Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2016.02.16. 14:43:34
Idézet: Riska - 2016.02.16. 10:58:44
Miklósék úgy is a minél gyakoribb szintlépést támogatják. (Őskőbevétel!) Így bőven ad majd TP-t. Persze jó arányok mellett ez nem olyan nagy baj. Egyedül a menet közbeni szabály módosítást nem szeretném. Remélem letesztelték rendesen, így a durva hibák már nem lesznek. Igaz ez nem mindig jellemző. Biztos lesz itt is olyan amire nem gondoltak. Főleg a hosszú távú hatásokat nem lehet jól felmérni.



Hát az a sok szintlépés nem igaz.Annyi nyugdíjas semmilyen játékban nincs mint itt "Játékosok 75%,minden bajnoki szintre jut egy.".Oka a semmitevésből szét lehet tápolni magát az embernek,erre még rá vásásról kis őskövet és istené válik.NO IQ GAME.

BUGok meg azért jók,mert lehet értük büntetni.Büntettek már meg BUG miatt.Elég vicces volt.Ebből kifolyólag a tesztelés se erősségük.

Emishi 3 logikus kérdés.Nincs mindenem ki maxolva,nem mindegy mivel kezdek neki az eventnek.

Syabo a Kinder tojásban is van 2 fajta.Az egyik lányoknak való ajándékokkal a másik fiúknak.Mindkettőben meglepetés van,de még se műanyagvirág a srácoknak és nem autó a lányoknak.
Tehát,ha annyit el árulnak,hogy az event vadászatnak számít vagy portyának,ha a LÉ bónuszokat nézzük,nem sablonoznak semmit.
Dátum: 2016.02.16. 07:11:36
Mely szakértelmek dominálnak?
-Energiahasznosítás

-Spektrális m.
-csapdakészítés
-irányított vadászat
-visszafogott fejlődés
"Szkarabeusz érvényesül?"

A végső kincs elérése mennyi CSPét igényel,ha tegyük fel a napi korlátnak megfelelően játszom?
Az eseménypontokat használom vagy az megmarad pl. SZBére?

Miklós ne írd le újra,amit az elején ki írtál.Erre légyszi válaszolj.
Köszi.
Dátum: 2016.02.15. 13:05:32
Azért jó lenne,ha nem mi találgatnánk,hanem válaszokat kapnánk.Főleg,ha olyan mint a Bolygó Ura,hogy alacsony szinten nem lehet befejezni.
Dátum: 2016.02.13. 00:23:37
Szerintem frankó lesz.

Állat befogás lesz közben?

"?" a képen azt jelzi,hogy a terület választásokat irányítja a gép,tehát nem kell pl a háromnegyed térképet át bogarászni,hogy pont rábukanj a kincsekre,hanem van egy xyz mennyiségű terület,aminek megnyitása után vége a szintnek?

Mely szakértelmek dominálnak?
-Energiahasznosítás

-Spektrális m.
-csapdakészítés
-irányított vadászat
-visszafogott fejlődés

A végső kincs elérése mennyi CSPét igényel,ha tegyük fel a napi korlátnak megfelelően játszom?
Az eseménypontokat használom vagy az megmarad pl. SZBére?
Ok.
Az ősi, templomi pálca,ahogy mások is írták,van akinek hasznos van akinek nem.
60.szint környékén igen hasznos lehet azoknak,akik nem tolják a pénzt a játékba ész nélkül,csak csepegtetve,de csinálják a templomot.
Emellett én is ki állok.Tehát a megszüntetése nem lenne fer!
Befizetésért adják,na bumm. Mindjárt el sírom magam
Itt pénzér így is úgy is brutális tápóllás megy,ha ezt valaki nem ismeri el,az próbálja ki pénz nélkül! Nem tetszik neki az ajándék várja ki a következő befizetést vagy ne vegyen.

Lehessen be cserélni másra? Miért ne.
Akinek nem kell és itt főként 100 fölöttieket érinti,teljesen jogos a problémájuk,hogy csak kacat,amit soha nem használnak,de még is drága dolog.
Én 1/3ba váltatnám templomi pálcára.

Marhára nem izgat a helyesírásom!
Dátum: 2016.02.09. 06:35:45
Ez marhára nem én voltam,mielőtt nekem estek.
Köszi.
Dátum: 2016.02.08. 16:40:48
S1en ugyan az a helyzet.Többször láttam hasonlót,még ha nem is jutott el az illető a TOP4ig még így se

Ugyan akkor alacsony szinten egy rakat klán nem jut SZBhez,mert ugyan van 4-5 aktív tag,de csak 1-2 ember 20.szintű.
Most el lehet ezen a szabály rendszeren gondolkodni,hogy a klánban van 15 játékos 20.szinten,de csak 1 aktív,de az jól el játszadozik magában,míg azok a klánok ahol a játékosok aktívak ott meg miért nincs.

Teljesen jogos ez a felvetés.

A gépnek alapból ki kéne szűrnie az ilyet és ha egy szövetségben 1 aktív tagra süllyed a létszám,azonnal ki kellene ZÁRNIA a versenyből.Itt azonban jó,ha a 6 forduló után zárná ki az ilyeneket.Azonban ezeknél általában van 2 játékos kód,akiket indulásra ki rángat a katakombákból,majd vissza küldi.
Dátum: 2016.02.04. 19:54:40
Jogos.
Mesterek szerint ilyen játékos nincs.

Ne hozz példát,mert csak le aláznak és le pontoznak.
Dátum: 2016.02.04. 19:48:13
Lehet inkább az a gond,hogy ennyiszer jönnek elő a témával.
A 125el hasamra ütöttem.
Kb 50* más miatt pontoztam le összesen,tehát a te információid szerint kb 550* inzultáltak ezzel.

"Abban igazad van, hogy akad más is, akinek gondot okoz a szép magyar nyelv, de az hatalmas tévedés, hogy ez téged felment."
Dátum: 2016.02.04. 19:31:01
Nem.
Azt tojom le,ha valaki ezzel személyeskedik.
A Fórumon ti vagytok a 125. ezzel a nagy problémával.
Hidd el 100 után már nem érdekelt.
Emelet nálam vannak sokkal rosszabb helyesírással rendelkező emberek is a Fórumon,de érdekes módon mindig nálam jön ki ez az óriási probléma.
Dátum: 2016.02.04. 19:06:09
Sokszor írtam,hogy le tojom!!!
Azt is írtam,hogy mindig le fogom azt pontozni,aki ezzel személyeskedik.
Tehát ez alapján tanulj meg rejtvényt fejteni vagy el se olvasd.
Tőlem írhatsz nyugodtan.
Dátum: 2016.02.04. 17:47:01
Szia
Nézd meg mennyi kell a következő szerencse fejlesztésig,azt építsd be,ha az után se adja be,akkor minden kép írj a segítségbe.
Dátum: 2016.02.04. 09:42:14
Rendben
Dátum: 2016.02.04. 06:40:34
Smaragd Szelencével kapcsolatban szó volt arról,hogy nem lesz benne ultrakatalizátor.
Eddig 8 ultra eszenciát vettem ki,abból 4 db ultrakatalizátor volt.
Miklós ezen kijelentése nem emlékszem hol volt,de ha szükséges kikeresem.
Most akkor mi a helyzet ezzel kapcsolatban?
Dátum: 2016.02.03. 11:10:34
Nem lett volna egyszerűbb várni még egy napot és rendbe rakni indulás előtt?
Pl dátumok,ajándékok,pontos idő,stb...
A tavalyi bug elő jön,még egyszer ne legyen arcotok el venni a térkapu szimulátoraimat,mindezt erkölcsre hivatkozva!
Dátum: 2016.02.03. 10:43:32
Az bizony.
Ennyit Dikó úrról is,tudnám akkor mit "nem döntöttek el még az ajándékokon",ha ugyanazok a gagyi ajándékok vannak
Dátumok megint frankon stimmelnek
Szinte pont 10kor kezdődött.

INKÁBB VÁRTAK VOLNA MÉG EGY NAPOT!
Remélem a tavalyi BUG szintén benne lesz,így lenne miért le nyúlni a térkapu szimulátorokat.
Szóval minden az átlagos.
Dátum: 2016.02.03. 08:57:10
A késés nem gond,de akkor ne boruljon az egész év.
Egyáltalán nem hátrány,ha 2 event megy egyszerre 1-2 napig
Dátum: 2016.02.02. 13:44:52
Én se tartom el képzelhetetlenek.
Ahogy észre vettem minden szövetséget azonos súlycsoportba igyekszik rakni.Pl egy "Szövetségi bajnoki"TOP1est nem rak össze "szövetségi bajnoki"TOP 60al,hanem a TOP 10el szokta.Ha az a TOP 10 szövetség mindig ugyan az,akkor elő fordulhat ilyen.
Én is találkoztam már ilyennel,de ritka,mint a fehér holló.
Dátum: 2016.02.02. 11:15:24
Csak mint a karácsony
Majd egyszer csak el indul
Oldal: 12345678910