Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tommyka0202

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.05. 15:58:13
Azért belekötnék az általad leírtakba:
"3. Miért lesz jó, ha nem bajnoki medált kap a díjazott, hanem mást? Ugyanúgy ő fogja nyerni, mert erősebb, prémiumos cuccokkal van, stb. Ráadásul az sem igaz, hogy a bajnoki kategórianyertes csak egyre erősebb lesz, és minden bajnokin nagyobb eséllyel indul. Nem igaz."

A bajnoki medállal szerinted nem lesz erősebb??? jó, csak +1 Tö-et ad, de azért az már sokat számít sztem... és azt kellene megakadályozni, hogy ezzel csak még erősebb legyen vki... be lehetne vezetni egy sokkal ésszerűbb és jobb díjazást sztem...
Dátum: 2009.12.04. 15:28:32
Rá férne egy kis módosítás erre a bajnoki dologra... Mert én /és sztem elég sok tag/ csak a járó Le miatt indulok és hogy-hogynem a viadalokat ugyanaz az 1-2 emberke nyeri, akik alapból vagy 100-200-al nagyobb TÖ-el rendelkeznek, mint a többiek, telis tele mindegyik prémium cucokkal...

Ebben szerény személyemnek csak annyi a bosszantó, hogy minden viadal nyeréssel csak tovább erősödnek, ami a játékot/mivel ez a játék alapvetően egymás elleni versengésről szól/ értelmetlenné teszi....

Több javaslatom is lenne a viadallal kapcsolatban:
-vagy korlátozzuk, a megnyerhető medálok számát
-indítsunk a top/prémium karaktereknek külön viadalt
-töröljük el a medál rendszert... legyen dukát, magasabb szinten meg lélekgyémánt

Ha a harmadik módszerrel átalakítjátok akkor meg lehetne több helyezettet is díjazni...
Dátum: 2009.08.30. 18:35:38
ezt nem értem miért lett rossz...

Melyik háborúban játszódik Erich Maria Remarque Nyugaton a helyzet változatlan c. regénye?

I. világháború
II. világháború
spanyol polgárháború
nem háborúban játszódik

Az értékelő szerint a válaszok nem voltak egyértelműek, ill. rosszak voltak... nem értem mi ebben a nem egyértelmű, vagy mi a rossz...
Dátum: 2009.08.18. 23:02:51
Attól függ melyik total war-t... mert a rome alapjátékot ha jól tudom az Activision adta ki, míg a barbarian invasion kieg-től pedig a Sega volt a kiadó... mondjuk akkor is nem egyértelmű, tehát rossz kérdésről van szó...
Dátum: 2009.08.18. 22:57:08
jó de a legkevesebb válasz, tehát a MINIMUM akkor is 2, mert az nem volt kitéve, hogy biztosan az legyen a kezedben és valószínűség alapján kettőből is meg lehet az 1 szín....
Dátum: 2009.08.18. 07:46:59
Hány elemet tartalmaz a Maastrichti kritériumok?

A., 3 !!!
b., 1
c., 2
d., 4

Csak nem értem miért ez a válasz, mert ha utána néztek világosan le van írva, hogy 4 elemből áll..... http://eurotempo.hu/cikk014.htm

Másik ami lelőtte a biztosítékot!

15 pár fehér és 15 pár fekete zoknid van, hány zoknit kell a fiókból minimum kivenned, hogy egy pár egy színű zokni legyen a kezedben?
a., 3 !!!!!
b., 15
c., 16
d., 5

itt sem értem az a., választ, lehet már régen érettségiztem, de ha egyesével lehet kivenni azokat a büdös zoknikat, akkor tudtommal 2 zokni egy pár, és 15-15 zokniból már első húzásra ki lehet venni 2 egy színűt... de ha a tisztelt kérdést feltevő úgy gondolt, hogy párban kell azokat a büdös zoknikat kivenni a helyükről, akkor hogy jön a 3-as válasz? Vagy lehet a kvízkérdést feltevő az igen titkos világegyenlettel közelítette meg a megoldást, ebben az esetben a nem létező kalapom megemelkedik.....
Oldal: 1