Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thomazz

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.11. 17:53:41
Hogy van az, hogy megtámadok 14 szinten egy 11-es szintűt és vesztek? Nekem új cuccaim vannak, neki 9-11 es szint között, több a tulajdonságpontom én klánba vagyok ellentétben vele, ő nem is prémes nem pihen és nem láthatatlan ja és max az életem. Sokkal erősebb vagyok mégis vesztek és nem 1x fordult elő!!!! Idegesítő hiba, engem naponta támadnak nagyobbak és nem fordult elő, hogy én nyerjek.... Nem hiszem, hogy bennem lenne a hiba!
Dátum: 2009.01.01. 20:48:18
Megtámadtam egy nálam sokkal kisebb szintű gyereket és megvert! Max életem volt, sokkal jobb cuccaim, több skill pontom és mégis levert, ő nem volt prémes, de ha az is akkor is kikapott volna. De levert!!!!! Ettől nem szeretem csak a játékot, naponta 50-en támadnak, nálam nagyobbak, mind porrá ver, de én egy kis lowot nem tudok alázni!! Hogy van ez?
Dátum: 2008.12.31. 15:07:32
Amúgy BUÉK mindenkinek!
Dátum: 2008.12.31. 15:07:04
Idézet: csati777 - 2008.12.31. 09:58:39
Itt a hangsúly az INGYEN szón lenne, csak az kimaradt. Én is szeretnék munka nélkül sok pénzt szerezni és egész nap bulizni, de a világ nem ilyen törvények szerint működik.


Ez egy játék, ne felejtsd el! Sajnos nálunk ilyen játékért nem szokás fizetni, máshogy fogalmazva nem engedik szüleim, ezért akik hasonló helyzetben vannak (szeretnének játszani úgy mint a fizetősök) legalább egy kis reményt kapjanak, hogy egyszer talán tudsz venni ősköves dolgokat!
Dátum: 2008.12.30. 22:30:46
Kicsit eltérek a jelenleg folyó témától, viszont folytatom azt amire igazán készült is ez a topic, ezért bocs!
A játékról az a pozitív véleményem, hogy könnyű fejlődni, sok LE-t lehet egyszerűen szerezni, jó ötlet ez a kvízes játék és a készítők se sajnálnak ellátni ajándékokkal. Negatív véleményem: Ez is hasonló a számomra bukott játékokhoz, mivel 2 féle pénznem van, természetesen gyengébbiket mindenki tud szerezni, viszont van ez az őskő. Kapunk néha kiégett őskövet, de igazit aligha, ha kapunk is mindig csak annyit, amennyiből egy zsír új tök jó fegyverre nem jut, ez persze ösztönöz arra, hogy vegyem elő a pénzemet. Másik, hogy prémes tag hamarabb lépett játékba ezért 5 szinttel nagyobb ezt ki is használhatja. Most megtámad napi 5-10 nálam nagyobb szintű, mind sebez 6x többet mint én, hát mit érek el így? Portyázás is, mi az hogy minuszt ad? A leglényegesebb dolog lenne, hogy másokat is verjek, had ne csak 2x verekedjek minden erőmmel!

Ami pedig jó lenne a jövőben:
-Nagyobb kezelhetőségi felület szövetség vezérének
-Szövetségben rangok
-Valamiféle bosszúállási lehetőség ha saját hordán belül szivatnak
-Portyázás ne adjon minuszt
-Több őskő szerzési lehetőség
Ha ennyi probléma van az állatokkal igazam van...
Ok, kösz!
Mennyi Csp-t lehet gyűjteni max?
Nekem csak az a problémám, hogy korlátozzák a portyázások számát, szóval 2x támadhatok nyugodtan, 3x már szépen le százalékolnak és minden béna lever... Tudom, elfáradok meg minden, de honnan szerezzek Le-t ha már elvadásztam a cselekvéspontjaimat és portyázáson is voltam 2x? Nem igen lehet máshonnan. Vadászaton átlagosan 900-1000 Le jön ha sokáig vagyok bent, portyázok ami jó esetben 250 Le. Szóval 1250 Le-m van, csak sajnos ez még kevés egy új kardra, de tegyük fel eladom a régit ami több mint 1000 volt, az most ér: 250 Le-t. 1500 már van is nem kell már sok 1620-hoz. Jöhet a várakozás... Ez még alapból nem is lenne baj, csak tudni illik más se a semmiből él, más is portyázik nem maradhatok nyugton, mert támadnak. Végül is meg lehetne szerezni a Le-t rá, de csak ha jó napod van minden portyázásban nyersz, meg a vadászat is jól megy és nem lopnak meg, bajom, hogy kevés az esélye, ezért kéne 60 percben vagy 4-5 portyázási lehetőség. Sok probléma nem lehetne belőle, csak jobb lenne a játék.
Jobban megéri azt a pénzt a képességeinkre költeni mint állatra...
Oldal: 1