájában, stb., stb.
Mindegy mit csinálsz, akkor is „jobb” vagy.
A nemprémesek, akik ugye sokkal többen vagyunk, bármit csinálunk, sose érhetünk az elit nyomába, mindig is csak a játék töltelékei lehetünk, mert ugye kivel szórakozhatnának a prémesek, kiket győzhetnének le, kiket alázhatnának meg nap mint nap?
Mindegy, mit csinálsz, akkor is alsóbbrendű maradsz.

Mi, nem fizetők csak két dolgot tehetünk, amikor ez világossá válik: abbahagyjuk, mert semmi értelme az egésznek (törléssel vagy egyszerűen inaktivitással), de a kitartóbbak nyelnek, mert tetszik nekik ez a játék. Aztán azt is tűrni kell, ha játékvezető azért is büntet, hogy nem ősköves sapka van valaki fején.
Mindegy, mit csinálsz.

Ez a játék is csak a pénzről szól, ha van, akkor „becsületed” is van, ha nincs, akkor húzd le magad…
Mindegy, mit csinálsz.

Egy a baj, ahogy észrevettem ez a fórum is a prémeseké, ők ráérnek itt lenni naphosszat, míg a nemprémesek pénzt is keresnek a napi betevőért. Így a hozzászólásomat se sokan fogják érteni, mert miért is értenék egy töltelék gondolatait.
Mindegy, mit csinálsz.
Dátum: 2011.11.23. 23:34:43
Akkor hogy arról legyen szó, ami a topic lényege:

V1:
Ozayuni, az éjszülött 1.85 %
Aan-tuaani, a pusztító 5.31 %
Ezek holnap elvileg meglesznek, igy már 3 legyőzött királynő lesz, de azért van ellenpélda is

Brztlan, az irtóztató 97.21 %
Dátum: 2010.12.03. 08:42:38
Idézet: Sznoopy2 - 2010.12.03. 06:49:03
a kezdő oldalon az évek óta levő helyesírási hibát javítsátok már ki

A Végzetúr online szerepjáték 1. világa 2008. szept. 22-én, a 2. világ 2008. nov. 6-án, a 3., békés világ 2009. jan. 29-én, az 5. világ 2010 máj. 19.-én indult el.


ebben hol van a helyesirási hiba?
Dátum: 2010.11.20. 13:03:13
hát én leszoktam a megáról, egyszerűen nem birom Friderikusznak a fejét nézni, és amikor megszólal akkor pfuuuu.
faktort nézem, de igazából nem tudom h kinek szurkolok, mert senkinek... talán Veca az akinek a hangja oylan hogy megérdemelje hogy nyerjen. Nicolas pedig jó, de nem ebbe a versenybe való... Veca 2 hete kiénekelte magából azt hogy szerintem esélyes a győzelemre
Dátum: 2010.11.17. 19:00:21
van erre egy egyszerű megoldás: nyerd meg a legjobb dijat és akkor nem kell aggódnod hogy nem lesz meg
Dátum: 2010.11.04. 20:21:04
Idézet: Tpe71 - 2010.11.04. 09:35:28
Egy orvos dilemmája

John egész nap bűnösnek érezte magát, egyszerüen nem tudta magát túltenni a történteken, és nem tudott másra gondolni, a bűntudat és a szégyen elviselhetetlen volt számára, és két hang viaskodott benne.

Az egyik szerint:

- John, ne aggódj emiatt, nem te vagy az első orvos, aki lefeküdt a betegével és nem te leszel az utolsó sem. Különben is egyedülálló fiatalember vagy, ne problémázz ezen. - így az egyik hang.

Mire a másik hang, kérlelhetetlenül zökkentette vissza a valóságba:

- John! Te állatorvos vagy, vazzeg!

Edit: Az a fránya helyesírás



hát ezen besirtam nálam 10 pont. de többet is megérdemelne
Dátum: 2010.10.29. 21:12:42
Idézet: Sesshomaru - 2010.10.29. 15:37:49
Valaki tudja, mikor indul el a Mágia Mesterei nevű behos játék?


Előbb lefut a béta teszt és utána indul majd el a játék. De gondolom ugyis hirdetve lesz. am a béta teszt hamarosan elindul. thát már nem kell nagyon sokat várni a játékra.
Dátum: 2010.10.27. 22:06:40
én meg szerzek román állampolgárságot, és lesz egy csomó magyar akit szidhatok igy is van mondjuk pl ott a főnököm, meg a postás, és a főnököm, meg a gázos, meg ....
de nem offolok többet mert kénytelen elszek seggberugni saját magam
Dátum: 2010.10.27. 21:57:19
ezt nem tudom, de az biztos hogy nagyon szellős a dolog főleg TLO nélkül
Dátum: 2010.10.27. 21:54:06
Idézet: Agatity - 2010.10.27. 21:48:25
Barrique-nál nincs élő játékos, nem?


ezt hogy érted?
Dátum: 2010.10.27. 21:34:39
Idézet: Darksol - 2010.10.27. 21:16:24

a szint-topban a játék igen időigényes, költséges és unalmas.
unalmas helyett inkább egyhangú, de teljesen egyetértek

Idézet: Darksol - 2010.10.27. 21:16:24
Tony (vagy, aki írt az acc mögül)

rajtam kivül ki más tudna még ilyet irni. az én stilusom összetéveszthetetlen, sajnálom de a személyes varázsom teszi, vagy de. de valamelyik biztos igaz


Idézet: Darksol - 2010.10.27. 21:16:24
A topik meg annyira értelmetlen (erre is találsz fentebb utalást eleget) hogy kibírja ezt a kis játékos offot...

sajnos elég sok off van igen pedig szerintem mindenki megérdemli, aki itt szerepel hogy legyen a neve feltüntetve valahol. legyen az 5. szintű vagy 100. és ne egy teljesen offtopikban tengődjön a neve. habár ez a hsz sem való ide, szval most saját magam ellen beszéltem (megint)
Dátum: 2010.10.27. 21:09:57
Ez annyira érthetetlen számomra.
Jeriko törölt, Endyr abbahagyta, most Barrique bejelenti hogy abbahagyja. és mi jön le néhány embernek? nem az hogy valami van a játékkal ami miatt a top karakterek sorban hagyják abba, hanem hogy huhh egy Légiós abbahagyja, és jön a másik figurázása.
Mindenkinek megvan a véleménye a többi játékosról, de szerintem ez nem az a topik, ahol ilyennek helye van...
hát okt 31-ig még hiteles az infó... utána gondolom átirják november/decemberre vagy 2011 szept./okt.