Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - betelgeuse

Oldal: 1234
Dátum: 2019.02.03. 15:01:01
Nekem nem a szörnyekkel van problémám, nehezek, cserélgetni kell hozzájuk a cuccot, vennem kell mert nincs mire cseréljek, ez , még elmegy..
Eljutok ameddig tudok, és kész..
Viszont a szintek közötti feladatok némelyike olyan, amit lehetetlen megoldani..
Mert templomi feladatot kér / oldjak meg 1 feladatot, vagy vegyek át 1 zsák jutalmat/ miközben már végeztem a templommal, és napokat várok az újra..
Veremhez kapcsolódó feladatokat kaptam az event elején, miközben a vermet addigra rég végigvittem..
Vegyek ektoplazmáért... csakhogy nincs annyi ektoplazmám..
Győzzek le 1 idézett szörnyet.. csakhogy ehhez rohadt gyenge a karakterem..
Licitáljak aranydukátért... közben az aukciós-házban olyan magasak a licitek, hogy nem tudom túllicitálni..

A legnagyobb probléma mégis ott van, hogy vagy mindkét feladatom megoldható, vagy a 2 feladat közül egyik sem...
Eddig még nagyrészt úgy jött ki párba.. ha az egyiket nem tudom megcsinálni, akkor a másikat sem..

Most, hogy új hónap van, legalább a vermeseket már meg lehet...

A másik ami nagyon nem tetszik...
Megszoktam hogy az X-vadászós feladatok, elfogadják a xenós győzelmeket, vagy a vermes győzelmeket is, illetve hogy a portyázós feladatok, elfogadják az SzB.-s győzelmeket...

Ennél az eventnél viszont külön van a verem , külön az SzB. , külön a portya, külön a vadászat, és a Xenó, nem számított sehová..
De ha már 1x. úgy tették be a tornyot, hogy még tartott a Xenó.. akkor miért nem lett megoldva, hogy amit ott győzök, az beszámítson portyába, vadászatba ? / portyába ha PP.-t , vadászatba ha CSP.-t használok /

Nem lehetne valahogy a feladatokat jobban átgondolni, illetve párosítani ?

Tudom, 5 tókenért, kiválthatom...
De akkor minek gyűjtögessem a tókeneket, ha a feladatok kiváltására használom el ?
3 őskőért is kiváltható..
Ezzel az erővel azt is meg lehetett volna csinálni, hogy a feladatok kimaradnak..
"Ahhoz hogy továbbmehess, fizess x őskövet vagy x tókent.. "
Akinek van rá pénze az csinálja, akinek nincs, kihagyja..
/ pár alkalommal én is veszek, de nem sokat, nem sokszor, és nem minden karakteremnek/

Az is jó szöveg, hogy a torony, nem kerül PP.-be, CSP.-be..
Tényleg nem, az, igaz...
Csakhogy elkölteti velünk az ektoplazmáinkat, elkölteti a templomkristályainkat, az aranydukátjainkat / ha valaki épp szerencsésen megnyer 1 licitet, amit csak a feladat miatt tett / , és elkölteti velünk a PP.-t, CsP.-t is, igaz, nem a szintek szörnyeire megy el.. csupán a szintek közti feladatokra..
Pl. vadássz 10 alkalommal = 10 Csp..
Úgy vélem, az lenne méltányos, ha a győztes ütések után, járna valami +-ba...
Ha nem is épp LÉ / TP , mondván, nem költünk rá PP.-t , CSP.-t, ezért az nem jár..
De legalább lehetne "találni" valami kis apróságot..
Ilyesmiket hogy x ektoplazma , x templomkristály , x aranydukát , kisebb portyázás itala, vadászat itala , valami más eventeken beváltható vicik-vacak / pl. hópihe/ , stb.
Lehetne a torony egy ilyen " nagy bónusz event" , ahol mindenféle dolgot lehetne kapni, amiknek a többi eventen van jelentősége..
Biztos nagyobb kedvvel csinálnánk, és az hogy ritkán lesz, még emeli is az értékét így..
Vagy pedig butítsák le, hagyják ki a feladatokat, kerüljön a szintlépés PP.-be/ CSP.-be, és adjon LÉ / TP.-t...

/ Tudom, a nagyoknak már nincs szükségük a többi event kis vicik-vacakjaikra.. már megvannak a fétisek, már mindennel tele náluk a padlás.. de a kicsi karaktereknek minden kis vacak aranyat ér.. /
Dátum: 2019.02.03. 09:38:49
Végre lezárult, és nem estem ki a Top10-ből..
Dátum: 2019.02.02. 20:23:45
én nem lustultam el V2.-n..
kifogytam minden tartalékból, így a napi pontokat lövöldözöm el ott..
de véget érhetne már végre, mielőtt még kiesnék a pikszisből..
Dátum: 2019.02.01. 18:32:59
Jó ez a torony..
Csupa olyan feladatot kapok a szörnyek között, hogy vagy napokat várok, vagy őskövet költök...
pl. templomhoz kapcsolódó küldik, amikre napokat kell várnom hogy meglegyenek..
veremhez kapcsolódók, szintén
küldetéses , ami szintén nincs meg gyorsan..
megidézett szörny leverése.. amihez harmatgyenge vagyok...
licitálás az aukciós-házban...
epikus ütés... tiszta élvezet nekimenni 40.-es karakterrel a 200 fölötti epikusnak..
Igen, tudom, ott van a gyorsítási lehetőség is..
Ez az event - számomra- csak az őskő költéséről szól-na...
Hát nem költök rá..
Inkább kivárom a napokat, inkább leveretem az ÉP.-met az epikussal, stb.
Most csinálom 1. alkalommal, mert az előzőnél inaktív voltam...
De nem is bánom hogy kimaradtam belőle..
Már tudom, hogy nem ez lesz a kedvenc eventem..

Minden világban jelentkeztem segítőnek..
Kicsi karakterek még hasznomat vehetik...
Dátum: 2019.01.19. 08:40:42
Melyik NEM egy Republic szám?
mindhárom az!!!
67-es út
1956
Ha itt lennél velem

Ez milyen kérdés már ?
Nem tudott volna a kérdező oda írni 1 nem Republic - dalt ??
Ennyire sekélyes a zenei ízlése ??
Dátum: 2019.01.13. 22:59:45
Köszönöm a válaszokat!
Nem jutott eszembe a temporális relik nézése, nem fogom elfelejteni legközelebb..
Kút ürítése becsapós, mert van olyan szövi, ahol 1 -2 ember még be- be lépked, és üríti a kutat, esetleg nevez bajnokin, meg beüt szb.-n..
De attól még az nem élő szövi.. csak valami...
Mint mikor én csináltam 1.-et, csak hogy tudjam a templomot csinálni..

Szerencsére, mostanra, megvan az új helyem.
Már csak át kell menni, már csak az építési a kérdéses hogy mi lesz vele..
Írtam az ügyfél szolgálatra ez ügyben.
Dátum: 2019.01.13. 11:58:11
Köszönöm Gloria!

Én is úgy emlékeztem hogy az építési energia elvész, de van aki azt mondta, hogy az csak régen volt így..
Ezért kérdeztem rá..
Tehát akkor kilépés előtt, érdemes bedobnom valahová..
Most cca. 9m.-nél járok, és még gyűlik mire találok valamit..

Megnézem akkor a bajnokit , ahogy javasoltad..
Dátum: 2019.01.12. 23:17:12
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy szövetség váltásakor az összegyűjtött építési energia nullázódik, vagy megmarad ?
Elég sok összegyűlt , sajnálnám ha kárba veszne..

Illetve mennyire éri meg kilépés előtt még valahova beépíteni azt ?

Tudom hogy az összes építés lecsökken.. nem emlékszem a %.-ra..

Meg talán a szerencse-értéke is csökken valamennyivel?
Mintha azt olvastam volna valahol, hogy ha több alkalommal váltok szövetséget, az is csökken..

Ez a 3. szövetség amiben vagyok , az 1. az saját volt, 1 tagú.. , onnan kerültem be máshová, ahonnan inaktivitás miatt kiraktak.. s mikor visszatértem a játékba, akkor kerültem oda, ahol most vagyok..
De most váltáson gondolkodok....

A válaszokat előre is köszönöm !

Jah, és ha tudtok normális , aktív szövetséget V2.-őn, megköszönném a segítséget..
Horda nem számít, ha kell, váltok..
A jelenlegi helyemen nincs élet , ezért váltanék..
Dátum: 2019.01.06. 19:03:48
Akkor még nőnöm kell hozzá..
Köszi..
Dátum: 2018.12.27. 14:28:37
Én még soha nem kaptam a veremben pálcát a templomhoz..
Venni tudok, azt, felajánlja.. de nyerni nem nyerek.. piros-szörnynél eddig a legjobb nyereményem az Isteni manna ..
Dátum: 2018.12.11. 22:39:48
Üdvözlet!

V5.-ön lévő Rózsák és Lángok nevű szövetségünkbe , kezdő és haladó Mágusok jelentkezését várjuk, akik szeretnének aktív csapatunkkal, összetartó társaságot alkotni. Ha magányosként , vagy inaktív karakterek között tengeted az életed, de többre vágysz, gyere közénk!
Dátum: 2018.12.11. 21:51:35
Mi értelme a hibás kérdések bejelentésének, ha nem történik semmi a rendezés / törlés - javítás / érdekében ?
Dátum: 2018.12.11. 21:14:13
Megnéztem a beállításaimat , nincs a csetablak kikapcsolva nálam.. de nincs cset.. V6.-on, V3.-on néztem..

Elég sajnálatos hogy volt visszaélés ilyesmivel..

Nah mindegy, megoldom..
Visszafogom a levelezésemet..

Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2018.12.11. 12:28:20
Köszi Brekkencs, megnézem majd..
Bár ha úgysem használja senki....
Nah azért megnézem..

Spellatrix, nem mesengerezek senkivel..
Főleg nem játékos-társakkal..

Csetelek, levelezek, fórumozok, ez a max. ..
Dátum: 2018.12.10. 22:00:44
Sziasztok!
Ennek meg mi értelme van már ?

Kedves Játékostársunk,
Ha túl gyakran / túl sok üzenetet küldesz, spam szűrő rendszerünk átmenetileg letilthatja számodra az üzenetküldés lehetőségét. A következő üzenetet 1 óra múlva küldheted. Ha szövetségi társaidnak akarsz üzenni, használd a szövetségi fórumot.
Megértésedet köszönjük!



1 szövin kívüli játékossal leveleztem.. és most nem tudok válaszolni a leveleire már..

Mire letelik az idő, már nem fogok itt kukorékolni..

Nem is értem mire fel ez a korlátozás..

Nekem a játékhoz hozzátartozik, hogy kapcsolatot tartok fenn más játékosokkal..
Ha ez csak levelezéssel lehetséges, akkor úgy.. akár úgy is, hogy sok levelet váltunk egymással..
Ha nem lenne szükségem társaságra, inkább pasziánszoznék..

Ha lenne a játékban cset, azt használnám a közléseim csatornájaként, és nem a levelezést..

Ez a korlátozás, eléggé.. khmm..
Dátum: 2018.10.27. 17:46:06
Sziasztok!
Szövetséget keresek, pici karaktereimnek V3 és V5 világokon..
11. és 6.-os szintűek..
Alig 1 éve ismerem a játékot, sok kihagyásom is volt, s sokat kell még tanulnom..
De nem jó magányosan..


Már nem aktuális..
Dátum: 2018.05.02. 22:19:45
Sziasztok!
Csak nálam nem megy rendesen a játék, vagy másnál is volt ma probléma?

Egész nap "az oldal nem válaszol" üzeneteket kapok, minden szerverről amin jelen vagyok..
Már a hajam tépem, alig tudtam csinálni valamit..

Gondoltam a gépem nem jó, és azért, de pl. a fórum egyből betöltött, más játékok egyből betöltenek..
Dátum: 2018.04.23. 19:39:28
Sziasztok!
Előregisztráltam pár napja a V4.-re..
Számolgattam a napokat hogy mikor kezdődik.. erre nem tudok belépni..
Az az üzenet jön vissza, hogy nincs ott karakterem..

Azzal a felhasználónévvel és jelszóval, emaillal, amit a többi világon is használok / vagyis gyors regisztrációval / regeltem, és most semmi..
Dátum: 2018.04.15. 17:11:07
Neked van: 8 hímes tojás
Hátra van: 3 nap, 6 óra, 50 perc
A jutalmak átvehetők 2018. Április 18.-ig.

És V6-on is ez van..
Dátum: 2018.04.15. 16:35:23
Húsvét
Neked van: 87 hímes tojás
Hátra van: 3 nap, 7 óra, 25 perc
A jutalmak átvehetők 2018. Április 18.-ig.

V1.-en..
Oldal: 1234