Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2017.11.01. 22:42:37
Hiányolom...

"nem tehetek róla Barattyia, idegállapotba' vótam"

Amúgy vállalsz rontás levételt is, vagy a "pijócásembert" keresem ?
Dátum: 2017.10.23. 16:38:56
Anyu, tüntetni megyek!

Kenneth Klára

Tegnap még, selymes szőke hajad
Simogatta szelíd anyai kéz...
Ma fegyverrel a kezedben
A barikádra mész...

Tegnap még féltél az iskolában,
Hogy a leckét nem tudod jól...
Ma? Orosz túlerővel szemben
A géppisztolyod szól...

Csak tizennégy éves voltál
Vézna, kékszemű gyerek,
Bekiáltottál a konyhába:
Anyu, most tüntetni megyek!!!

Olcsó mackóruhát viseltél,
Megtalpalt iskolacipőt.
Emléked azóta már
Csodás legendává nőtt...

Mert soha, soha a világon
Még nem harcolt ilyen sereg,
Halált megvető bátorsággal
Ennyi gyerek, magyar gyerek!

Szemben az orosz tankokkal
Mely mint dübörgő halál
Pillanatonként százakat
Irgalmatlanul lekaszál!

Drága kis testeken gázol
Páncélszörnyek hernyótalpa
Szovjet tankokra vér tapad
És ott feküsztök halva. Halva!

Megölték a gyerekeinket
A hősöket, mert szembeszálltak...
Bolsevista bitangok hada
Nemzetgyilkossá váltak!

Ezt a vért nem mossa le
Évezredek istélőszéke
És egy napon fegyvert ragad
A világnak minden népe!

Példát vesz Rólad kisfiú,
Te vézna iskolásgyerek,
Aki beszóltál a konyhába:
Anyu, most tüntetni megyek!!!
Dátum: 2017.10.23. 16:36:46
átteszem a másikba.
Dátum: 2017.09.20. 12:21:57
Van valami ami rendesen működött ebben a félévben ??
Dátum: 2017.08.07. 06:38:54


hmm ?
Dátum: 2017.06.30. 22:03:53
Velem meg ne értesz egyet...a varjú mondja a szemedre, hogy csecsebogyó...

Drága Azazel, tudod nem szeretek mást tápolni, bár Bellnek hagyok fent néha lét, hogy kicsit bántsam az állatait...

De egy ilyen event alatt,nagy összegek mennek jutalomként a kamra után. A bocitilitarkakolompját a fülébe annak aki jönne... Nem de ?
Dátum: 2017.06.30. 08:50:23
Most mit mondjak erre... Ha azt írnám le, amit elsőnek gondolok nem tetszene...

Legyél okos, ha prémes vagy akkor be tudod állítani, hogy plazmával ne támadjanak. Jó, Te sem tudsz majd emiatt, de ezek a haszonlesők koppannak...
Dátum: 2017.06.22. 10:56:01
Egyetértek.
Dátum: 2017.06.22. 09:53:26
Kedves Turul, gondold át amit írtál. Azazel leírta, hogy:

zerintem a fanatikus taktikusok, és a köréjük csapódott eszementek(mint pl én), akkor is tolnák, ha 1db mytocsomag lenne az első helyezett jutalma...pusztán csak az elsőségért. Ideális esetben az egész szövetség eszement, gond egy szál se. B.-verzió, a kisebbség agyament, akkor így jártak....kilépnek. C.-verzió, a többség agyament, a többiek így jártak, kilépnek, vagy kirúgják őket. Kicsit átalakulnak a szövetségek, cserélődnek a tagok...nem épp fájdalommentes dolog, de jelenleg ez zajlik.


Ha Neked azzal van a bajod, hogy a szövetséged korlátoz akkor keress más csapatot... Mindig a többség dönt, no jó majdnem mindig...

A taktika azért is jó, mert add egy tartást, hogy tudd szervezni a hetedet. Ugye sokszor a maxot is bele kell tenni a hétvégén. A többi Napon ott van a többi lehetőség... Küldetés pörgetés, szerencse növelés etc...
Dátum: 2017.06.21. 17:31:18
Azazel remekül foglalta össze a szövetség típusokat, de amit leírsz Turul azt egy szervezett bajnokság keretében meg lehetne oldani. Ugye hamar elválna ki az aki komolyan gondolja, az elsőnek pedig a szokásoson kívül nem járna semmi. A többiek ellennének úgy és annyit üthetnének amit és amennyit akarnak. Ez elég tiszta így nem de ?

Most azon is töröm a fejem, hogy egy hetéra gomb amit bárki nyomogathat mennyire is kellhet...
Dátum: 2017.06.21. 10:56:00
Kwisatz tudom mire gondolsz, de a legnagyobb baráti szeretettel mondom azt Neked, volt szövetséges társadként, hogy nagy lófaszt a seggedbe...

Lan és Turul kifejtette a lényeget. Ha egy szövetség tud fordítani tegye meg, amúgy is túl csordul a pp is... Akkor meg, portyázzon 3 üthető ellenféllel, vagy szb-el fejlődjön...Ugye logikus a nerf...
Dátum: 2017.06.19. 12:31:41
Megkérném a kedves programozókat, hogy ezt a lehetséges dolgot:

"Szövetségi bajnokságban korlát a napi győztes csatákra (ez elvileg az inspiráció miatt merült fel, de nem biztos, hogy jó ötlet, hiszen akkor aki nem tudott 1-2 napig csatázni nehezebben hozhatja be a lemaradást!!)"

Nagyon gyorsan felejtsék el, s az eddig ebben a topicban lévő ötletekből válogassanak.

Mondom mi a bibi.

Teszem azt egy szövetségnek kell 2000 ütés az utolsó Napra.

S itt jön ez a megoldás, s mondjuk korlát van, és nem lehet csak max. 1000-t ütni.

Ugye, ezzel a döntéssel vagy javaslattal az egész szövetségi bajnokságot butítanátok le.

Nem lenne egyszerűbb bajnokságot kreálni belőle, mint hogy ilyen butaságokkal elrontanátok...
Dátum: 2017.05.25. 17:45:17
Szeretném megköszöni a nagy lelkűségét a Behonak. Eszembe sem jutott az aréna felé menni, így külön és nagyon örülök az ajándéknak.
Dátum: 2017.05.17. 10:46:07
Tudtam, vagyis éreztem, hogy lesz egy ilyen kérés is. Egy éven belül inspirációt lehet majd venni
Dátum: 2017.05.16. 20:41:13
Drága Főni, köszönöm a válaszodat, ugye az on-the fly orvoslás nem mindig kifizetendő, de lelketek rajta. Amúgy köszönöm a lehetőséget, nem élek vele, először megvárom, hogy a gyógymódotok milyen hatással lesz a játékmenetére.
De csináljátok, sok sok sikert
Dátum: 2017.05.16. 14:27:27
Minden tiszteletem a programozókért, és az ötlet is remekül hangzik, de...

Kérem alássan Behos urak, nem lehetne ezt az energiát a felmerülő problémák foltozására felhasználni ?
Dátum: 2017.05.01. 10:44:23
De kérlek magyarázd el nekem, Star Trek fun vagyok.

Kezd el kérlek onnan, hogy 1970 körül mért volt olyan pixeles a guroló vödör, nem régiben meg csillogott villogott ?
A program kiszivárogtatott akciói és intelmei...

Aki(k), szürke, kék, zöld, sárga, piros, narancs, fehér és barna mytokronitnak öltöz(nek)ik be, az(ok) ingyen mehet(nek) a csatlós arénában 1 az egy kört...

Kérjük a végzeturakat, hogy a közösségi házhoz vezető úton fokozottan figyeljenek:

-Frodóra a gyűrű hordozóra, és társaira
-Élire és a könyvére
-Julianus barátra
Dátum: 2017.04.16. 19:33:17
S az emberek pörgetnek
Dátum: 2017.04.03. 15:38:57
Nos, kérlek jelen esetben a v5 a legaktívabb

Írj nekem