Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.12.17. 12:11:13
Hova, milyet nyissak Faust?
Dátum: 2009.12.17. 11:36:45
Idézet: Birka - 2009.12.17. 11:25:32
Bocsi, ez a multizás, alap, hogy nincs ilyen, vagy tévedek???


Tévedsz Nem kéne lenni. Ez ellen lehet épp ésszel küzdeni. Egy lehetséges játékstílust bekorlátozni főleg egy ilyen rothadt időzabáló szerveren... Ugyanmár.
Dátum: 2009.12.17. 11:23:16
Azért tisztázzuk az alapokat, építő rabszolgának akkor lehet titulálni egy karaktert, ha valakinek a másodlagos (harmadlagos, stb) karaktere, amivel jogtalan előnyhöz próbálja juttatni a szövi épületeken keresztül az elsődlegest.
Van egy lehetséges út arra is, hogy építő karaktert fejlesszen valaki. Igen, ez az egy karija van, ő így segíti a szövijét. Úgyhogy Birka ötlete szentem automatikusan kukába, nehogy már valaki játékstílusát korlátozzuk!!! Nonszensz!
Dátum: 2009.12.17. 11:05:00
Baromság! A győzelemre játszó klánokban biztos lesz olyan akinek kevesebb az ideje és gyakszi csak épít. Ugyanannyit hozzátesz a győzelemhez, nem rabszolga. Ez emeletes ökörség Birka, miért kéne korlátolni?
Dátum: 2009.12.16. 17:05:25
Mert te figyeled nyilván az egész rendszert, így te ezt biztosan tudod. Nyilvánvalóan nincsenek jobb játékosok nálad, aki igen, az biztosan csal, és a Katika is meghúzta a hajadat.
Hát ha kinőttél a középső csoportból, majd próbáld újra! Köszi
Dátum: 2009.12.15. 12:39:21
Idézet: Ywgarrd - 2009.12.14. 10:27:24
** megtaláltam a lepontozó egyént, kifigyeltem a megjelenése és a pontozott hozzászólások közötti összefüggést... Hozz létre még két accountot, az a sérelmeidre még inkább gyógyírt jelent majd. Szóval csak rajta, sok még ez az 5,62-es átlag a hozzászólásaimra, mehet az lentebb is. Egyébként: roflmao

Idézet: Faust0ne - 2009.12.15. 12:22:59
mod: én voltam a pontosztó elvtárs....remélem viszonzod ...


Khmm... Ennek szellemében kijelenthetjük: Ywgarrd egyelőre nem kerül be a Smaragd Horda kémszolgálatába, de jelentkezését köszönjük, sok sikert a jövőre. Addig is sok sikert kívánunk a tanulmányaihoz!
Tisztelttel: Magirox, Hordaparancsnok
Dátum: 2009.12.15. 09:05:47
(Ezeket úgy elsődlegesen Pannának ajánlanám )

Gyors segítség

A Felhasználó kérdése:
Tavaly a Barátnő 1.0-mat Feleség 1.0-ra fejlesztettem, és az új program váratlanul elindította a "gyerek" processzt, amelynek rendkívül nagy a tár- és erőforrásigénye. A termékismertetőben nem esik szó erről a jelenségről. Ráadásul a Feleség 1.0 minden más programba beinstallálja magát, és már a rendszerindításkor betöltődik.
A különböző programok, mint az Éjszakai póker 10.3 és a Sörivászat 2.5 azóta nem futnak,indulásukkor a rendszer összeomlik. Úgy tűnik, nem is tudom kiirtani a rendszerből a Feleség 1.0-t. Gondolkoztam a Barátnő 1.0-ra való visszatérésen, de az uninstall nem működik. Tudnak segíteni?

Kedves Felhasználó!
Ez egy általános probléma.
Sokan fejlesztik Barátnő 1.0-jukat Feleség 1.0-ra, gondolván, hogy ez pusztán szórakoztató segédprogram. Ellenben a Feleség 1.0 operációs rendszert arra tervezték, hogy mindent ő futtasson.
Ne is próbálkozzon az installálásával! A Feleség 1.0 későbbi eltávolítása a rendelkezésre álló erőforrások sérülésével járhat! Néhányan megpróbálták installálni Barátnő 2.0-t, illetve Feleség 2.0-t, de több problémával találkoztak, mint az eredeti rendszerben. Mások megpróbálták a Barátnő 2.0-t futtatni a háttérben, a Feleség 1.0 működésével egy időben. Feleség 1.0 érzékeli a Barátnő 2.0-t, és ez összeütközést okoz, amely rendszerösszeomláshoz vezethet.
A legegyszerűbb módja a problémák elkerülésének, ha egyik verzióját sem installálja a Feleség szoftvernek, csak a Barátnőt használja. A Barátnő 1.0, 2.0, 3.0, stb. tökéletesen kompatibilisek, és együtt is futtathatók!
És akinek ez még nem elég, az jobb ha vigyáz, mert a Feleség 1.0 sajnos nagyon sokszor fertőzött az Anyós 1.0 nevű rendkívül veszélyes vírussal, ami a Feleség 1.0 meglévő és használható részeit tönkreteszi. Nem lehet mást tenni, csak irtani, irtani, mert ez a vírus olyan káros, hogy bizonyos idő múlva a Feleség 1.0 teljesen átalakul Anyós 2.0-vá, azaz a vírus saját magát fejleszti tovább.

"A nők olyanok, mint a zsiráf. Tetszik, tetszik, de azért otthonra nem kéne..."

(Bocs csajok )
Dátum: 2009.12.14. 18:07:55
Spec nem önmagában a háborúval bajom Össsi.
Két dolog nem tetszik:
ad1, Agresszorként Citadellával nyitni... Ha már rossz a barmoknak legyen mégrosszabb... Ha még a Mágia lőtt volna először, megértem.
ad2, Háborúban a cél a bevétel, ez tiszta sor. Poénból is lehet háborúzni, akadt már rá példa, hogy 2 szövi összebeszélt, na most megnézzük "kiafaszagyerek"! Ezek a játék részei. Egy nyílt zsarolás azért hangyányit más tészta. Más hogy a játék egy alapvető része a portya és a háború. De a stílus és a megoldás az ami mélységesen undorít.
De én itt befejezem, túl sok és túl kemény vitán vagyok ezzel kapcsolatban már túl. Egyszerűen úgy vagyok vele, a Nyuszik azt csinálnak amit akarnak, csak nekem ne kelljen tudomást se venni róluk, semmilyen módon. Ennyi.
Dátum: 2009.12.14. 17:31:16
Mélységesen egyetértek és megértelek. Szerintem a Nyuszik úgy gondolják, hogy viccesek, de tartok tőle egyszerűen csak emeletes nagy az arcuk (tisztelet a kivételnek) és azt hiszik, mert ők így játszanak, mindenkinek így kell. Meglehetősen undorító lépés volt, tény ami tény.
Ezzel együtt a javaslat önmagában talán nem rossz, javaslom most a játékostársadalom érdekét nézzétek és ne a módot ahogy ezt a Nyuszik leművelték. Ha szerintetek hozzátenne a játékhoz, akkor támogassátok, ennél jobb módja nincs az elhatárolódásnak ettől a gyomorforgató módszertől, amit a Nyuszik csinálnak, hidd el.
Dátum: 2009.12.13. 19:04:18
Kitétellel bár, de a Sungate (leendő Bérmágusok) szövetség is csatlakozik a felhíváshoz.
Dátum: 2009.12.10. 18:10:59
Idézet: Rodriguez - 2009.12.09. 22:51:54
Ezek jópofák, nekem tetszenek, és tényleg lehetne több emberkének sikerélménye támogatom.

Legtöbbet építőnek egy kőműves kanál?


A kőműveskanál azért ne, mert az aukciós relic. Ne legyen más módon megszerezhető...
Legtöbbet építőnek?
Hmm...

A "Mérnök talárja" - a legmagasabb szövetségi építés - +100 max Vp, Ha a lélekkútból építesz, akkor minden általad birtokolt szavazat 1 szintnyi építés szakértelemnek felel meg (max 20).

Ez is elég táp lenne már
Dátum: 2009.12.09. 22:42:15
Többezer HKK lap van, max más típusú lesz a relikvia, ha kifogynak a tökfödőből akkor a látnok kesztyűje jön
Dátum: 2009.12.09. 22:22:51
Igen csak ennek akkor lenne értelme igazán ha sok kategória lenne, és így a kisebbek, tapasztalatlanabbak is odaférnének néha egy-egy tárgyhoz ha igazán odateszik magukat...
Mittomén... Ilyenek is lehetnének:

"A Látnok fejpántja" - legtöbb talált kiégett őskő+szubtéri - +10 szubtéri érzékelés, a kémgömb használati költsége felére csökken (de ideje nem változik)
"Lord Defendor köpenye" - legmagasabb transzcendális projekció (egyenlőség esetén kevesebb vesztett LE) - +10 transzcendális projekció, +10 vastag bőr
"A Kincskereső Karperece" - legtöbb teljesített kaland (v4-en lehetne korábban kezdeni) - Csapdaészlelés, mászás és zárnyitás fejlesztése 3%-al olcsóbb

Három rövid példa volt, ezek mind olyanok, amikre egy nagy optimalizátor nem biztos, hogy ráugrik, de egy "kezdőnek" azért nagy élmény lehet megnyerni...
Dátum: 2009.12.09. 20:01:04
Leendőleg 3 fős (majdan Bérmágusok névre keresztelődő) szövetségünk benevezne, ha tárgy helyett kaphatnánk szövetségi relikviának egy élőholt könyvelőt, mert az sok papírmunka (a hullát meg nem kell etetni )
Dátum: 2009.12.09. 19:56:07
Idézet: Freez - 2009.12.09. 19:50:31
Mondjuk megnézném azt aki összeszed 12 dicsőségmedált.


Max a 13. v4 után erre térjünk vissza
Dátum: 2009.12.09. 19:54:52
Egen... De igencsak kevesen mennek úgy a v4-re, hogy akkor mi 35-en, tudod? Átlagjátékos, aki mondjuk nem anno szept 22.-én kezdett játszani, és most a fő karakterével van mondjuk 25-30-as szinten (amúgy jó koponya) 100%-os eséllyel nem top szövi tagja, 95%-os eséllyel egy darabot nem ismer a régi nagyágyúk közül, esetleg összeszed mondjuk 10-15 havert, a többi meg majd alakul útközben, úgy, hogy konkréte semmilyen gyakorlati tapasztalata sincs egyes épületekről, szakikról.
És tegyük fel nem is tud csak pl napi 9-10 órát lenni net előtt (és ezzel többet mondtam, mint pl a saját lehetőségeim, tehát szentem igen sokaknak reális).
Ezek egyike sem érdem, de tökéletesen elég az esélytelenséghez. Erre mondhatod, hogy oké, de akkor ne induljon versenyszerveren. Ez akár igaz is lehet. De akkor meg egy nem verseny szerveren meg ne kerüljön olyan miatt lépéshátrányba amiről nem tehet. Uff, én beszéltem!

(Mondom úgy, hogy sok egykori Hegylakót meg Ájjatot ismerek és konkréte magam részéről az sem érdekel, ha 225 medálotok lesz fejenként Csak egy vélemény De mivel a v4 alapvetően nem érint, itt én be is fejeztem )
Dátum: 2009.12.09. 19:43:01
Bocsika de ez a fórum főleg arról szól, hogy nézzük meg hol csesztük el
Idézet: Őrmester - 2009.12.09. 19:33:53
Mi van? Már megint van miért sírni? Mindenki saját maga kezeli a karakterét, azt, hogy mennyire fejlődik, az a saját maga baja, ezért másnak megint ne legyen jó?


Had éljek egy általam tisztelt és nagyra tartott játékos szavaival: a rallyban se véletlenül kap az élen álló balanszsúlyt a kocsijába
Ugyanis ha a kocsija korszakokkal jobb a többinél, onnantól érdektelen, unalmas, kiábrándító de leginkább FELESLEGES az egész
Dátum: 2009.12.09. 19:39:44
A kvízmedálok száma limitált Mind1... Ha an már 12, akkor hiába voltál a legokosabb és a leggyorsabb, nem kapsz újabbat
Ez azért van, mert egyszerűen akkora előnyre tenne szert a játékos, amit a többieknek képtelenség behozni és már a 12 is elég komoly
Viszont természetesen nem 3-nál húznám meg a mércét
Viszont ettől még a dolog reális: ugyanis ez rég nem csak arról szól, hogy mennyire jó játékos valaki vagy sem. Itt ennél azért többről van szó, kinek mik a lehetőségei IRL a gép előtt lenni, milyen társakat tud találni stb. És aki innen kiszed mondjuk a kvízhez hasonlóan 12 medált, az már bőven komoly előny, ehhez ha akar begyűjt még 3 relicet. Ez 15 v4... Több mint amit a kvízolimpián kapsz. Sokkal több
Dátum: 2009.12.09. 19:29:01
Idézet: ashtm - 2009.12.09. 19:25:47
Viccet félredobva, hogy támogassunk valamit, amiről nem is tudjuk, hogy mi?


Ez a lényeg... Persze ha nem az egész totyic marháskodás...