Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.03.16. 12:12:45
Köszönöm előre is. Majd megkörnyékezem ez ügyben Stubbot is... Khettyvel egy már megvan (fene se nézte, hogy buzogánnyal, meg zseblámpával áll..)
Dátum: 2009.03.16. 11:43:23
Köszi
Dátum: 2009.03.16. 11:21:46
Külföld, a jeges észak... Köszi a jókívánságot.

ui. Mivel magasabb szintű vagy nálam, lehet hétvégén tőled kérek majd egy kis segítséget, ha magamtól nem sikerülne...
Dátum: 2009.03.16. 10:34:39
12 és 1 között indulok el.
Dátum: 2009.03.16. 10:12:52
Pedig csütörtök előtt nem leszek...
Dátum: 2009.03.16. 09:37:36
"Gyors vágtában haladtunk, hiszen nem lehet már messze a torony, bár erről az oldalról még sohasem közelítettük meg, a romváros felől. Még csak néhány óra és odaérünk. Csak néhány óra... Mindenesetre a táj ugyanolyan halott volt, mint amilyennek a szívemet éreztem. Por, a tájat nehéz ködként megülő csendes homokszél, néhány fa mely kétségbeesetten dacol a természettel a túlélésért... Más, hasonlóan kétségbeesett küzdelmet juttatott eszembe, mely nem a sivatagos természetben, hanem egy sivár lélekben zajlott, egy becstelenné vált katona, egy kiüresedett fosztogató, egy erkölcseit vesztett rabló lelkében. Egy zsoldoséban, aki sohasem akart olyan felelősséget, mit az istenek s egy sötét lélek rakott a vállaira, aki már régen ereje végére ért, s csupán azért küzdhetett tovább, mert barátokat szerzett, kik nem engedték elveszni őt. Fantaghiro csendes volt a barlangban tett látogatás óta, de újra megszokott meleg tekintete pásztázta a kihalt tájat. Nem tudom mit mutatott neki Aurgar, de mélyen elgondolkodónak tűnt...
Megrezzentek és szétszaladtak előttünk a sivatag csúszómászói ahogy egy szikla mögül csuklyát viselő végzetúr lépett elénk. Fejét lehajtotta, így az arcát nem láthattuk, csak sötét csuháját, kezében azonban kihívóan tartott egy varázstőrt, s csillogó vértje is harckészültségről árulkodott. Nagyon tapasztaltnak tűnt, nem sok esélyt adtam volna magamnak... Fantaghiro előrelépett harcra készen, ám az alak megcsóválta a fejét és rám mutatott. Fáradt sóhajjal kászálódtam ki a nyeregből... Még egy erős ember, aki rajtam akar gyakorolni... Fejcsóválva léptem közelebb, ám valahogy rossz érzésem támadt... Nagyon rossz... Iszákomba nyúltam és az aranypikkelyt Fantaghiro felé nyújtottam:
- Vidd el a Napkapuba, ha valami balul ütne ki...
- Hogy érted ezt? - kérdezte meglepetten társnőm.
- Nem igazán tudom elmagyarázni... Kérlek... Vedd el!
A nő megrázta a fejét, elém lépve, hogy felvegye a harcot, ám én vállára helyeztem a kezem. Ez az én küzdelmem, a csuhás engem akar s ő nem vállalhatja fel ezt helyettem. Láttam a szemében az aggodalmat, de azt is, hogy megértette, s lassan, bizonytalanul bólintott, én pedig a csuhás elé léptem. Valahogy ismerős volt ez az alak... De honnan? Mindegy. Előreszegeztem a kardomat és mintegy láthatatlan jelre egymásnak estünk. Én csatakiáltással ugrottam felé, ő pedig felém intett... Valamiféle tűzgolyó csapódott felém a kezéből, ez a tűz azonban jéghideg volt... Megdermedtek az izmaim nem voltak képesek engedelmeskedni az akaratomnak... Vacogó fogakkal rogytam térdre, nehézkesen zihálva... Az alak fölém tornyosult, s ahogy felpillantottam, megláttam az arcát...
...Aszott koponya nézett reám üres szemgödrökkel, itt-ott száraz bőr zizegett az ódon csontokon, koponyájához némi haj tapadt még, mely tovább nőtt a sírban s azon túl is... Láttam már zombit eleget, de ezt... Ezt felismertem!
- Te? - hördültem fel.
- Velem jössz - recsegte, csonttenyerébe fogva a fejemet. A világ egyetlen nyúlós fekete masszává változott körülöttem...

...Egy udvaron tértem magamhoz, a hullamágus felettem állt s sötét tüzű szemével pillantott le reám. Kínlódva megszólaltam:
- Te?! Te ölted meg azt a felcserlányt! Emlékszem rád!
- Ha már ilyen szépen összejöttünk - recsegte a lich, - had mutatkozzam be: Axonise Flass. Mestermágus. Amiről beszélsz, annak nincs már jelentősége. Csupán egy üzlet volt.
- És most mit akarsz tőlem?
- Hozzátok! - dörrent mögém s két oszladozó kar nehezült a vállamra, s kettő a lábamat ragadta meg. Két vortexzombi, ismertem fel a dögbűzű lényeket miközben utána cipeltek az épületbe amely előtt eddig álltunk. A varázslattól még homályos volt a látásom, így nem igazán érzékeltem hová tartunk, de valami sötét és nyirkos hely volt az biztos. Erős láncok kerültek a csuklómra és a bokámra melyek a falhoz szorítottak. A nekromanta elzavarta a zombikat és elém lépett. Lassan tisztuló látásom előtt egy kicsiny cella rajzolódott ki, hideg, nedves, penészes falakkal, egy hosszú asztalon pedig érfogók, csipeszek, nehéz csonttörő kalapács, parázstartó, benne hegyes vasrudak tüzesednek... Egy kínzókamra... Nagyot nyeltem, ahogy az elkövetkezőekre gondoltam, de megpróbáltam határozottan szólni:
- Mit akarsz tőlem?
- Tőled? - kuncogott vizenyős hangon Flass. - Nem vagy egy kicsit rátarti? Tőled? Miért érdekelnél engem kicsi féreg? Nem... Az érdekel, ami benned tenyészik...
- Te... Te tudsz a vámpírlélekről?
- Óh igen... Tudok róla... Hogyne tudnék... Leah árulója, a vámpírlord. És terveim vannak vele...
- Ő soha nem fog e világra szabadulni! SOHA!
- Ő egy ezredéves lélek, hatalma ésszel alig felfogható. Csak nem hiszed, hogy képes lehetsz győzni ellene? Már elbuktál volna, ha Kayrac meg nem óv! De ez sem fogja visszatartani... Csak lelassítja... De ennyi nekem pont elég is. A te testedbe fog visszatérni... Ez tesz érdekessé számomra...
- Mit akarsz velem tenni? - kérdeztem riadtan.
- Veled? Mindig csak veled? Veled nem sokat... Tulajdonképpen nem is lesz ennek sok hatása rád nézve, abban a rövid időben még, míg ezt a porhüvelyt szánalmas lelked uralja... Majd azonban, ha visszatér Lord Daramoula, reá annál több hatással lesz, biztosíthatlak. S nekem kiterjed a hatalmam, ha rabszolgáim között tudhatom a visszatérő káoszisten egyik kapitányát.
- Te tudsz Chara-din visszatéréséről is?
- Igen. Ezt senki nem akadályozhatja meg. De hasznot húzhat belőle – vigyorog Flass.
- Te... Te vagy az! Te vagy a Rejtőzködő! Chara-din kapitánya!
- Talán igen... Talán csupán egy nagyravágyó nekromanta. De ez téged ne érdekeljen kicsi harcos. Véges az időm, kezdjünk neki.
Azt hiszem sokkot kaphattam akkor, mert csak gyéren emlékszem vissza, mi történt... Azt tudom, hogy Axonisse közelített felém egy vörösen izzó végű kampóval, amit a mellembe vágott... Lassan húzta végig remegő mellkasomon, vérpatakok indultak meg lefelé az izzadtságcseppek között... Éreztem, hogy valami formát vág a mellemre, de bőröm annyira iszamós volt a vértől, hogy nem láttam, mi is lesz az... Úgy tűnt nem zavarja éles sikolyom, mint aki ehhez van szokva... Fájdalmasan remegett a testem és irtózatos fájdalomhullámok törtek reám, felfordult a gyomrom, s közben szinte éreztem, hogy valami hideg folyadék áramlik be a sebeken keresztül az ereimbe... Az ájulás határán álltam s biztosan tudom, a nekromanta mester hatalma nem engedett el a könnyű öntudatlanságba... Nem tudom megmondani mikorra végzett, mindenesetre egyszer csak hátralépett, megszemlélve a művét és elégedetten bólintott:
- Tökéletes. Mint minden, amit készítek. Ezt megtartom belőled – mutatott kezében egy lenyúzott bőrdarabot. - Ezen keresztül a hatalmamban vagy harcos. Rész belőled. Jól egyezd meg! Küzdj a vámpírátokkal, küzdj mint még soha. Ne feledd, el fogsz bukni. De szerezz nekem időt! Minél többet. S mostantól a szolgám vagy, ha parancsolok valamit, bármit, megteszed, mert nem tehetsz mást! Ne feledd, egy részed nálam van. Persze, amíg élsz, aligha lesz szükségem rád. S most takarodj innen!
Intésére elpattannak a bilincsek, s miközben a kőpadló felé zuhanok újra körülvesz a fekete, nyúlós miazma...

A porban térek magamhoz Fantaghiro karjai között. Mellkasomat immár lemost a vértől és valamiféle borogatást tett a fejemre is. Rekedten és gyengén kérdezem:
- Nem... Nem mentél a Napkapuhoz?
- Nem. Nem hagyhattalak itt amikor az a fickó elragadott magával.
- A pikkely! El kell vinnünk oda! - tápászkodnék fel, de társnőm visszanyom a földre szelíd erőszakkal:
- Ehhez még gyenge vagy. Pihenj. Aurgar megmondta, nem fogunk elkésni! Higyj neki!
- Ha e mondod – adom meg magam, majd szakadt ingemet félrehúzva megszemlélem a nekromanta "munkáját". Egy tökéletes, lefelé forduló pentagramma, csúcsai között szimbólumok, közepében valami ismeretlen hieroglifájú írás...
- Ez micsoda? - kérdezi Fanta.
- Valami azt súgja, jobb nekünk, ha nem tudjuk..."
Dátum: 2009.03.15. 17:17:21
Tanulás: 7-re, ott jön.
Csatát nyersz: +10 Tp (intelligens kedvenc szakértelem módosíthatja), meg a Kennel szintjétől függően fejleszt. Ha elég Tp-t gyűjtött szintet lép és erősebb lesz.
Dátum: 2009.03.15. 13:21:26
Savanyú a szőlő? Lehet nem véletlenül azok!
Dátum: 2009.03.15. 12:33:10
Melyik nem a canabbis drgo szinonimája?

Marihuana
Mescalin
Joint


Az Isten szerelmére...
Dátum: 2009.03.15. 12:23:45
Ismerős érzés Atre, mi is most váltunk meg valakitől és lassan mégegy embernél rezeg a léc...
Dátum: 2009.03.15. 12:20:06
Nem szeret a random. Azon haverjaim akik vannak ilyen szerencsések, hogy megvan a fent említett szerencse mind pozitív tapasztalatokról számoltak be, akiket kérdeztem...
Dátum: 2009.03.15. 11:45:41
Idézet: Vandesz - 2009.03.15. 11:36:15

Ha kijön ez az ablak:
,,A Tulajdonságaid alacsonyabbak lesznek, mivel fáradt vagy.Azért támadsz?"
Ha az ,,IGEN" gompra kattintok akkor véglegesen megváltozik a tulajdonságom vagy csak ameddig portyázok?


Az egy órán belüli 3. portyánál -10, a 4.-nél, -20...stb %-ot kapsz a portyáidra, de ha megfigyeled egy számláló mutatja is mikor leszel teljesen friss, vagyis mikor állnak helyre a tulajdonságaid.
Dátum: 2009.03.15. 11:38:04
Tudomásunk szerint nincs ilyen.

(Egy kérés Vandesz: nem szednéd össze a kérdéseidet egybe? Akár privátba is elküldheted, válaszolok szívesen, csak így egyenként ez hosszú lesz... )
Dátum: 2009.03.15. 11:35:42
Nem, csak nem tudod újra megváltoztatni.
Dátum: 2009.03.15. 11:34:02
Én sem konkrétan D4vid szövetségére gondoltam, csak azt mondtam, nem ez a lényeg.
Dátum: 2009.03.15. 11:26:55
Szerintem nem ez számít... Hanem a csapat... Amikor átmentem IQ Betyárnak az előző szövimnek vagy 60.000-es kútja volt, a Betyároké meg sem épült... Én buktam az addigit, nem volt hová beépüljön... És nem bántam meg! Sokkal jobb csapat és remek emberek! Ez sokkal fontosabb... Szerintem... De ez magánvélemény.
(Viszont az a szövetség már nem létezik, mi meg 70k-s kúttal állunk azóta... )
Dátum: 2009.03.15. 11:00:25
Hát a legtöbb szövetség állít fel napi vagy heti adót, ennyi LE-t kell a kijelölt építménybe belerakni, így épülnek az épületek, melyek segítik a tagokat.

Cirip:
Dátum: 2009.03.15. 10:12:17
Na a Lélekvadászok, az viszont jó banda! Éjszárny, Atreus, Rammstein jó fejek legalábbis.
Dátum: 2009.03.15. 10:10:55
Hát most mindet nem tudom, pár példa:
mirg, kőzúzó, toxikus lárva, elmanakh, óriás skorpió, mokku, harcias manó, sörényes ubuk, bíbor mösze, protolisk lárva.
Nem emlékeszem ezekből melyik jön már 1. szinten is, de 2-n ezek tuti jönnek.
Dátum: 2009.03.15. 09:59:05
Vedd megtiszteltetésnek!

(Mitshubishi? Pont onnan jön ma valaki hozzám a 2000 LE-ért )