Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anbuhatake

Oldal: 1234
Dátum: 2018.10.19. 22:30:22
Miért nem lehet ezt a nyomorult küldetést kijavítani??? Sokadik éve, sokadik eventen előjön és még mindig nincs javítva/ felismerve a hiba. Miért?

Vedd át 5 mini-event feladat jutalmát
Küldetés állapota: Eddig 4 mini-event feladat jutalmát vetted át.


Dátum Esemény
Ma, 22:22 Sörfesztivál: átvetted a következő jutalmakat: ünnepi embléma.
Ma, 22:22 Sörfesztivál: átvetted a következő jutalmakat: 2 ünnepi embléma, ork sör.
Ma, 22:22 Sörfesztivál: átvetted a következő jutalmakat: ünnepi embléma, hűségszilánk.
Ma, 22:22 Sörfesztivál: átvetted a következő jutalmakat: ünnepi embléma, korsó.
Ma, 22:22 Sörfesztivál: átvetted a következő jutalmakat: ünnepi embléma, 2 virsli.
Dátum: 2018.10.19. 21:17:54
Nem lehetne az ismételhető küldetéseket is updatelni mint a Végzet Templomot?
Felszorozni 5-tel vagy 10-zel az alap küldit és az érte járó jutalmat. A kezdő képernyőn MÉG MINDIG szerepel az a mondat, hogy napi pár percet vesz igénybe a játék. EZ NEM IGAZ!

Pörgessük fel egy kicsit, hogy ne kelljen 3-5 órát kattintgatni ide-oda 6-7 támadásonként, mert kész a küldetés. Biztos nem csak én kezdem unni hogy a szint tartása ennyi időt elvesz.
Már-már fárasztó játszani.

Az előttem szólóhoz:

Első olvasás után jó ötletnek tűnik, de látom benne a hibát.
A kihívás tornya erőforrás nélkül játszható..Ha ezt is lehetne erőforrás nélkül tolni, akkor igen keményen ráfekszik majd mindenki, persze ha a jutalom indokolja. Ha nem lenne értelmes jutalom, akkor csak időpocsékolásnak lenne jó.

A másik ami azonnal eszembe jutott, hogy nagyon lutri jellege lenne a jutalmazásnak (teljesítmény alapján/megoldott szintek)
Például: Ha jelentkezik xy aktív játékos, de az épp soron következő valamilyen oknál fogva inaktív lesz...itt véget is ért a dolog.

Más: Ha egy nálad alacsonyabb szintű játékos erősebb mint Te, és messzebb tudja vinni a szinteket, mint ameddig Te képes lennél rá. Mire sorra kerülsz a szinted miatt, már számodra lehetetlen lenne nyerni. Máris buktad a jutalmat.
De ha a szövetségben például közel azonos szintűek és erősségűek a játékosok.. Az első aki sorra kerül könnyedén lehúz 100-120 szintet, majd átadja a lehetőséget, a következőnek, aki ugyan hasonlóan erős, de már csak 10-15 szintet tud javítani a tornyon. Az első játékos így 10* akkora teljesítménnyel kapná a jutalmat, mint az utána következő.

Ha viszont nem az egyéni, hanem a közös teljesítmény alapján megy a jutalmazás, akkor egyszerűbb ha mindenki jelentkezik, majd 1-1 szint teljesítése után átpasszolják a legerősebbnek, aki addig darálja amíg tudja.


Sok benne a hiba
Dátum: 2018.10.15. 20:45:19
34 szinttel van alattam MegaMind... Kimagaslóan jó játékos. Így néz ki egy varázslatkör, a gyengébbik varázslatommal. Képzeld el milyen, ha én 34 szinttel hamarabb érem el a max szintet mint Ő... Mire beérne 300-ra ez a különbség jóval nagyobb lenne, csak azért mert kapnék egy rakás új funkciót, amivel mégtöbb lélekenergiát termelek.
Ledolgozhatatlan hátrányuk lenne a legnagyobb játékosoknak is.

Ajkad hangtalanul mozog, egy tűzigézet igéjét mondja. (-1120 VP). 228334 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -419 Támadás, -419 Védekezés, -419 Erő, -70 Taumaturgia. Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 38497 életpontot.
Regenerálsz 1074 életpontot. Ellenfeled 1074 ÉP-t sebződik.MegaMind rohanás közben megidéz egy komplikált manacsapás varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 1 pontnyit sérültél.

És mi lenne ha egy nála jóval gyengébb játékosról beszélünk...
Dátum: 2018.10.15. 20:33:55
Teljesen mindegy hogyan akarják megoldani, aki évek óta max szinten álldogál, -60 -70%kal is rommá fogja verni azokat akik beérnek az ütőtávba.

Az egyetlen dolog amiért ez ki lett találva, az az hogy belefáradtak az új cuccok létrehozásába. Akárhogy is, de a max szint bevezetésekor meghalt a játék. Ha bevezetésre kerülne, én is szó nélkül befejezném...nem lenne értelme
Dátum: 2018.10.14. 21:05:14
Azért várjátok ennyire a korlát bejelentését hogy megszabaduljatok az alábbiaktól?:
AF pontok
Feladatok
Tudás Fája
Végzet Temploma TP szerző feladatok
Szövetségi küldetés (lépjetek szintet feladat)
Energiakristályosító
Entitás csata

Szóljatok ha valamit kihagytam.

Vagy azért szeretnétek a maximalizált szintet mert nincs nagyobb táp mint egyhelyben TP nélkül játszani? A top lassítás nem elég jutalom?
Dátum: 2018.10.14. 20:58:18
Én a robbantást figyelem egy ideje...Ha nem robbantok epikuson akkor is ugyanannyit sebzek...robbantásnál 1* garantáltan mellé ütök. Jól ki van találva
Dátum: 2018.10.12. 22:13:32
Úgy gondolom, ez köszönőviszonyban sincs az általános műveltséggel.
Azt is kérdezhette volna , mi történt a Barátok Közt 982547. részében .
Dátum: 2018.10.12. 22:09:02
Előfurdul hogy nem 0-24-ben figyelik az utalásokat. Velem is előfordult hogy "elveszett" a befizetésem, de előbb-utóbb minden megkerül. Ne idegeskedj, hétfőre beírják.
Dátum: 2018.10.11. 22:04:33
Az alabbiak kozul melyik sorozatban szerepel Lorenzo Lamas (Reno Renes/Wynsant Balck) ?


Renegade (A fejvadasz)
CSI-A helyszinelok
CSI:NY-New York-i helszinelok
CSI:MIAIMI-Maiami helyszinelok

Remélem hasonló csodákat már nem engedtek át....
Dátum: 2018.10.11. 21:55:59
Amíg nem jött elő a problémád, nekem sem jutott ilyesmi eszembe.
Valószínűleg a JV sem gondolt rá, így van akinél előjött a probléma.
A javítás/átgondolás korrekt volna. Én sem szívesen szenvednék normál templommal ha tudom a nagyot csinálni.

A reakció alapján viszont a JV nem tartja fontosnak azt az évi 2 játékost/világ, akinél innentől kezdve előjön majd .
Dátum: 2018.10.10. 23:44:14
Az infók nem voltak hiányosak, csak rosszul értelmezted (ahogyan a JV is hibázott, lásd lejjebb)*
A maximum 20-30 (Medálgyűjtővel 30) elérhető mindenki számára. Az ezen felüli medálok számát viszont csak a Giga Templommal lehet növelni. A Giga templommal megszerezhtő medálok számát pedig sehol nem ismertették (lehet elsiklottam felette)

Ez nem hiba, ahogyan előttem írták. Itt arról van szó, hogy egy még nem maximális számú medállal rendelkező játékos Gigantikus Templomot csinált.

*Bár a reklomációt jogosnak tartom, hiszen arra senki nem gondolt, hogy mi van akkor, ha Gigantikus Templom UTÁN szerzi meg valaki a Templomi Medálgyűjtőt.
Itt az egyetlen javítási lehetőség az lenne, ha a medálok száma a Gigantikusok számától függne..
Tehát mindegy mikor teljesíted a nagyobb verziót, az már a maximum fölötti medálokhoz számítana.

Spellatrix esetében tehát van 20 normál medálja, és 2 Gigantikus... A Medálgyűjtőnek köszönhetően Ő még szerezhet a kis Templommal 10 medált, így lenne 32.
Mindegy lenne a kicsi/nagy templom teljesítésének sorrendje.

Vagy szétszedni 2 különböző medálra mint a piros/kék bajnoki medált.
Bocsánat ha nagyon össze-vissza írtam/fogalmaztam, éjfélkor már nem fog annyira az agyam
Dátum: 2018.10.10. 20:01:26
Telefonon sajnos ilyen lehetőség nincs. Támogatnék egy számlálót, bár ez már extra kényelmi funkciók kategória
Dátum: 2018.10.10. 19:34:36
Igen, nem gondoltad át a stratégiát. Előbb 30-ig fel kellett volna tolnod kis templomokkal a medálok számát.
És köszönöm a választ a még fel nem tett kérdésemre (Mennyi medálom lehet maximum?)
Még egy giga és megvan a 40
Dátum: 2018.09.22. 15:16:08
Én soha nem kapok ilyen szuper bugokat
Dátum: 2018.09.22. 09:14:16
Elég nerf az is ha elfogy az adatkeretem és 5 küldi/óra sebességgel játszhatok
Dátum: 2018.09.22. 09:02:22
Én kipróbáltam, 90 szelencét áldoztam rá.. Még 60-62 szinttel le van maradva, de eltűnt az ikon.
Dátum: 2018.09.22. 08:50:02
Ha gyorsabb vagyok mint mások, az ne az én hibám legyen..erre gondolni kellett volna...persze már megtaláltam a kiskaput (kereskedelem esszencia)..
De a haszna már megvolt : Megvetted a tárgyat: A szerencse ősi éjkristály talizmánja..
Dátum: 2018.09.21. 21:36:19
Azon kívül hogy totál a véletlenre bíznátok a bajnokit, mi benne a jó?
Érdekes és vicces lenne a bajnoki, de elveszítené a lényegét.
Amiért az egyik küzd és számolgat, taktikázik, azt a másik egy véletlenül jól eltalált elemmel szétkapja ...
És itt nem a Miklós féle randomról beszélünk.
Ha tényleg a szerencsére bíznád a dolgokat, akkor jöhet a végzetúr lottó...
Dátum: 2018.09.21. 20:52:56
Kedves játékvezetés...

Miért nem számít bele a "készíts egy legendás tárgyat, vagy fejlessz tovább egy meglévőt" feladatba az, ha prémium szintűre FEJLESZTEM ???

A 7. Gigantikus Templomot csinálom, mióta elérhető. Ez idö alatt 2 szintet léptem...hogyan fejlesszek ennyiszer? Legendás felszerelésem meg lassan a WC használathoz is lesz...
Dátum: 2018.09.18. 20:25:00
Jó csomagok, de túlzásnak érzem az élő aukciós tételeket.
Bár valószínűleg csak engem bánt, hogy amiért én nyáron 800km-t utaztam oda, majd ugyanennyit vissza, azt bedobjátok a játékba.
(Rinya off)

Köszönjük a fétisszilánkok updatejét. Ez fontos volt.
Oldal: 1234