Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BeeChe

Oldal: 12
Dátum: 2016.02.27. 13:31:46
Bolygó ura 2.
Dátum: 2016.02.27. 11:59:41
Idézet: Mortal55 - 2016.02.27. 08:01:25
Ha nem vered negatívba magad és volt pár száz csp tartalékod, meg hát optimálisan fedezel fel, akkor megoldható az event, inspiráció ide vagy oda, ugyan akkor tettem javaslatot itt erre, kétszer is, reagálás meg valahogy kimaradt, se a normál, se az inspiráltak nem reagáltak, ezek szerint jó ez így és csá.


Nézd,ha azt látnám sikerülne nem írnék ide.
Mint írtam 2-3 nap késéssel kezdtem,így alapból buktam a versenyt.Normál esetben a TOP50 még lehetséges lenne.
50 itallal kapnék annyi energiát,hogy behozzam.Azonban hála az inspirációnak semmit nem érnek a vadászat italai.Talán az 50 ital elég lesz a befejezésre

Csak hogy érzsd:

Energia: 8 / 8882
1 db CSP = Kapott energia: 5
7.szinten vagyok,mielőtt nekem esnél,hogy ész nélkül váltok CSPét!!!

Ez a szabály egy baromság!
Dátum: 2016.02.27. 07:36:59
S5ön az inspiráció miatti energiavesztéssel nem értek egyet.
Most tartok 7.szinten,de egyenlőre biztos,hogy nem tudom befejezni az eventet.Oka,hogy több CSPét kapok,de semmit nem érek vele,ha fele,harmad annyi energiát kapok érte mint más,ugyanakkor ami nevetséges,hogy a CSP italaim szintén semmit nem érnek.Gyakorlatilag 2-3 nap csúszással kezdtem,de hiába van 50 CSP italom nem fogom tudni befejezni az eventet.
Ha lehet vegyetek vissza a az inspiráció büntetésből,vagy nem lehessen CSP italt használni,mert ezzel teljesen esélytelené tettétek az event befejezést,nem hogy versenybe száljak a TOP 50ért.
Dátum: 2016.01.13. 14:18:42
Fikázni meg nem kell.
Nem lehet mindenki vér profi.
Dátum: 2016.01.13. 14:11:14
Mindent le írtam,ezen nem siklik át.Ha nem érti meg akkor hiába is írok neki bármit.

Nem a Wiki érdekel.Mint írtam,ez a 2. levelem volt.Elsőbe is bele írtam,hogy írják rá az eledelre feltételhez kötött.Kaptam érte Wikit.

A gondom,hogy Dikó olvasta,gyanítom semmi nem fog változni
Viszont most azt írta átgondolják
Dátum: 2016.01.13. 13:38:26
Ki dühöngtem magam.Ma be írtam újra az ügyfél szolgálatra.Címnek jelöltem,hogy ne Dikó István olvassa,mint azt páran írtátok is.Talán több kezdő nem fog szívni,hanem inkább tudja élvezni a rajzfilmeket

"Szia
Lenne egy nagy kérésem a csatlós eledellel kapcsolatban.
Írjátok rá,hogy AF képességhez kötött!!!

Napokban 2 legjobb állatomat sajtoltam ki egy igen könnyen félre érthető hiba miatt.

A csatlós eledel 50.szintű tárgy. 50.szinttől a csatlós kijelölhető zabálásra,mivel a tárgy szintje 50.Magára a csatlós eledelre mindössze annyi van írva,hogy a sajtolás oldalon tudod használni.Rá kattintva le dob a sajtoló oldalra,mivel a csatlós már ki jelöltem zabálónak,így számomra egyértelmű volt,hogy csak sajtolnom kell az állatot.
Kisajtolva 2 féltve őrizgetett,nevelgetett állatomat,de mindezt feleslegesen tettem,mert csak LÉ és eszencia jött érte.
Fórumon a játékosok 99% profi.Ők át olvasták a játékot 77*,azonban egy fél éve se játszó játékosnak,erre se ideje,se energiája.NEKIK egyértelmű,hogy ott kell lennie egy zabáltató gombnak.Nekem ez nem volt egyértelmű.

Az alap információkat használom,ha nem egyértelmű utána nézek,kérdezek,de ha egyértelműnek tűnik,be szívom.

Szerintem,mint Fórumon is jeleztem ez az 50.szint egy nagy butaság.Csak félre vezetitek a magam fajta új játékost.Nem mondom,hogy írjátok át az egészet,de azt minden kép jó lenne kijavítanotok,hogy az eledelen jelöljétek,hogy feltétele van!!!
Így az ifjú titán már magától is rá jöhet,hogy a kellő feltételek nélkül,nem fog TPét kapni a csatlós.Így sajtolás előtt utána néz.

Dikó Istvánnak írtam erről kissé haragosan "NEM CSODA",de csak a wikit kaptam meg.Az ötletem el se bagózta.Küldte a Wikit,így ő mindent meg tett.Akár az összes többi játékosnak,ugyan ezzel a gonddal.
Egy apró problémán viszont könnyedén át csúszott.Fórumon Lord Domi fejtette ki a probléma lényegét.Ha ezen nem változtattok a kezdők 80% ezt meg szívja,ahogy eddig is.Az,hogy ez a probléma nem 100 számra van naponta,az nem azt jelenti,hogy a játék hibátlan.Ha 100 számra lennének kezdők,a problémát is 100 számra jeleznék.

Köszönöm.
Üdvüzlettel BeeChe"
Dátum: 2016.01.13. 09:40:41
Igazad van,nem néztem meg rendesen.
Tényleg meg vehető.
Megfogtál.

Veszek is 3at,aztán öntöm az ÜSZre,hogy minek árulják,ha használhatatlan.

Legalább hagytad volna meg az illúziom,hogy ez legalább értelmes.
Dátum: 2016.01.13. 09:22:56
Te egy zseni vagy.

Most,hogy mondod kezdek egy új karit,hogy 30.szinttől kezdjem venni ezt a szart.Ki már nem fogom sajtolni állataim,mert már tudom,hogy ÁTBASZÁS.

Senkibe fel se merül,hogy azért hívom ezt az egészet BAROMSÁGNAK,mert az hagyján,hogy beszopatják a magam fajta "nem könyvtárost" játékosokat,de 60.szinten ugyan annyit tudnék venni ebből a vacakból,mint 50.szinten.Az egyetlen különbség annyi lenne,hogy jó esetbe még használni is tudnám.

Arra,ki se térek,hogy miért lehet még kereskedelemmel még korábban meg venni. Mitokronitok vackait legalább meg oldották.

A szopatás,meg 3 szó rá írásával a csatlós eledelre elkerülhető lenne,de nyilván egyszerűbb heti,havi 3-5 ember idegbeteg levelére le küldeni a Wikit. Bíztos 1000 számra veszik az emberek a csatlóseledelt 30.szinttől.
Dátum: 2016.01.13. 08:51:13
Egyetlen kérdést tettem fel.Arra se válaszoltok.

Mint írtam,akkor lesz 1500 kérdésem,ha megint be szopatnak -10 szintes cuccal,csak hogy őskövet öntsek a játékba,mindezt félre tájékoztatva,hogy tutkóra beáldozzam a számomra fontos dolgokat.
Dátum: 2016.01.12. 23:19:21
Igazatok van.
Még egy ilyenbe bele futok és kezdődik a kérdezősködés.
Aktiválok egy prémium hetet és 1500 kérdést írok az ŰSZbe.Lehet barátaim is be segítenek,vagyunk 3an a szerveren.
Van egy jó barátom a fogyasztó védelemnél,meglátjuk mennyire szeretik,ha sok a kérdés
Nekem 60 hűségszilánk és 1500 hülyébbnél hülyébb kérdés beírása lesz a teher,de mivel élvezni fogom,így rá szánom magam.

Ha van még hasonló szerintem most osszátok meg velem.
Dátum: 2016.01.12. 22:50:11
Sokan nem értitek.
Annyi dolgot kérdezhetnék az ÜSZbe,hogy csak velem foglalkoznának.Sokat szívtam rossz informáláson,de itt a szitu alapjába véve értelmetlen dolgon múlik,így volt képem be írni ide.
Azért dühöngök,mert az hagyján,hogy rossz az informálás,de azért -10 szintre raknak egy ősköves dolgot,hogy többet vegyünk.Mindezt félre tájékoztatva "3 pontba szedtem érthetően",így aki még ezzel nem találkozott 80%,hogy meg szívja.Kisajtolja értékes állatát,állatait.

Változtatni ezen nem akarnak.Lord Domi legalább értette,hogy mit érek egy Wiki oldallal,ha már ki sajtoltam állataim.Jól írta,nem én vagyok az első,nem akarnak ezen változtatni.

Bocsánatot kérek dühömért,én ide többet nem írok semmit.

Ti meg vásároljatok nagy tételbe 50.szinttől.
Dátum: 2016.01.12. 16:56:41
814 TP 48 óra kennelezés 50.szintű inteligens kedvenccel.

Azért 50.szint,mert azt sajtoltam ki
Amúgy meg azért,mert a TP felét kapja meg,tehát mindegy,hogy 20-50,de LÉben, nem mindegy,hogy heti 8 állatot idomítok be vagy egyet.Gondolom sejted,hogy 50.szinten az idomításom nem xyz 1000.szintű.Herótot kapnék heti 8 állat idomításától
Dátum: 2016.01.12. 16:43:53
Én a segítségbe pedig azt kértem,hogy az eledelen jelöljék,hogy AFhez kötött.3 szó.
Dátum: 2016.01.12. 16:41:44
Ha gondolok utána kérdezek hány ismerősöm szívta ezt meg.
Hányszor 48ra gondolsz?
Dátum: 2016.01.12. 16:35:47
Idézet: Mortal55 - 2016.01.12. 16:21:53
Heti átlag 8 eledelt fogyasztok, van aki 28-at, ha veszed a fáratságot, majd neked elmegy heti 4. Még mindíg könnyű szerezni és feleslegesen?


Én nem tudom hányadik szintű vagy,de nekem minimum 2 hónap egy 50.TSZ állat.Heti 8 állat pokoli megterhelő lenne 50.szint környékén.Idomítás,LÉ igény és az horibilis mennyiségű kennelezés.
1 db csatlósom van,én balga jót akartam neki.
Viszont a 2 állat elvesztése nekem nagy gond,akárcsak azoknak akik ez meg tanulják 50.szint környékén.


A levelet az ÜSZre nagyra értékeltem

Igazából szerintem hetente kapnak 1-2 felháborodott levelet,ha kicsit is aktív a játék,de nem foglalkoznak vele.
Le küldik a WIKI csatlós oldalt és minden rendben.Ma nekem is ennyi volt.Más klántársam is írta,hogy ugyan ez volt nála.
Dátum: 2016.01.12. 16:15:23
Miért pontoználak le.Nem a helyesírásom a fő gondod.

Havi 1 csatlós eledel van a napi ajánlatba.Kufár végére lesz +20.Mint írtam van akinek 30.szinten még ennél is több van.
Szóval ezt hagyjuk,mert butaság.Sokkal könnyebb eledelt szerezni,mint állatot kinevelni!

Ez az 50.szint egyetlen dologra jó.ÁTVÁGNI A JÁTÉKOSOKAT!
Dátum: 2016.01.12. 15:06:27
Idézet: Bpetya75 - 2016.01.12. 12:39:11
Szerintem nem gond, hogy 50-es szintű, hamarabb el lehet kezdeni gyűjteni. Ha valóban nem egyértelmű a leírásából, hogy AF képességhez kötött a használata, az viszont gond. Felőlem dühönghetsz, végül is jó helyen csinálod. Csak hatékonyabb lenne, ha megírnád a problémát Miklóséknak, akkor tudnának rajta változtatni. Így csak a füstölgés marad. De te tudod...



TSZŰ az egyetlen amivel foglalkozni tudtok.Marha bénák vagytok.Ha nem vagyok irodalom tanár,már nem írhatok dühöngőbe,mert egy két nyelvész a gondon át siklik és személyeskedésbe megy bele.Ezt MINDET LE PONTOZOM.Aki hajlandó a problémára koncentrálni,őket nem.

-1 szinttől gyűjthető a csatlós eledel.Kufár önti a karakterekre.

-50.szintöl jelölhető a csatlós zabálóra.Ez az amit főként kifogásolok.Itt van a fő megtévesztés.
Azért jelölhető a csatlós 50.szinttől ZABÁLÓRA,mert a tárgy 50.szintű.Azaz aki nem olvassa el azt az xyz millió oldalnyi információt és nem bukkan rá a zabáltatásra "Egy sornyi szöveg",az aszt hiszi,hogy 50. szinttől a csatlós eledel használható.NEM MERÜL FEL az emberben,hogy ez átbaszás.Kisajtolja a féltve őrzött és nevelgetett állatait.
Ennél érthetőbben nem bírom le írni.

-Alapból 60.szinttől használható,de még az is necces,hisz 60.szinten nem mindenki képes 30AF pontot be gyűjteni.
-Maga a csatlós eledel nem tájékoztat arról,hogy csak szívatnak az 50.szinttel,mert AF igénye van.

Azzal,hogy 50.szintől gyűjthető senki nincs előnyben.Nekem van 9 db eledelem 57.szinten.Egyet se vettem.9 eledel elég kb 80.szintig és a kufárnak felénél se járok.Van olyan barátom,akinek 31.szinten most van 14 eledele.Akkor minek ez a megtévesztés? Napi ajánlatba is vehető. Egy 50.szintű állat ki kennelezése meg vagy 2 hónapot vesz igénybe.
Dátum: 2016.01.12. 12:08:30
Idézet: LanMaffia - 2016.01.12. 12:01:07
Nem kötekedésből írtam amúgy, csak tényleg nem értettem. Köszi hogy válaszoltál

Az a fordítás hogy "tszű" az azt jelenti, hogy szintű? Tehát pl. egy mithrill buzogány 2.tszű?

Tehát azt mondod, hogy ha mondjuk 10. szintű vagy és van csatlósod, megjelenik neked az a gomb, hogy zabáltathatsz, miközben ez nem is igaz?

Ha van csatlóseledeled és a sajtolás oldalra mész, majd a zabálásra kattintasz mi történik?


Nagyon jól tudom mire gondolok,ne játszd meg magad,nem áll jól.
Dátum: 2016.01.12. 12:07:27
Idézet: Bpetya75 - 2016.01.12. 12:00:42
Próbálj meg érthetőbben fogalmazni, mert alig lehet kisilabizálni a szövegedből, hogy mi a bajod. Ha sikerül pár értelmes mondatban megfogalmaznod azt, hogy nem tudtad, hogy zabáltatás AF képesség kell hozzá, hogy a csatlósod valóban felzabálhassa a kisajtolt állataid tp-jét, és ezt megírod az ÜSZ-re azzal, hogy legyenek szívesek állítsák vissza az állataidat (nyilván a kisajtolt lé levonásával együtt), akkor lehet, hogy megteszik.


Nem áll szándékomban.Meg érdemeltem,mert nem olvastam át az egész Wikit.
Ez itt a dühöngő,itt lehet ezen morogni.
DE HA MÁR ÉN MEG SZÍVTAM,GYANÍTOM SOKAN MÁSOK IS.
Ezt szeretném el kerülni.

Fogalmam sincs mit nem értesz azon,hogy 50.Tszen nincs AF pont.Lehet te különleges vagy és neked volt.
Tehát értelmes húzás lenne Miklóséktól,ha át írnák 60.szintre.Valamint nem ártana jelezni,hogy AF képességhez kötött.
Dátum: 2016.01.12. 11:02:45
Le fordítom,ha meg mondod mit nem értesz.

-50.tszű tárgy a csatlós eledel
-Zabálónak ki lehet jelölni a csatlóst,hiába lehetetlen.
-Ha rá kattintasz a csatlós eledelre fel dob a sajtoló oldalra,mintha lehetne.

Folyamatosan félre tájékoztat.

Ezért írtam,hogy lehetne akár 1Tszű tárgy a csatlós eledel,hogy nem 10,hanem 60 szinten keresztül szívassuk vele a népet.

Arra ki se térek,hogy a csatlós eledelnél lehetne tályékoztató jeleggel ennyit hozzá fűzni "AF Zabáltató képességet igényel" Azonban mivel ők 1 sort írnak erről,az az xyz gigányi INFO közt,ők mindent meg tettek.Igaz,akkor elég ellentétes infot tartalmazni,hisz 50.szinten NINCS AF PONT!
Oldal: 12