Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tündibündike

Oldal: 12
Dátum: 2008.09.22. 20:49:41
Most kaptam a vadaszatra egy kviz kerdest, amit nemreg adott be egy jatekos. Egyszerre kellett ertekelni, es valaszolni. Nekem kicsit fura volt a kerdes, es szerintem nem is az a jo valasz, amit vegul a gep kiadott. Szoval nem tul szerencses, hogy rogton elesen a jatekba kerulnek a beadott kviz kerdesek.
Persze vegulis nem veszes, mert egy-egy partyazas bebukasa nem olyan nagy gaz.
Dátum: 2008.09.22. 18:36:26
Mindez foleg azert nem jo, mert epp elotte vallatam el egy kuldit: gyozzek 5x altalam kezdemenyezett portya soran. Ez most ugye nem megy.
Dátum: 2008.09.22. 18:30:39
Elertem a masodik szintet. Jelenleg ketten vagyunk 2. szintuek. Portyazasnal beallitom, hogy max 1 szintkulonbseg, de senkit sem ir ki, azt irja, hogy a lehetseges jatekosok lathatatlanok, de nincs is senki, akire ra tudnek kattintani. nev beirasara nincs lehetoseg.
probalkoztam a szurok varialasaval, de sehogy sem megy. Szoval jelenleg nem tudok protyazni, szerintem ez bug.
Dátum: 2008.09.22. 18:22:33
A kovetkezot tapasztaltam, ami szerintem hiba:

elmegyek vadaszni, es kozben megvalaszolom a kvz kerdeseket, es mindjuk mind sikeres. Az elso vadaszatkor nem kapok bonuszt, csak a tobbinel.

Ha tehat 10x vadaszok egymas utan, es mindre jo a kviz, akkor elsore nem, de 2-10re kapok bonuszt.
Ha 10x 1et vadasznek, akkor egyszer sem jar bonusz, meg akkor sem ha minden kviz jo.

En legalabbis igy talasztaltam.
Dátum: 2008.09.22. 17:33:52
Ha jol latom nem lehet jatekoskent topikot nyitni. Jelenleg ugy erzem, hogy nincs egy olyan forum sem, ami arrol szol, hogy a jatekban felemrulo gondokat a jatekozok egymas kozt megvitassak. Talan a "halandoknak" csoport, de ott jelenleg csak egy szavazas van. Tehat kellene nyitni egy-ket megvitatos forumot. szerintem.
Dátum: 2008.09.22. 17:28:29
Azt is beleszamitottatok, hogy a gyemanttol kevesebb LEt lehet elszedni, vagyis oket eri meg a legkevesbe megtamadni, ha LEt akarsz szerezni? Persze ha csak a gyozelem szamit, akkor ok a legjobb celpont, mert nekik nincs semmi extra harci bonuszuk.
Dátum: 2008.09.22. 16:00:29
A bolt keszlete mikor frissul (lelekkufar)?
Dátum: 2008.09.22. 13:46:47
Szerintem kicsit nagy a random a vadaszatok soran. Legalabbis nekem fura, hogy elso szinten van olyan leny ami 10 LE es van olyan, ami 70. Hosszu tavon biztos kiegyenlitodik a random, de mi van ha megsem? Vagy ez csak nekem fura?
Dátum: 2008.09.22. 12:51:29
Hali!
Szerintem jo lett nagyon. A kvizkerdesek is jo otlet, rogton nyertem is egy het premium tagsagot Az is jo otlet, hogy a regi TF/OV ugyfelek kicsit olcsobban vehetnek oskovet (zsetonbol ugye). A kisebb kvizek, meylek 1-1 csatara adnak plusszt szinten poenos. Es nemelyikbol meg tanulni is lehet. Nekem most pl mind sikerult, kiveve ami biologiaival kapcsolatos - persze ez eleg gaz, mivel biologus vagyok
A jatek nekem bejon, bar meg nem tudom, hogy mennyire merulok bele, anno egy masik jatek 4-5 honapot elvett az eletembol Meg majd meggondolom, nektek meg sok sikert a jatekhoz!
Akos
Oldal: 12