Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.09. 09:59:57
Hát ritkán történt meg Gort, de kivételesen egyet értünk. Mondjuk aki állatbarát, abban biztosan megvan az empátia. Azt nem hagyja hidegen mások szenvedése. Sem emberé, sem állaté.
Nem hiszem hogy van a világon olyan ember, akiből az empátia, az együttérzés teljesen hiányzik. Az nem nem jó ember, az nem ember. Emberek nem attól leszünk, hogy mindkét szülőnk homo sapiens sapiens rendszertanilag. Nem is az intelligenciánk tesz minket azzá. Legalábbis szerintem nem. Ember az, aki képes közösségben a közösségért tevékenykedni, és ez nem megy empátia nélkül. Az ember zoon politicon (társas lény) mondta Arisztotelész, és ha valakiből teljesen hiányzik az együttérzés (megjegyzem szerintem az az ember igen súlyos beteg) akkor az antiszociális.
De ez persze az én magánvéleményem, és lehet, hogy csak az én kis katolikus lelkületem mondatja velem, de akkor is így érzem. Gort, számomra is meglepő, de egyet értünk.
Az voltam. És ha érdekesnek találok egy kérdést, akkor is csak a válaszadás után nézek utána a neten. (Bocs, de ez spec nem érdekelt annyira, elfogadtam, hogy biztosan a rajongóknak van igaza )
Ide a rozsdás bökőt, ha nem...
Dátum: 2008.11.09. 09:40:41
,,Pyarronban tisztességes kiképzést kapott, kevesen forgatták olyan jól a kardot, mint ő."

Ide már Ynevről is érkeznek az emberkék? Mi a búbánat ez a világ, valami gyűjtőhely?
Khetty Duparmából, Mortazor a bánat tudja honnan, te Ynevről...

Dátum: 2008.11.09. 09:27:10
Ha ennyire állatbarát vagy, akkor ez a módszer is nehéz lesz, mert amíg meg nem szokja (úgy dereng olyan 2-3 hét) addig szívet tépően tud nyervogni... Én mindig sajnáltam szegényeket...
Nyugi, azért nem autózok Vácig, hogy kutyust vigyek neked...
Ja és Cirmos! Ha nem vagy macskapárti akkor ugyancsak érdekesen sikerült a névválasztásod...
Dátum: 2008.11.09. 09:13:11
A vadászatnál.
Dátum: 2008.11.09. 09:12:40
Az üzenetek arra való, hogy más játékosnak szöveges üzenetet küldj. Illetve ugyanitt nézheted meg a neked jött üzeneteket is.
Klánnal úgy veheted fel a kapcsolatot, hogy ha láttál egy szimpatikusat, akkor írsz az egyik tagnak (vagy benne van az adatlapba melyik foglalkozik a belépőkkel, akkor annak, ha nincs benne, akkor az egyiknek, majd ha nem ő az illetékes, akkor továbbítja a megfelelőnek), és majd írnak neked egy választ, amiben valószínűleg érdeklődnek felőled, meg te is kérdéseket tehetsz fel. Ha mindenki szimpatikusnak talál mindenkit, akkor sínen vagy mint József Attila. Ennyi.
Dátum: 2008.11.09. 09:02:57
Sajnos nagyon sok ilyen ember van, bár egy fokkal még mindig jobban megértem, mint a volt szomszédunkat, aki fáradt volt, amikor a tacskója szeretett volna sétálni menni. Hát ő elvitte sétálni... Volkswagennel... Úgy 60-al... Persze a kocsiban csak ő ült... Annál még az általad említett is jobb verzió.
Cicákhoz: nem lenne megoldás, ha egy olyan helyiségbe becsuknátok estére, ahol senki sincs? Akkor ahhoz szokna hozzá, hogy reggel bizony senki nem játszik vele... (Legalábbis anno nagyapám még így szoktatta le nálunk a macskákat az ilyesmiről, gyakorlati tapasztalattal nem tudok beszámolni, én nem tartok állatot, lévén az tőlem elég gonosz állatkínzás lenne. De még erre emlékszem kölyök koromból).
Dátum: 2008.11.09. 08:47:39
Milyen plusszokat ad a Deflektor pajzs?

Erő+2, Védekezés+8, Egészség+3, Mágia+4, Elnyelés+1
Erő+1, Védekezés+8, Egészség+2, Mágia+2, Elnyelés+3
Erő+1, Védekezés+10, Egészség+2, Mágia+1, Elnyelés+4
Védekezés+8, Egészség+2, Elnyelés+3

Hát tudom, hogy jó cucc, meg minden, de kövezzetek meg, én sem magoltam be fejből. Viszont könnyedén megnéztem. De kérdem én, ha mondjuk csak 4. szinten lennék, akkor fejlesszek 50-es kereskedelmet azért, hogy egyetlen vadászatomra +10%-ot kapjak? És ha olyan kezdő lennék még, hogy a szakértelmek lehetősége is az elérhetetlen távolba veszőnek tűnik? Nem jó ez így...
Ne haragudj, de csatlakozom Necronishoz! Ez egy játék, mindig lesznek benne "életszerűtlen" dolgok. Részemről minden tiszteletem Mordarneth-é, azért ahogy ezt végig taktikázta, na meg, hogy bevállalta, hogy a karaktere fejlődése szempontjából rosszabb utat választva is megmutatja mindenkinek, igenis kiáll valami mellett. Függetlenül attól, hogy ez jó vagy rossz, de nincs kétségem afelöl, hogy ő hisz benne. (Amúgy miért lenne életszerűtlen? Tudod mekkora zavart tud okozni egyetlen partizán is? )
Csalódtál? Hát előfordul az ilyen... Jobb ha hozzászoksz! Lesz még erre precedens! Sajnálom.
Abba hagyod a játékot? Nos értem. Ez mindenkinek egyéni döntése. De ezt elég lett volna a szövetségi társaidnak elmondani, hogy ne keressenek. Mert, és lehet, hogy most gonosz leszek, de mindenképpen őszinte, attól tartok, hogy amennyit itt fórumon hozzátettél a dolgokhoz, nem nagyon tűnt volna fel a hiányod... (Tudom, rám is igaz, de én nem is szándékszom majd nagy nyilvánosságtól elbúcsúzni... )
Esetleg, ne adj Isten, fenyegetőzni akartál ezzel? Hát barátom, én meg akkor csalódnék a játékvezetőkben ha a változásokat az észérvek helyett a sértettség, vagy éppen a durcás zsarolás hozná...
Dátum: 2008.11.08. 23:19:43
Megnyugtatásodul: Átnyálazhatják az egészet az ilyen kérdésekre vonatkozóan, de kb adok 1 napot, és megint tele lesz... Mert újratermelődik! Hidd el!
Dátum: 2008.11.08. 23:15:44
Idézet: Kölök - 2008.11.08. 23:11:16

Hány H-atom van egy n db C-atomos alkánban?

n
2n
2n+1
2n+2

Te mér nem mész el a francba? Erre nem tudok mást reagálni. Én meg kérdezzem meg Tőled Fisz dúrban egy negyedik fokú emelt alapú szűkitett szeptimakkord hangjait, mert én meg ahhoz értek??


1. Igazad van.
2. Csak finoman, csak kedvesen.
3. Mi van? Milyen akkordos micsoda?
Dátum: 2008.11.08. 23:01:46
Meik NEM telefon egy márka?
Logitec
Sony Ericsson
Nokia
Samsung

A kedves kérdésírótól szeretném megérdeklődni, hogy a Dnyeper melyik partján ringatták a bölcsőjét? Mert tuti nem Magyarországon tanulta meg a helyesírási alapismereteit...
Dátum: 2008.11.08. 22:52:50
Kövezz meg, de engem nem érdekel... Ha érdekelne, bele sem fogtam volna a játékba, mert sem annyi időm, sem annyi keretem nincs rá, mint egy pár felső kategóriás játékosnak. Remélem, nagyon remélem, hogy mindenhol úgy alakul mint nálunk, elmennek azok, akiket ez túlzottan demoralizál, és maradnak, akik alapvetően érdektelenek ez iránt, csak a baráti társaságért játszanak. Ha nem lennék szövetségben, már régen nem lennék aktív játékos sem...
Amúgy hidd el, harcolunk foggal-körömmel, ahogy tudunk. Megtesszük ami tőlünk telik, de ennyi... Nyerni nem fogunk tudni. Sem most, sem később. Illetve tudunk, mikor a toplistákon egy-két helyre lévő szövit hívjuk ki... Nem rövid háborúk, de legalább érdekesek. Mi már eldöntöttük. Kapitulálni senki ellen nem fogunk, de ha van értelmesen üthető szövetség, akkor azokkal küzdünk, a nagyok meg jöjjenek, majd összegyűjtögetik a szükséges győzelmeket, mi a teljes érdektelenséget választottuk velük szemben. (Jelenleg a Moroflex ellen nem, mert nincs más háborús ellenfél, marjuk is egymást 86/94-re). Harcolunk Gort, de nem állíthatjuk meg a spirált.
Nem, nem kellett volna betenni a válaszlehetőségek közé a tokajit... Sajnos itt nincs más esély...
Huhh. Tetszik a kérdés, de nagyon. Főleg, mert kivételesen már a magyarázatod előtt értettem miről van szó. De fenn tartom, nem akármilyen agyad van! Ennyire... keresem a megfelelő szót... nyakatekerten (a szó legjobb értelmében) gondolkodni nem sokan képesek... Minden tiszteletem!
Még akkor is, ha emlékeim szerint nincs is egyértelműen kijelentve, hogy elpusztítod a nekromantát, bár lehet már nem jól dereng... Nem biztos... De azt hiszem... Mindegy. Még sok ilyen kérdést mint ez a kettő volt, és továbbra is leborulok a nagyságod előtt!
Dátum: 2008.11.08. 21:45:14
Miért? Könyörgöm miért??? Miért nem lehet használni a gyorskeresőt????
Eléred a 8. szintet, bekattintasz a Legendákba, ott Drakin nevére, és kész.... Ennyi. 220-szor is...
Dátum: 2008.11.08. 21:29:47
Miután belépett, elolvasta az üzenetedet, plusz ha valami nagyon specet kérdeztél, akkor esetleg még amíg utána néz. Ennyi. Szóval elég hamar.
Dátum: 2008.11.08. 21:24:08
Aha, és te melyik szöviben vagy, hogy ezt a dicső ellenfelek is tudják majd?
Ok, visszaolvastam a régi hsz-eid, és abból azért levettem, hogy a Moroflexbe tartozol. Részemről nincs harag. Ilyen az élet.

ui. Akionnak üzenem, hogy KÖSZÖNÖM! Ezer éve nem röhögtem ilyen jót, mint az ő karakterlapján, a bemutatkozáson!
Dátum: 2008.11.08. 21:22:33
Méregfelhő. A többit meg ne tartogasd. A Vakító fényt meg kerüld majd, mint a pestist!