Cookie/süti kezelés
OK
Weboldalainkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy személyre szóló szolgáltatást nyújthassunk látogatóink részére.
Tudjon meg többet...
Végzetúr ingyenes online játék
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Hozzászólások - DON SMOT
Oldal:
1
Segítség
->
Kérdezz, és mi válaszolunk!
Dátum: 2008.11.17. 21:22:48
SZIASZTOK.
ÉN MÉG ÚJONC VAGYOK ÉS MÉG SOK MINDENT NEM ÉRTEK.
AZ MIÉRT VAN,HOGY HA HARCOLOK VALAKIVEL ÉS A KARAKTER LAPJA SZERINT GYENGÉBB ÉS MÉG IS Ő NYER.
NEM ÉRTEM
VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.
ÜDV:SMOT01
Oldal:
1
Profil
Információ
Összegzés
Statisztikák
Hozzászólások