Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.01.02. 17:52:57
Viszont jött egy nagy csapat szimpi élőhalott.
Dátum: 2009.01.02. 17:29:27
2. szinttől, lesz egy ilyen menüpont oldalt.
Dátum: 2009.01.02. 17:08:23
Na Geraltnak sikerült, majd Atreust szépen meg kell kérjük, hogy egyszer mikor szólok pofozzon le de nagyon, mert ő iszonyú sokat ver az állatokba a Lélekszaggató meg nem áll nagyon rosszul. Sz'al nekiálltam vadászni.
Dátum: 2009.01.02. 16:56:35
Most hagyd abba, nulla LE lesz nálam, nyugi. Nem fogadok el viszonzást semmilyen segítségért (illetve val'szeg Khetty ajánlatával élni fogok, hogy ha már segítettem nektek jobbra-balra, ha nagyon elakadok egy küldivel, akkor nektek szólok, nem másnak ). Szóval ne aggodalmaskodj!

Hát én nem várok tovább Geraltra, te csinálod meg most a küldit, ő meg majd megint összevárja! Fogok küldeni nemsokára egy levelet a játékban, azt majd sasold meg. Pár perc múlva.

Illetve ebben a pillanatban szólt Geralt, szóval neked olyan 17.45 körül menne, ha az jó.
Dátum: 2009.01.02. 16:49:04
Igen, természetesen meg tudsz támadni attól, hogy én megütlek, de miért kérdezed?
Dátum: 2009.01.02. 16:45:07
Hát ez érdekes kérdés... Cirip egyik klántársának próbálnék segíteni, aki írt, hogy majd akkor jönne. Mondtam, hogy ok, összevadászok rakat gyógyitalt, emelem a morálját a dögnek oszt jöhet, csak írja meg mennyi a másodlagos támadása, mennyire veressem le. Kb 5 perccel a levele után válaszoltam, de ő azóta is írja a választ... Úgy 2 órája... Hát nem tudom. Kap még 15 percet, azt ha nem szól, akkor jössz te az állatért, ő meg majd megint összevárja a másik jószághoz a morált, gyógyitalt, leveretést.
Dátum: 2009.01.02. 16:36:35
Na a következő verziók vannak:

Bajnoki medál: emberünk nyert a bajnoki viadalon.

Kvíz medál: első 3-ban volt a kvízolimpián.

Végzet medál: volt VÚ találkozón.
Dátum: 2009.01.02. 16:33:11
Hé Danka! Majd szólj, mikorra kell az állatka?
Francba! Világ2-n nem vagyok, de szerintem lesz itt pár ember aki igen.
Tényleg nem mondod meg, ki ez a kedves ember? Pedig lenne szerintem pár illemtanár...
Dátum: 2009.01.02. 15:29:07
Itt fórumon írj neki Daddy! Ő admin, tehát a játékban ne keresd. Itt fent üzenetek, új üzenet, névnek Hatsepsut, probléma leírása.
Dátum: 2009.01.02. 15:05:59
Nagyon nem érdekel járnak-e erre, én szemtől szemben is megmondom, hogy roppantul nem kedvelem azt a bandát!
Dátum: 2009.01.02. 14:59:46
Mondom én hogy hasonlóan gondolkodunk Danka!

Nem baj, Telk, neked nem is ez a dolgod!

Danka! Aki az Ammonium szövetséget üti, vagy bántja, az már rossz ember nem lehet!
Dátum: 2009.01.02. 14:48:40
Én is így vagyok vele Danka, bár azért néha melózni is kell, mert a párbajmotívációm már 70% alatt van, pedig párbajozóként gyorsabban nő...
Dátum: 2009.01.02. 14:34:36
Nem volt szerencséd, eddig majd mindannyian 100 felett vittünk tőle.

Szia Telk!
Dátum: 2009.01.02. 14:19:49
Igen, de egy meg istentelenül hosszú lesz, a Rothadás Papjai ellen... Mert csak 2 tagjuk van, de sokan ütik őket... De az ehhez képest meglehetősen nagy kútjuk annyira vonzó volt, hogy nem lehetett kihagyni...

Köszönjük a gratulációkat, de ez inkább a lányok érdeme, a magas szintem miatt nem nagyon tudok bennük részt venni... Csak taktikai tanácsadóként.
Dátum: 2009.01.02. 14:10:44
Kapituláltak ellenünk, indítottunk 3 hadüzenetet, az egyik megtámadott szövetség vezetője a hadüzenetre rögtön azt kérdezi: ha rögtön kapitulálnak, akkor kapnak-e plusz 2 hét békét? Soha nem szoktunk visszamenni senkihez, ahol nyertünk... De ha már így áll hozzá, akkor legyen úgy!
A másik megtámadott szövi vezetője meg megkérdezte, hogy nem jöhetne-e át hozzánk? Finoman jeleztük, hogy ez rubin klán, ő meg smaragd lenne vagy mi. Azt mondja: "Nem gond, következő szinten már hordát válthatok" Jaaaa... Akkor jöjjön.
Szóval leginkább mozgalmas levelezéssel telt az időm.
A 25%-os szitán?????
Végleg lemondtam az emberi intelligenciáról...
Dátum: 2009.01.02. 13:57:02
Kincseskamra: 15. szintig növelhető, a Kennelnek is van több szintje. Részletesen itt nézz körül:

http://vegzetur.wikidot.com/epueletek

Sok sikert!
És megosztanád a nagyközönséggel is eme kedves írás szerzőjének kilétét...
Azt hiszem néhányan szívesen vállalkoznának ingyenes etikett tanácsadásra nála, szinte minden időben, amikor csak neki jó, vagyis 15% felett van.