Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Salem!

Ugyan Csirguz, mindannyian mások vagyunk, van aki szereti mások harcait végigolvasni. Mindenkinek van itt hely a fórumon, hadd élvezzék ők is! Nem?
Amúgy én is szívesen végigolvasok jó csatákat.

Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.10.05. 18:04:51
Salem!

Szerintem azt is hamar meg lehet találni, hogy kit nem ítélt halálra a nürnbergi nemzetközi törvényszék 1946-ban, mégis alig éri el a jó válaszok aránya a 30%-ot és folyamatosan csökken... Szóval előbb-utóbb törlésre jut... Sajnos nem sokan veszik a fáradtságot, hogy utánanézzenek.
Dátum: 2008.10.05. 11:44:28
Salem!

Nála sem változott semmi?
Dátum: 2008.10.05. 09:40:00
Salem!

Nyugi a Sztálin, meg a Hitler is, pedig egyszerűen csak történelmi személyiségek, akik egy korszak szervesen meghatározó politikusai. Nem értem... meg de Saint-Exupéry-t sem... Ez van, de azért ne szidd annyira, az alapötlet nagyon jó. Csak még friss a játék, majd fejlődik.
Dátum: 2008.10.05. 08:00:10
Salem!

Tényleg? Őszintén szólva én is csak a sárospataki várat tudtam... De biztosan igazad van, ma is tanultam valamit.
Salem!

Hát nem tudom, én magam is sokkal többet építek, mint amennyit a karakterem fejlesztésére fordítok, nekem ez egy csapatjáték, így kiteszek magamért, mégsem vagyok rabszolga... Óvatosan kell bánni az ilyen építőrabszolga jelzőkkel, mert sokan sokfélék vagyunk, mindenkinek más jelenti a játékélményt.
Dátum: 2008.10.04. 12:58:31
Salem!

Na most valaki mondja már meg legyen szíves, hogy a következő kérdésemet miért nem fogadja el a rendszer?

"Mely német tábornok vezette hadifogságba az embereit Sztálingrádnál?"

Ezekből mégis melyik a nem megengedett szó/kifejezés? Nem értem...
Dátum: 2008.09.29. 08:39:20
Salem Ihateangel!

Ha olyan kérdéssel találkozol, aminek megoldása szerinted rossz, vagy rosszul jelölte meg a feltevője, akkor azt ezen a fórumon jelezd, írd le a kérdést és a válaszait, ki fogják javítani. Az értékelés csak arra való, hogy azokat szűrhessék, amelyek már önmagukban rosszak (HKK lapok, TF szülinapi ajándék, stb.)
A helyesírási hibákkal kapcsolatban viszont igazad van, tényleg szólhatna utólag a beküldő is.
Óh, és Iandor! Én sem láttam még kiégett őskövet a kufárnál, de én még csak 3. szintű vagyok... Lehet feljebb van...
Dátum: 2008.09.28. 22:38:41
Salem!

Szerintem ugorj a toplisták menüre, válaszd ki a megfelelő tulajdonságot, nézz egy szimpatikus jelöltet, kattints az adatlapjára, majd azon a támadásra, és kész... Bár valóban egyszerűbb lenne úgy ahogy te mondod, de amíg nincs más lehetőség...
Dátum: 2008.09.28. 21:45:42
Salem!

A rubintok szövetségbe is várjuk a kedves leendő tagokat. Elvárások: még nem konkrétan meghatározottak, segíthetsz nekünk kialakítani. De eddig: szeresd a játékot, erődből tellően támogasd azért a közösséget, végtére is az épületek neked is jól fognak jönni. Akit érdekel, az keresse vezéremet (komolyan ne vedd, mert ütlek! ) maxi343-at, vagy engem, aki Incubus fedőnév alatt futok a végzeturak között (de engem csak hétvégén).

Hali!
Dátum: 2008.09.28. 21:36:44
Salem!

Panaszok, kvíz rovatába írd légyszíves. Egyrészt mert ennek ott a helye és főleg mert ott hamarabb észreveszik föntről is.

Jó kalandozást!
Dátum: 2008.09.28. 21:34:57
Salem!

Na még egyszer és utoljára: a nyakörvhöz szerezz be állatkát is, mert addig semmit nem tudnál vele kezdeni, ezért konkréte nem is jelöli a lapodon. Ennyi.
Dátum: 2008.09.28. 20:34:10
Salem!

Hát én nem gyémánt hordás vagyok, de valószínűleg igazad van. Összehasonlításként, én Rubin vagyok, eddig 8 győzelemmel és 9 vereséggel "büszkélkedhetek", így vittem 317 LE-t, és vesztettem 203-at, ami nem rossz, de körbepillogtam pár gyémánt hordás, illetve néhány egyéb karakter statisztikáit, és ott aztán tisztán kijön, hogy mit is jelent a gyémánt bónusza. De akkor is a Rubin a legjobb!
Dátum: 2008.09.28. 20:28:37
Aha, plusz egy szintjéhez viszonyítva nem túl értékes, általában hasznavehetetlen tárgy. És igen, ez a kérdés tényleg borzasztó, remélem az írója azért átgondolja ezt, és legközelebb olyat kérdez, amire legalább a google megoldás...
Dátum: 2008.09.28. 17:46:50
Salem!

Nekem eddig ez volt a legjobb:
Nem kell sokáig keresgélned, megpillantasz egy lényt, ami egy óriási kőzúzó. Fegyvert rántasz, ám a lény nem próbál menekülni vagy védekezni. Ekkor pillantod meg mellette kicsinyét. Elteszed a fegyveredet, és elsétálsz - ma is zsákmány nélkül kell túlélned. Ekkor zizegő hangot hallasz, és ahogy megfordulsz, pont látod, hogy a teremtmény átváltozik egy hajlott hátú öregemberré. - Bölcsen döntöttél, végzetúr. A legtöbb társad a helyedben nem ismert volna kegyelmet. Itt a jutalmad! - ezzel kinyújtja kezét, mire bőséges lélekenergia áramlik beléd (+147). +3 TP A szerzett lélekenergiából 11 a helyes válaszért kapott LE.

Ilyen szép termelés mint neked, ilyen nem volt...
Dátum: 2008.09.26. 19:40:45
Salem!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ne legyenek olyan kérdések, amelyeket csak egy adott film/könyvsorozat rajongói tudnak megválaszolni (pl. én, szégyen ide, szégyen oda, nem vagyok nagy Harry Potter rajongó, így nem is tudtam a kérdésre a választ...), maradjunk meg az általános műveltség vonalon (történelem, irodalom, földrajz, stb.), ha lehet...

Köszike!
Dátum: 2008.09.26. 18:42:18
Salem!

Üdv minden Rubin hordásnak. Olyan szövetséget keresek, ahol nem gond, hogy hétköznaponként nem vagyok aktív, munkám miatt ezt nem tudom vállalni, de hétvégente behozom az építkezési lemaradást, ígérem.
Ha van ilyen szövetség, akkor szóljatok légyszike.

Hali!
Dátum: 2008.09.21. 18:29:16
Salem!

Srácok gondoljuk ezt át mégegyszer. Legelőször a Smaragd horda tagjai fognak varázsolni, mert a lélekenergiának legfeljebb áttételesen van köze a szintlépéshez (ha fejlesztetted a tulajdonságokat nyilván könnyebben versz agyon mindenkit, tehát több tp, de az első pár szinten aligha lesz lényeges sebesség, hisz valószínűleg hamar fog menni). A kérdés inkább az, mennyire lesz a mágia használható, mert a harcban csak az első körben dohatsz egy varit, aztán húzd elő a kardot/bárdot/akármit és szabdalj. Tehát a harci mágiákkal biztos nem lehetne megélni. Inkább az a kérdés lesznek-e olyan varik, amik növelik a sebzést, találati esélyt, stb. (A TF-eseknek ismerős lehet, de ha elolvassátok az eddig közölt infót, akkor látjátok, hogy totál ugyanaz a harcrendszer).

Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy egy félév múlva is ezt mondom-e? Mert most csak következtetek...
Dátum: 2008.09.21. 18:20:01
Salem atua!

Én is hálásan köszönöm. Cefetül utálom a Firefoxot, de most segített.

Köszi!
Dátum: 2008.09.21. 18:00:18
Salem!

Én meg továbbra is várom a Rubin horda barbárait egy leendő szövetségbe. Előre az izmok útján. Nem létezik, hogy csak a nyápicoknak alakulnak szövetségei! Tudom, tudom, hogy nekik van igazi szükségük a közösség védelmére velünk szemben, de nem ártana ha mi is mozgósítanánk, hisz lássátok be sok lúd farkast győz (mert disznók nem vagyunk ). Mutassuk meg, hogy továbbra is ők a prédák és mi a vadászok!