Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Kihívás Tornya
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
381. hozzászólás - 2019.02.03. 14:08:47
Megtalálod a hibát?

https://www.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=texex_vegzetur_online_jatek_159313230_csataja

puff hiába osztottam meg

mindegy

Lényeg ellenfél levegő vari, fagy kard és a közelharc is végig levegő támadás lett
A hozzászólást Texex módosította 2019.02.03. 14:11:17-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.84
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
382. hozzászólás - 2019.02.03. 14:14:00 (Válasz Texex #381 hozzászólására.)
Ez nem hiba, a kihívás torony szörnyeinek eleme független a felszerekéseik elemétől.

Kieg: Azóta felhívták rá a figyelmem hogy nem független, hanem csak a varázslat eleme számít.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.02.03. 16:46:22-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
kedvencbetelgeuseNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
383. hozzászólás - 2019.02.03. 15:01:01 (Válasz Mortal55 #380 hozzászólására.)
Nekem nem a szörnyekkel van problémám, nehezek, cserélgetni kell hozzájuk a cuccot, vennem kell mert nincs mire cseréljek, ez , még elmegy..
Eljutok ameddig tudok, és kész..
Viszont a szintek közötti feladatok némelyike olyan, amit lehetetlen megoldani..
Mert templomi feladatot kér / oldjak meg 1 feladatot, vagy vegyek át 1 zsák jutalmat/ miközben már végeztem a templommal, és napokat várok az újra..
Veremhez kapcsolódó feladatokat kaptam az event elején, miközben a vermet addigra rég végigvittem..
Vegyek ektoplazmáért... csakhogy nincs annyi ektoplazmám..
Győzzek le 1 idézett szörnyet.. csakhogy ehhez rohadt gyenge a karakterem..
Licitáljak aranydukátért... közben az aukciós-házban olyan magasak a licitek, hogy nem tudom túllicitálni..

A legnagyobb probléma mégis ott van, hogy vagy mindkét feladatom megoldható, vagy a 2 feladat közül egyik sem...
Eddig még nagyrészt úgy jött ki párba.. ha az egyiket nem tudom megcsinálni, akkor a másikat sem..

Most, hogy új hónap van, legalább a vermeseket már meg lehet...

A másik ami nagyon nem tetszik...
Megszoktam hogy az X-vadászós feladatok, elfogadják a xenós győzelmeket, vagy a vermes győzelmeket is, illetve hogy a portyázós feladatok, elfogadják az SzB.-s győzelmeket...

Ennél az eventnél viszont külön van a verem , külön az SzB. , külön a portya, külön a vadászat, és a Xenó, nem számított sehová..
De ha már 1x. úgy tették be a tornyot, hogy még tartott a Xenó.. akkor miért nem lett megoldva, hogy amit ott győzök, az beszámítson portyába, vadászatba ? / portyába ha PP.-t , vadászatba ha CSP.-t használok /

Nem lehetne valahogy a feladatokat jobban átgondolni, illetve párosítani ?

Tudom, 5 tókenért, kiválthatom...
De akkor minek gyűjtögessem a tókeneket, ha a feladatok kiváltására használom el ?
3 őskőért is kiváltható..
Ezzel az erővel azt is meg lehetett volna csinálni, hogy a feladatok kimaradnak..
"Ahhoz hogy továbbmehess, fizess x őskövet vagy x tókent.. "
Akinek van rá pénze az csinálja, akinek nincs, kihagyja..
/ pár alkalommal én is veszek, de nem sokat, nem sokszor, és nem minden karakteremnek/

Az is jó szöveg, hogy a torony, nem kerül PP.-be, CSP.-be..
Tényleg nem, az, igaz...
Csakhogy elkölteti velünk az ektoplazmáinkat, elkölteti a templomkristályainkat, az aranydukátjainkat / ha valaki épp szerencsésen megnyer 1 licitet, amit csak a feladat miatt tett / , és elkölteti velünk a PP.-t, CsP.-t is, igaz, nem a szintek szörnyeire megy el.. csupán a szintek közti feladatokra..
Pl. vadássz 10 alkalommal = 10 Csp..
Úgy vélem, az lenne méltányos, ha a győztes ütések után, járna valami +-ba...
Ha nem is épp LÉ / TP , mondván, nem költünk rá PP.-t , CSP.-t, ezért az nem jár..
De legalább lehetne "találni" valami kis apróságot..
Ilyesmiket hogy x ektoplazma , x templomkristály , x aranydukát , kisebb portyázás itala, vadászat itala , valami más eventeken beváltható vicik-vacak / pl. hópihe/ , stb.
Lehetne a torony egy ilyen " nagy bónusz event" , ahol mindenféle dolgot lehetne kapni, amiknek a többi eventen van jelentősége..
Biztos nagyobb kedvvel csinálnánk, és az hogy ritkán lesz, még emeli is az értékét így..
Vagy pedig butítsák le, hagyják ki a feladatokat, kerüljön a szintlépés PP.-be/ CSP.-be, és adjon LÉ / TP.-t...

/ Tudom, a nagyoknak már nincs szükségük a többi event kis vicik-vacakjaikra.. már megvannak a fétisek, már mindennel tele náluk a padlás.. de a kicsi karaktereknek minden kis vacak aranyat ér.. /
---
Pontszám: 6.88
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
384. hozzászólás - 2019.02.03. 20:50:52 (Válasz Unr34l #379 hozzászólására.)
Az a baj pl., hogy az elején minden kifekszik rögtön, aztán van 4-5, ami már vissza is üt, de utána vége is az egésznek, mert olyan erősek lesznek hirtelen, hogy hiába cserélgeti az ember az öltözeteket, esélytelen.
Pontszám: 7.76
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
385. hozzászólás - 2019.02.03. 21:03:53 (Válasz Mortu #384 hozzászólására.)
Nállam 90 környékén kellett elkezdenem figyelni az elemeket és most a 143-adik szinten meg már úgy vagyok hogy olyan szórással sebzek rá, hogy van hogy nagyon elver, van hogy csak éppen, de olyan is hogy nagyon elverem, bár ez utóbbi már sokadikra jön össze.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
386. hozzászólás - 2019.02.05. 19:01:32
361. toronyszint -en vagyok most, de úgy látom, ezt bármeddig lehetne csinálni, csak erőforrás kérdése..De úgy érzem előbb unom halálra magam.. Jó , hogy holnap reggel vége.
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.16
kedvencPumur2Férfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
387. hozzászólás - 2019.02.05. 21:07:34 (Válasz Valheru75 #386 hozzászólására.)
Elég unalmas az biztos, ezüst medálom van, jobb esetben félóránként tudok lecsapni egyet! Egésznap meg nem lehet a játékkal foglalkozni, őskövet meg felesleges költeni rá!
V3
Pontszám: 8.39
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
388. hozzászólás - 2019.02.05. 21:24:25 (Válasz Valheru75 #386 hozzászólására.)
Gyere 400. szint fölé, ott majd kapsz olyan pofonokat még megfelelő felszerelésben is Nálam már ez mindig garantált - > A varázslat hatással van rád: -6570 Erő, -6569 Taumaturgia ( ennél jobban nem tudom levinni a Rezisztenciát ) most ennyire kaptam ki a 411. szinten A csatában összesen 1082415 sebzést okoztál, és 1087938 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
A hozzászólást Unr34l módosította 2019.02.05. 21:25:53-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.35
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
389. hozzászólás - 2019.02.06. 01:54:33
Az eventről röviden Ford Fairlane szavaival:

"Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel r. jszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas."
Pontszám: 9.41
közkedveltm3rcuri4l2Férfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
390. hozzászólás - 2019.02.06. 08:33:14
Jutalmakkal együtt 154 tokenem lesz...
Na ez a cumi
V6: PUN1SH3R

Pontszám: 9.52
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
391. hozzászólás - 2019.02.06. 11:51:28
Mindenki sírdogál, pedig szerintem ez egy jó event, nekem ez az egyik kedvencem.
Nem tápolásra van, meg kell küzdeni a jutalmakért és igen, nem lehet mindegyiket megszerezni elsőre. Másodikra sem. Ezért kihívás.
Amúgy jóval erősebb ellenfelek is legyőzhetők csak tudni kell, hogy kell nekimenni, egyáltalán nem muszáj őskövet használni.
Az tény, hogy türelem és idő kell hozzá, de ha nem így lenne, akkor túl egyszerű lenne és unalmas.
Való igaz, hogy ezt csak azok tudják csinálni, akik sokat tudnak gép előtt lenni.
Szerintem az jó, ha sokfajta event van, így mindenki találhat olyat, ami neki legjobban fekszik.
A hozzászólást Zzzzzz módosította 2019.02.06. 11:52:40-kor
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 8.88
közkedveltm3rcuri4l2Férfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
392. hozzászólás - 2019.02.06. 13:26:54 (Válasz Zzzzzz #391 hozzászólására.)
Az event jó

Én pl időhiány miatt nem tudtam 90-nél tovább jutni és azon bosszankodok hogy 6 token hiányzik a fétishez

Ez akkor lesz feletébb bosszantó ha a sok negatív kritika miatt nem lesz többet megrendezve az esemény
V6: PUN1SH3R

Pontszám: 9.32
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
393. hozzászólás - 2019.02.06. 13:39:12 (Válasz Zzzzzz #391 hozzászólására.)
Tévedsz, nem az tudja csinálni aki sokat tud a gép előtt lenni, hanem aki erősebb/magasabb szintű a karaktere, mivel az sokkal könnyebben halad ráadásul sokkal később jön el az a rész amikor akár 5-10 alkalommal is neki kell menni egy szintnek. Sokáig top 3 voltam erre jött valaki aki erősebb és az utolsó 1-2 nap alatt behúzta, megérdemli mert jóval erősebb, csak ha még 3 hétig tart az event, akkor sem értem volna be. Tudom milyen egy olyan event amin csakis az aktív órák számítanak, na ez pont nem olyan.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
394. hozzászólás - 2019.02.06. 13:41:00 (Válasz m3rcuri4l2 #392 hozzászólására.)
Nem kell betojni, inkább jobban figyelni, Miklós jelezte hogy ha nem is lesz több ilyen event, a fétis akkor is megszerezhető lesz, szóval nem kell bosszankodni, az semmit sem old meg.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
395. hozzászólás - 2019.02.06. 14:19:22 (Válasz Mortal55 #393 hozzászólására.)
Pontosítanék: mindenki tudja csinálni, de azok számára lesz igazán érdekes az event, akik meg tudják oldani, hogy rendszeresen gépnél legyenek. Hiszen az az izgalmas rész, amikor 4-5x kell próbálkozni és finomíthatni a karakterünket, hogy azt a 10k különbséget le tudjuk még faragni a dög legyőzéséhez. (De ahogy írtam, ez nem baj, lehet ilyen event is néha)
Igen a nagyobb karakterek előnyben vannak, de szerintem itt nem a toplista a fő motiváció, hanem, hogy a következő jutalom szintet el tudja érni az ember.
Azért lehetne kicsit differenciálni a toplista jutalmakat is és pl. a 10-20 közöttieket kicsit jobban honorálni, mert azért elég nehéz ide bekerülni.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 7.34
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
396. hozzászólás - 2019.02.06. 14:45:21 (Válasz Zzzzzz #395 hozzászólására.)
Akkor lehet nem egy eventről beszélünk, amikor 160 körüli karakerszinten ugyanaz a szörny ugyan azzal a felszereléssel van hogy 30-40k-val többet üt rám, vagy éppen csak pár 100 sebzéssel, vagy éppen elverem 20-30k-val, és megincsK hangsúlyozom, ugyan abban a felszerelésben.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
397. hozzászólás - 2019.02.06. 14:52:13
Arról nem is beszélve ha leviszi a fél erődet és fél taudat de majdnem mindegy is mert el sem találod csak 50 alkalomból egyszer és már az állataid sem tudják megnyerni neked a harcot, akkor aztán mondhatja nekem bárki hogy csak többet kell eventezni. Nem az a bajom hogy nehéz az event, csak az hogy van aki azt állítja hogy az számit hogy ki tud többet a gép előtt ülni, mert ez max közel azonos erejű/szintű karaktereknél számít.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
közkedveltbpalko76Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
398. hozzászólás - 2019.02.06. 15:02:16 (Válasz Mortal55 #396 hozzászólására.)
Kevés olyan event van, ahol sikerül megélni azt, hogy "IGEN B+! SIKERÜLT!" Ez ilyen. Talán 403-as vagy 406-os szintű volt a legerősebb szörny, amit segítség nélkül sikerült levernem 192-es szintűként. Örültem neki nagyon. Kell valami ilyesmi is a játékba, hogy ne csak a rutin menjen örökké.
Pontszám: 8.25
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
399. hozzászólás - 2019.02.06. 15:11:47 (Válasz bpalko76 #398 hozzászólására.)
Nekem 159-es szintel elvileg 453-as szintű szörnyig sikerült egyedül eljutni azaz 151-es toronyszint, ha már eredményeket osztunk meg, csak kérdés hogy hogyan is jön ez a témához. Még egyszer írom, itt az erő és szint számít nem a kockulásra szánt idő, legalábbis ha nem közel azonos erejű játékosokról van szó.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
közkedveltbpalko76Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
400. hozzászólás - 2019.02.06. 15:18:52 (Válasz Mortal55 #399 hozzászólására.)
Nem a lényeget vetted le. Szerintem is jó ez az event, pont a küzdős jellege miatt. Hogy ki hova jut, az sok mindentől függ, de ha energiát (és némi követ) teszel bele, akkor tovább jutsz, mint ha csak nyomkodod a gombokat. Nekem ezért tetszik.
Pontszám: 9
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője