Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oldboy

Oldal: 1
Dátum: 2018.05.19. 12:14:03
HIÁBA HAZUDSZ .
Én is megcsináltam a feladatot többször de több nap elteltével . itt a szabály ban az ÁLL , hogy át kell venni a jutalmat és ismételhető .

az-az azonnal !!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2018.05.19. 10:56:42
VANNAK SZABÁLYOK A JÁTÉKBAN VAGY A RENDSZERGAZDÁK DÖNTENEK VAGY KÖCSÖGÖK

Mini események
küldetés naponta többször is megcsinálható, ilyenkor minden elkészülés után ÁT KELL VENNI a jutalmat, hogy újból elkezdődjön a feladat következő teljesítése! Eddig ismert mini események: * Nyári vakáció * Szüret * Sörfesztivál * Karácsony * Farsang * Húsvét * Tavaszi fesztivál * Felszínünnep

SEMMI NEM KEZDÖDIK ÚJBOL.

CSALÓK A SZABÁLYOKAT SEM TARTJÁK BE
Dátum: 2018.04.16. 00:48:34
NEM ELÉG HOGY A HUSVÉTI LÁDÁBÓL KAPOTT HÍMES TOJÁSOK NEM KERÜLTEK ELSZÁMOLÁSRA MÉG A JUTALMAK SEM VEHETŐK ÁT .
Neked van: 1 hímes tojás
Hátra van: 2 nap, 23 óra, 18 perc
A jutalmak átvehetők 2018. Április 18.-ig.
Dátum: 2018.04.16. 00:43:54
Neked van: 1 hímes tojás
Hátra van: 2 nap, 23 óra, 18 perc
A jutalmak átvehetők 2018. Április 18.-ig.

MIÉRT NEM VEHETŐ ÁT A JUTALOM ?
Dátum: 2018.01.23. 04:39:55
Nos aki telefonrol játszik az néha hozzátud érni olyan felülethez amit nem szeretne . Itt felajánla a rendszer hogy aktiváld vagy mégsem . A mégsem gombra kattintva eltűnik atárgy vagy az állatoknál + 30 percet kell várni egy téves gombnyomás miadt. A végzet verme és kárhozat verme ujjabb 20 pontba kerül mert eltünik a kviz vagy nem tudsz támadni ha kilép es vissza lép a játékos.
Dátum: 2017.12.15. 18:22:28
Kalap kaki
Dátum: 2017.12.15. 18:17:00
A kvíz olimpia elindult beneveztem majd egy fekete négyzet jött elő. Sehol egy kérdés sehol egy betű karakter csak nagy feketeség . Frissítettem majd kiírta a kvíz olimpia még tart majd nemlehetett vissza térni azolimpiára sehol . Jó lenne a honlapot frissíteni néha vagy szervizelést tartani mert kalap kaki már az egész és nem csak ez az egy szaros olimpia miadt emeltem itt szót.
Dátum: 2017.12.15. 17:58:33
A kvíz olimpia elindult beneveztem majd egy fekete négyzet jött elő. Sehol egy kérdés sehol egy betű karakter csak nagy feketeség . Frissítettem majd kiírta a kvíz olimpia még tart majd nemlehetett vissza térni azolimpiára sehol . Jó lenne a honlapot frissíteni néha vagy szervizelést tartani mert kalap kaki már az egész és nem csak ez az egy szaros olimpia miadt emeltem itt szót.
Oldal: 1