Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2024.04.27. 19:29:12
Ahh élőben látványosabb lesz. Előre bekészítem a jegyeket
Dátum: 2024.04.27. 19:17:39
Elő kell fizetni őskővel
Dátum: 2024.04.27. 18:53:15
Remélem jössz találkozóra
Dátum: 2024.04.27. 18:38:53
Köszönjük az okádást, ezt magadban tarthattad volna. Inkább vedd be a gyógyszered
Dátum: 2024.04.26. 13:22:49
Nem én hivatkozok állandóan erre, hogy a játék fejlesztése pénzbe kerül.
Speciel szerencsés vagyok, hogy azt mondhatom, hogy engem ezek az "emelések" nem érintenek és legutóbb leírtam, hogy az infláció függvényében ez teljesen érthető

De ha már nagyon kukacoskodunk, akkor számoljuk azt is, hogy havonta most mennyi őskőbe kerül a game és 13 évvel ezelőtt mennyi őskő volt


Az előző postodban írtad, hogy nem lehet. Sajnos az az érzésem és tübbekkel beszélve nem csak nekem, hogy fogalmad sincs a saját játékotok dinamikájáról, ami valahol természetes mert egy player és a tervező mindigis tök más szemszögből fogja ezeket nézni, főleg aki hardcore tolja.

Elolvastam amit írtál, többször is. Úgy gondolom nem csak a saját véleményemet írtam le. És félre ne érts, azért ötleteltem annyit az alapon is, mert szeretem ezt a játékot, de egyszerűen ezzel a fajta makacssággal nem tudnak mit kezdeni a játékosok és biztos, hogy nem ez az első eset amikor ez elő jön.

Az, hogy bekerül pl eg yú jevent, lásd hűség útja és ott lehet őskövet költeni, teljesen rendben van, ez tök jó event lett és sokaknak tetszett. De az, hogy egy alapvető dolgot ami már benn van a játékban jobbá teszünk és ezért fizetni...remélem így már érted sokaknak mi ezzel a problémája.

Szerk: És hidd el részben megértelek, 2 vállalkozást viszek, szóval tudom milyen szempontokat veszel figyelembe

A fejlesztésnek, jobbá tételnek pontosan az a lényege, hogy bizonyos nem működő, idejét múlt sémákat elengedünk. Ha részletesen elolvastad a régebbi postokat, akkor ott van, hogy az alap jutalom koncepcó nem változna, de pl havi 1000 küldetésnél berkani ezeket a fékeket, hogy csökken a LE inkább fájdalmas, mint értelmes. Ezért is írtam, hogy az exploit miatt a szintlépőst akár kivenni/maximalizálni.

És nem azt írtam, hogy az új rendszer mellett külön lehessen megcsinálni küldetéseket. Annó is erről volt szó, hogy legyen több slot, legyenek kizáró tényezők, viszont a slotokat lehessen szabadon cserélgetni, vagy akár idő limittel, hogy ne legyen totál agyatlan az egész.
Dátum: 2024.04.26. 12:44:45
Igen, de az én alapkoncepciómban, minimum 5-7 slot szerepelt és a jutalmazás rendszer totál más volt. Ehhez képest van 3 slot és őskőért átvehető jutalom

Azt is leírtam, hogy az exploit miatt akár a 12 szintlépős küldire egy korlát is kerülhetne.

Ha 3at be lehet tenni slotként, többet miért nem? "nem lehet megcsinálni" ez számomra érthetetlen

A pool verzió ugyanez, ha 3at lehet külön számolni, akkor egy összesítettet, miért nem? Hiszen teljesül a feltétel, hozzá adódik a LE.

Konkrétan leírtam egy hamburger receptet és fel lett belőle szolgálva a zsömle alja és a saláta, némi szósszal, meg egy pár szelet hagyma és akkor jön a csodálkozás, hogy miért is nem örülnek neki az emberek

Annyit azért véleményként had jegyezzek már meg, hogy megy ez az állandó a játék fejlesztése pénzbe kerül duma. Van egy havi bevétel amit kicsengetnek a játékosok, ebből gondolom kimegy a rezsi. Mivel enni nem kér a szerver, igazából ezt egyszer kellett megcsinálni és most volt őskő emelés. Szóval nem értem, hogy a fejlesztésért, amit alapvetően a havi büdzséből kéne kigazdálkodni (hiszen már egyszer kész lett a game, nem most kerül kifejlesztésre) miért kéne megint ráterhelni a playerekre több költséget? Bármely gamet megnézünk ami free to play, az hogy fejlesztik ez ALAP, hiszen a szolgáltatónak is érdeke, hogy minél jobb legyen a játék (legalábbis ez lenne a normális). Sehol nem láttam még olyat, hogy az alap erőforrások elköltéséért neked pluszban kéne fizetni, mert lett egy missconcept és túltengenek az erőforrások.

Azt is engedjétek megjegyezni, hogy nem mi fejlesztettük ilyen irányba a gamet, hogy ennyi erőforrás stb legyen. Szóval egy alapvető fejlesztői döntéshozatalnak a következményét a playerek fizessék meg? Ezt úgy hívják, hogy felelősséghárítás, ami tudom, hogy nagy divat, de az utóbbi időben ez kezd baromi nevetségessé vállni. Az meg, hogy a JV bizonyos hozzáállása miatt mennyien hagyták abba ezt a játékot, azt szintén nem a playerbasae felelőssége SZERÉNY VÉLEMÉNYEM SZERINT

És nem, ebben a koncepcióban nem fogom használni ezt, mert totál nem az amiről az alap ötletelés elindult. Megérte, hogy az a verzió esetleges gyorsításokat kivett volna a gameből és ez némi bevétel kiesés (már aki költ a gyorsításra, mert konkrét számokat ugye mi nem látunk), de ez a verzió nevetséges

A programozás részébe nem látok bele, de ez a nem lehet megoldani ebben az esetben számomra eléggé sántít. Lassan itt a találkozó, terv szerint megyek is, ott még egyszer hajlandó vagyok kifejteni az alapkoncepciót, ami szerintem minden játékos számára szinttől függetlenül baromi jó lenne, de mint azt látni lehet ennek kb senki nem örül. Egyszerűen az az érzésem, hogy nem beszélünk egy nyelvet és ez nagy probléma, persze lehet ez nem is cél. És ez azért baj, mert az itt maradt játékosok szeretik ezt a játékot, különben nem áldoznának ennyi időt, pénzt arra, hogy játsszanak.

Meg lehet kövezni, hogy ezeket leírtam, úgyis van 1-2 baromarc aki minden kommentemet lepontozza, de nem izgat

Ezek egyszerűen száraz tények.
Dátum: 2024.04.25. 14:44:12
Szerintem a jatekosok zome 0 kaviccsal porgeti az ismetelhetoket de varom hogy ramcafoljanaka vagy megerositsenek azok akik hardcoreban toljak szintent.

Maximum a terkapu ahol neha gyorsit az ember, de en ott is csp-ert szoktam.

Szomoru hogy ez az oskoves funkcio bekerult, noha az alapkoncepcio nem lenne rossz, bar kisse nyakatekerve, de minimalisan hasonlit azokra amik a forumon irva lettek, de az igazat megvallva nem azt erzi az ember ezeket olvasva szerintem, mint amiket normalis esetben kene.

En ebben a formaban biztos nem fogom hasznalni ezt a funkciot, noha az alap otletet en vetettem fel, sajnos nem az lett belole, mint ami a szandek volt.
Dátum: 2024.04.25. 12:32:07
Mivel van őskő spórolás pontosan, amiért erre kavicsot kéne költeni?
Dátum: 2024.04.11. 13:26:58
Most ugye 2 gomb van, az egyiknél megadsz egy számot, hogy mennyi kalandtérképet használsz és annyit berak, a másik gomb 7 kalandtérképért egy epikus kaland.

Amire én gondolta megy gomb, ahol megadsz ugyanúgy egy számot és annyi epikus kalanddal feltölti a tárat(nyilvána mennyi térkép van)

A másik a pipálható kaland.

A meglévő kalandok mellett legyen egy választható pipa, és amit végigpipált az ember az egy "teljesítem a kalandokat" gombra lefusson, mintha egyesével csinálná ugyanúgy az ember, ahol meg elakad a próbán természetesen megáll a folyamat. Szerintem ez is nagyon király lenne és rengeteget lendítene, kapásból ez a 2 gomb gombonként legalább 30 kattintást spórolna meg. Nem hiszem, hogy van még bárki aki elolvassa a kalandokat, max az epikus kaland végén, hogy milyen cuccokat kap, bár én már azt se nézem, pedig "fiatal" vagyok
Dátum: 2024.04.10. 17:45:36
Igen. Arra gondoltam, hogy 1 gombra mint a sima kaland betárazásnál, lehessen feltölteni a tárat 15 epikus kalanddal. Ne kelljen 30at kattintani.

Amik még voltak egyébként:

Specializációnál hasonló gomb, hogy lehessen onnan kézikönyvet használni.

Sajtoló gomb az állat oldalon - a szörnytalizmánok egy illetve több kisajtolása.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de majd még visszakeresem a fórumon, illetve a beszélgetésekben.

Szerk: Ami még hirtelen eszembe jutott, pipálható kalandok teljesítésre.
Dátum: 2024.04.09. 16:55:23
Köszi szépen a választ.
Dátum: 2024.04.08. 10:37:17
Ismét feltenném a kérdést, lassan fél év eltelt és gondolom nem csak engem érdekel
Dátum: 2024.03.29. 12:46:49
Nem rád gondoltam

Nekem sincs meg a maxos mega, csak a TÖ olcsóbbítás már. Én is megvettem, 900 pont sok 1k fölötti platinám van, szóval részemről ilyenre max platina
Dátum: 2024.03.29. 09:04:05
Egyetértek. Bár legalább platináért meg lehet venni, így nem annyira foghúzós

Még 1-2 ilyen komment és jön a megmondóemberünk, hogy megmondja, hogy az nem úgy van és valakinek megéri
Dátum: 2024.03.26. 18:27:02
Köszönjük szépen
Dátum: 2024.03.26. 10:33:51
Igen, direkt visszanéztem a tavalyit meg a dátumot is, azért kérdeztem köszi
Dátum: 2024.03.25. 18:23:45
A húsvéti akció is holnap fog indulni?
Dátum: 2024.03.20. 10:28:58
Nem is értem egyáltalán miért lehet belőle kiégettet nyitni....remélem a többivel szerencsésebb leszel. Nekem eddig 2ből 2 ital
Dátum: 2024.03.15. 08:35:58
Ebben igazad van, viszont itt több a jutalom sztem. Persze most kivették a verempálcát az alap közül, ami van, hogy a minieventnél nem is elérhető csak a templompálca.
Dátum: 2024.03.15. 08:34:34
Akkor jöhet a jogos kérdés, hogy most MÉ NINCSEN?