Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Konok

Oldal: 12
Másodszor fordul elő velem egy hét alatt ez az "érdekes" eset:
Vadászok. Kb 5 perccel a kiszámítható 15%-os határ előtt ruhát váltok, rányomok a térkapura. A csatajelentésekben először jön, hogy lenyomtak, jól lenyúlták az le-t, ájultan esek össze, semmi sebgyógyítás. Utána a következő jelentés, ugyanezzel az időponttal, megverekedtem a térkapus szörnnyel is.
Ja, és az illető rendszeresen tesz látogatást másnál is pont a 15%-os határon, mindenféle átöltözés ellenére.
A scriptelésen kívül tud valaki épkézláb magyarázatot?
Köszönöm a válaszokat és a tippeket
Szerintem hasznukat fogom venni
Lenne egy kérdésem, hátha valaki gyakorlottabb játékos tudja a választ.
Hogyan lehetséges, hogy valaki rendszeresen a láthatósági határon kap el? (gyakorlatilag 0 másodpercen)
A kémkedés és a matek nem igazán jó válasz, volt olyan, hogy 8 percen belül kettőnkkel megcsinálta.
Ja, amikor nem vadászok, nem jön.
Ezt a technikát én is szeretném megtanulni
Dátum: 2009.04.16. 22:03:40
Egy-két "síránkozó" gondolat:
Úgy látom, a háború tornya semmi mást nem szolgálna, mint a nagyok érdekeit. Kiirtani a gyengébb szövetségből még az ellenállás gondolatát is. Nehogy valamit is tenni kelljen a győzelemért.
A portyaszűkítéssel értenék egyet, szánalmas egy a saját szintjén viszonylag jó karakterrel 1000 sebzést kapni, egyet sem adni (félreértés ne essék, még nem jártam így, de már láttam ilyet), de fordítva is.
Az meg, hogy a topon nincs kit ütni? Talán ha a nagy szövik megszüntetnék az együttműködési megállapodásaikat, találnának magukhoz méltó ellenfeleket. Igen, ez rizikós, még a végén romlana a statisztika, mégis egyszerűbb a nagyobb szintkülönbségért ágálni.
Mielőtt még valaki felhánytorgatná, igen, én is a kisebbet ütöm, ez bele van kódolva a játékba, azért mégis izgisebb lenne kiegyensúlyozottabb erőviszonyokkal.
Dátum: 2009.04.16. 21:40:42
Idézet: MIvan - 2009.04.12. 19:13:25
- Adjon minden szintje +1 háború slotot. 5-ös háború csarnokkal 10 háborút indíthasson egyszerre a szövetség. (bontást csak akkor engedni, ha utána nem lesz több háborúja mint a megengedett)

- Növelje szintenként 10%-al a zsákmányt. Ez a hatás az ellenfél béke/háború csarnokával adódjon össze. Tehát ha az ellenfél béke csarnoka csökkentene 20%-t, de a támadónak van 5-ös háború csarnoka, akkor legyen +30% zsákmány. Ha mindkét félnek van 5-ös háború csarnok, akkor +100%.

- Minden háborúban töltött teljes nap, a csarnok szintjének megfelelő %-al növelje a zsákmányt. Azonnali (24 órán bellüli) kapitulációnál ez még nem ad semmit, de ha mondjuk a háborúnak a 16. napon van vége, tehát eltelt 15 teljes nap és mindkét félnek van 5-ös háború csarnoka, akkor ez növelje meg még 15*(5+5) azaz 150%-al a zsákányt. (az előző szintenkénti 10%-on fellül, tehát ez esetben összesen a normál zsákmány 3,5-szerese legyen a tét)

- Csökkentse a kötelező békét. Ha az ellenfélnek nincs béke csarnoka akkor szintenként 8 órával. Ha van, akkor elöször a béke csarnok által adott időt csökkentse szintenként 168-ról 8 órára. Tehát a 2-es béke csarnok által adott 2 hét békét a 2-es háború csarnok 16 órára csökkenti, a 4-es háború csarnok pedig semlegesíti.

- Az építési költsége az akadémiás épületeké szerint alakuljon, hogy ne nagyon érje meg a lebontásával taktikázni.
Dátum: 2009.02.22. 21:24:07
Legutoljára feltett kérdésed
Mi volt Tódi ragadvány neve a Gumimacik című rajzfilm sorozatban?

Ragyás
Gyagyás
Fenséges
Fényességes


A kérdésre eddig 14 jó és 6 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!

Azt szeretném kérdezni, hogy változott a kiértékelési rendszer, vagy valami hiba van?
Oldal: 12