Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BeeChe

Oldal: 12
Dátum: 2016.01.12. 10:39:08
Sziasztok
A csatlós eledelt át kellene írni 1es szintűre.
Ha már 50.szintű tárgy és legjobb esetben is csak 60.Tsztől használható,de még is úgy jelöli,mintha használná,akár 2.tsztől lehetne szívatni a népet,hogy legjobb állataikat ki sajtolják.
57.szinten sajtóltam ki két legjobb állatomat,hogy rá jöjjek,túl van tájékoztatva az ember és az 50.Tszel csak szívatnak,akár csak azzal,hogy fel dob a sajtoló oldalra és azt,hogy a csatlóst ki jelőltem zabálónak,de amúgy lehetettlen még 3 szintig.
Wikin kerestem a keresővel,0 infót adott.
Valóban nem olvastam át az egész Wikit,hogy megtaláljam a csatlósok utolsó pár sorában,hogy 30AF pont kell hozzá.
Én hiszek neked.
De egy apró tényt kérlek vizsgálj meg.

Harkle Harpell - 25. szintű végzetúr
Teljesített küldetés: 171

V1,nézd meg saját szemeddel.

Lehet nem csak 1 lehet?
Adhatna mondjuk +1kiégett őskövet szintlépéskor,mint az Energiakristályosító és természetesen össze adódnának.
Vélemény?
Idézet: Offsboy - 2015.11.11. 08:28:06
Idézet: Doomlord116090 - 2015.11.11. 07:50:10
Igazából őskő nélkül nem lehetséges.Annyi szintlépés,állat befogás,stb... kell hozzá,hogy ezt a 100 küldire egy vagyont elcsesztél.

Minek kell belekeverni az őskövet? Megcsinálta, grat neki. Ez nem csökkenti az érdemét, mellesleg az csak rá tartozik, hogy mire mennyit költ. Utána lehet csinálni,és megmutatni ki mit hoz ki jobban a helyzetből.

Nem mellesleg:
Isteni dekrétum
Típus: egyéb
Szint: 1
Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul 1000 tapasztalati pontot kapsz.


Szia
Bocsi,csak most léptem fel.
Az illető 22.szinten rendelkezett 100 küldivel.
Császári tekercs nem ad 1000Tpét.A többit magatok is kitaláljátok
Nem sipákoltam,csak megjegyeztem,hogy erre nem kell büszkének lenni.Egy vagyon LÉt keresett vele,de sok pénzt költött rá.

Ha ez érdem,akkor javasolnék erre külön medált.Lehetne őskő kinézetű medál.A legnagyobb költekezőnek járó díj.
Dátum: 2015.12.20. 12:21:10
Ariel.Voltam már jó magasan.
Az elmúlt 1 év 100 fölötti dolgait csak olvastam,azokkal nem vagyok 100%ig biztos,de a témám a 30 alatt.

Amit kérek és követelek,egyálltalán nem értelmetlen.
A 0 TP tőrlésével javítani lehet a Multizás problémáján.Jól írtad a játék lényegét azaz TP/LÉ,ezt azonban meg öli a 0TP egy rakat táppal.Ez egyértelmű szerintem.
Lassan haladjon aki akar,de ez ne járjon túlzott előnnyel.
A multizást elősegíti az,hogy nem lépi a szinteket.
Ha gondolod privátba le írom mire gondolok,azaz mi a multizás alapszabálya.
Erről is írtam,de nem írtam le mindent,mert nem célom,hogy bárkit is erre sarkaljak.Aki csak azt követi,megfogható.
Dátum: 2015.12.20. 12:10:17
Idézet: Galambd - 2015.12.20. 01:00:29
Üdv!

Relikviakupont akartam kérni ZV kóddal, de azt írja, hogy nem kérhetem azt a relikviát.
Miért nem?


Csak tippelek én is.
Ha az 5 kupont már meg vetted őskőért,azt már ZV kóddal újra szerintem nem tudod ki venni.Nem volt még ilyen kódom és azt sem tudom,hogy 1 vagy 5 kuponra szól.
Sok ilyen van.
Ez a divat a pókok közt.
A portyázás már nem divat,csak ha van multiaccuk.

Alapból azt nem értem,hogy a bajnokság portyákból áll.Miért nem lehet meg adni a Tpét a lejátszott csatákért?
LÉ jár.
Inkább ezt kéne megoldani,mint a bizsukat szaporítani.
Dátum: 2015.09.21. 17:08:11
Más témában kérdeznék.
Vadászatnál a kvíz kérdéseknél vannak extra kérdések.

"Milyen kategóriába tartozik szerinted a kérdés?"

Ha ezt ki töltöm azért ez az apró LÉ jár vagy van valami extra jutalom,ha van mennyit kell ebből kitőltenem.
Köszi a választ
Oldal: 12