Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2015.09.12. 08:07:47
"Plazma vadász
Találj 1 szubplazmát vadászat közben!"

Ma 7.szinten vadásztam 50et,de egy se esett ki belőle.
Hányadik szinttől teljesíthető ez a feladat,illetve még is hány %ra van be állítva?

Az érdekel van e bármi értelme ennek a feladatnak.
Esetleg,ha szint függő,jelölhetnétek a feladatban.

Választ várom és köszönöm.
Dátum: 2015.09.11. 17:25:53
Szoktam.
Álltalában 2 támadás után az is üres

Kb 1 TP / 18rLÉre jön ki a portya,mint a sima vadászat ami farm"építész" és multi accok gyártására kiváló
Én egyikkel sem élek,így marad az SZB,ami miatt 4.tszről kezdtem 1,4 milliós LÉ kutat tölteni.

Értem Miklós gondolatát,erre van pl a lopj kiéget őskövet opció.Soha nem portyáztam érte alacsony szinten.
Dátum: 2015.09.11. 16:56:24
Idézet: Miklós - 2015.09.11. 15:09:33
Idézet: Ariel - 2015.09.11. 13:55:53
Az is lehet egy válasz, hogy nem tudjátok, miért nem működik, és utánanéztek. De a megoldás nem az kéne legyen, hogy 1-2 hibabejelentés után úgy döntötök, hogy ennek nem is kell műlödnie, mert ez "nem portya". A játékosok 99 százalékának nem volt problémája, de nem az 1%-öt teszitek helyre, hanem kigolyózzátok a 99-et, minden mini eventben. Ez nem normális. Ha holnap valaki reklamál, hogy nem megy a kábítós küldi az szb-n, akkor azt is kigolyózzátok, mert nem portya? Egy beszakadt köröm nem igényel csuklóból amputálást, hogy megelőzzük a következő beszakadást. Ha pedig nem sikerül megtalálni a beszakadt köröm okát, még mindig ott a körömreszelő, ami enyhít a problémán...


Itt nem csak erről van szó. Ha a szövetségi bajnokság tökéletesen ekvivalens lenne a portyázással minden szempontból, viszont jobb LE/TP-t adna, akkor attól kezdve a portyázást nyugodtan kivehetnénk a játékból. A portyázás a játék pvp eleme, fontos, hogy legyen értelme, ezért most is, és a jövőben is lesznek olyan dolgok, amik csak és kizárólag portyázásra működnek. Ha bárhol bizonytalan vagy, hogy működik-e szövi háborúban, kipróbálod, ha nem nőtt a számláló, lősz nekünk egy levelet, ha azt mondjuk, ez szándékos és így marad, akkor meg ez van, portyázni kell egy kicsit.


Alacsony szinten nem bánnám,ha kivennétek a PORTYÁT,mert semmi értelme.
100ból 1nél van LÉ.
Dátum: 2015.09.11. 16:49:47
Alacsony szinten esetleg nem lehetne más jutalom,mint mytokronit? "1-10.Tsz"
Igazából még nem találkoztam vele,keveset tudok róla,de azt tudom,hogy csatlósokkal van összefüggésben.
Dátum: 2015.09.11. 15:12:23
Nyilván.
Ezt figyelembe véve még mindig játszom és költök.

Arielnek is igaza van.
Sok mindenen tudnátok változtatni,ha nem 99%nál mozdulnátok meg.
Dátum: 2015.09.11. 14:27:05
Idézet: Miklós - 2015.09.11. 13:28:52
Idézet: Doomlord108926 - 2015.09.11. 08:46:35
Dikó István mindig is ilyen volt és kétlem,hogy valaha is meg változik.
Igyekszik 2 szóval le szerelni,általában lenéző hangnemben.A lényeg,hogy ő válaszolt,az hogy semmit nem mondott és tulajdonkép semmit nem csinált meg egy másik kérdés.Hogy igaza van e,meg marhára nem érdekli.
Nem akarok senkit el szomorítani,de a "segítség" opció csak dísz a játék képernyőn.
Itt fórumon,ha az a pár mester nem válaszol,akkor nincs rendes válasz.
A reklamációk meg alapból nem érdekli a Biholdert,ez nem feltétlen Dikó hibája.


Ezzel vitatkoznék. Egyrészt, én naponta látom a kérdéseket és válaszokat, és azt látom, hogy István igyekszik mindenkinek a problémáját a legjobb tudása szerint megoldani. A játék azonban iszonyúan komplex, ezért nem mindenre tudja a választ 100%-osan, de ilyenkor mindig konzultál velem vagy Barattyal. Az is előfordul, hogy mi nem tudunk vmit jól, és ilyenkor persze rajta csattan az ostor. Ha nem értesz egyet, vagy szerinted félreértett valamit, kérdezz újra bátran (és udvariasan), segíteni fgounk, ha tudunk. Ha mindezek ellenére elutasító választ kapsz, nem tudunk segíteni, ott István konzultált előtte velünk, hogy mit lehet tenni, és sajnos nem volt lehetőség a probléma megoldására.


Szia Miklós.
Többen szoktatok választ adni,pontosabban 3* kezdtem karaktert,így azt mondhatom,hogy évek óta játszom kisebb nagyobb kihagyásokkal.
A többi válaszadóra és rád ez igaz.Inteligens,kedves és segítő kész leveleket kaptam.
Dikó úrra EZ AMIT ÍRTAM TÉNY.
Első accomat pl azért törrőltem,mert 500 őskövet buktam egy jó tanácsán,amit nem volt hajlandó kompenzálni!!!
Amit el értem vele,hogy utána az áthejezésnél már jelőltétek az őskövek el vesztését.Csak az én pénztárcám bánta.
Face bookon se ő próbált velem egyezkedni,hanem te igyekeztél a haragom csillapításával.
Te végül vissza adtad volna,amit el vettetek,csak ép a szituáció úgy fel húzott,hogy nem érdekelt többet.
Második reggelésemnél se volt poziitivab a levelezésem vele.
Nyílván vannak rossz napjai Dikó úrnak,de hogy mindet kifogtam az gáz.

Én a segítségbe már 2 éve semmit nem írok.Fórumon kérdezem meg,ha valamit nem értek.
Dátum: 2015.09.10. 13:16:40
Én is SZBével csinálom ezt a feladatot.
Lehet néha be van kattanva.Próbáld újra.
Dátum: 2015.09.08. 12:17:40
Idézet: Miklós - 2015.09.07. 18:08:25
Ofsboy: a nyitó cikkben már írtam, én hogy válogatnék. Először egy tábor, ahol valamennyi időt el kell tölteni a bevándorlónak, és megnézik, hogy alkalmas-e arra, hogy az EU-ban maradjon vagy sem (nyelvtanulási készség, szakma, szorgalom). Azt, hogy az országban belépő migránsokat először regisztrálni stb. kell, e célból egy táborba kell menniük, ahová elszállítják őket, én ezt még nem érzem holocaust látszatnak. Mint ahogy azt sem éreztem annak, amikor az USÁba utazva zoknira vetkőztettek és úgy motoztak. Ez a törvény, ha oda akarok menni, ezt be kell tartani.

Nekem az egész menekült témával 3 bajom van. Az egyik a gazdasági, talán a kisebb gond: szerencsés esetben beilleszkednek, dolgoznak stb és kitermelik az eltartásuk költségeit. A nagyobbik gond viszont a biztonságérzet. Szept. 11. után iszonyúan megszigorodtak az ellenőrzések, és még így is történtek bombatámadások itt, Európában is. Most pedig hipp-hopp, útlevél és egyéb okmányok nélkül, ujjlenyomat vétel meg minden nélkül mehet a százezres horda át Európán. Nem tudom miért felejtette el az EU az elmúlt évek szigorú biztonságpolitikáját, de ennek nem lesz jó vége, nem tudják ki jött be, és hol van. A harmadik dolog, a más vallást tisztelem, de azt nem, ha valaki a nőket alsóbbrendű lényeknek tartja. Csak és kizárólag olyat engednék be az EU-ba, aki elismeri, elfogadja, és betartja, hogy minden ember egyenlő, a nők nem állatok vagy rabszolgák.

Idézet: Doomlord108926 - 2015.09.07. 17:44:47
Putyin meg szellőztette az Iszlám Állam pénzügyi bevételeit és hogy miféle iszlám harcosokból állnak.
Pénz bizony az EU,Amerika,Izrael.
Katonák pedig zsoldosok,akik közel sem iszlám vallásúak.

Az USA alapvetően a szír felkelőket pénzeli, az iszlám állam inkább az öbölmenti gazdag olajállamoktól kapja a pénzét. Szíria mindig is szálka volt az USA és Izrael szemében, annak ellenére, hogy (az amúgy diktatórikus) vezetés jóval felvilágosultabb volt, mint a környező országok. Szíria nagy támogatói Irán és Oroszország, szóval ott effektive egy mini-világháború zajlik. Mindenki lő mindenkire, én is elmenekültem volna.



Putyin egy szóval se mondta,hogy ők nem szállítanak fegyvert Szíriába.Sőt el is ismeri.Erre van egy kóta,amit állítása szerint Oroszország be tart.
A környező gazdag arab államok mit nyernének azzal,hogy az egész világ ellenük fordulna?
Semmit.Talán az olajár felmegy,hát a gyakorlat nem ezt mutatja.Az,hogy külföldi pénzek rajtuk keresztül érkezik Szíriába inkább valószínű.
Ami tény az a mini világháború,hisz ez a tőkések célja.
Szét lőtek pár államot mint írtam.Minden évben van új és újabb.
Mint írtam a következő Irán lesz.
Igazság az,hogy a TŐKÉSEKNEK nincs hazájuk.Ők tojnak arra,ha több millió ember meghal és nyomorban él.Sőt ez a céljuk.Ami mozgatja őket az a vagyon és hatalom,ennek elérésére pedig az eszközökben nem válogatnak.
Szerintem ez az egész cirkusz a 3.WW előjátéka.A főld túl van népesedve a háború elkerűlhetettlen.Meg oldhatnák vegyi fegyverrel,de az nem hozna nekik annyit a konyhára,mint a háború.
A kapitalizmus csak úgy tud működni,ha folyamatosan nő.Ezt egy határig lehet csak így,de ha mindezt megspékelik háborúkkal,már mindjárt van mit újra építeni,tehát pörög a mókuskerék.
A világ minden országa,városa már úszik az adóságban.Így maguk tudják írányítani,hisz az adósság miatt bele szolhatnak az országok ügyeibe is.Korupcio meg hát adott és létezik.
Kérdés,hogy a fenében tudott így el adosodni az egész világ?
Honnan volt a tőkéseknek ennyi pénze,hogy az egész világ a csatlosuká vált?
A kulcs a monetáris pénzrendszer.
Dátum: 2015.08.28. 13:18:53
Idézet: Quellon - 2015.08.28. 12:58:27
Már vártam mikor kezdesz "pókot kiáltani". A SZB testreszabásával kezdted, ekkor még azt hittem kezdő vagy aki naívan javasol, aztán a tapasztaltságod elemzésével folytattad és utána csak kiugrott a pók a bokorból vagy kibújt a zsákból - kinek hogy tetszik - már csak a nyugdíjasok hiányoznak, de nyilván nem bírják tartani a tempót a 2 láb+járókeret vs. 8 láb versenyben ezért nem értek még ide
Legutoljára milyen néven (Rosten?) vitáztál hetekig a témában aztán töröltél amikor ugyanolyan hajthatatlan fórumozókkal ki tudja hány napos nem-de-nem-de állóháború alakult ki?
Előfordulhat, hogy tévedek - akkor elnézést kérek - , de egyre inkább úgy tűnik hogy nem.


Ami az SZBét illeti.
Ma kezdtem 5.szinttől egy 1,6 Millios LÉ kutat be tölteni,mert az alatt csak olyan szövetségek vannak,amibe max 2 fél aktív tag van.Nincs ez alatt SZB.
Az se biztos,hogy be tudnak venni,mert 3 aktív tag van egy 19 fős klánba.Aki vissza írt az biztosított,hogy van rá esély,hogy lesz elég szavazat.
Onnan tudom,hogy egy rakat levél után kértem egy SZB listát egy TOP játékostól,amin ez volt a fajom leg kisebb aktív klánja.
Hogy javaslatot tettem eme problémára engem minősít valóban.
Nem igazán értem itt pár ember hozzá állását,nekik azt javaslom kezdjenek bele új accba nem populáris kaszttal "Habár mindegy" és megtudják mi is a téma,addig meg inkább tartózkodjanak a hozzá szólástól.
Dátum: 2015.08.28. 13:02:57
Idézet: Quellon - 2015.08.28. 12:58:27
Már vártam mikor kezdesz "pókot kiáltani". A SZB testreszabásával kezdted, ekkor még azt hittem kezdő vagy aki naívan javasol, aztán a tapasztaltságod elemzésével folytattad és utána csak kiugrott a pók a bokorból vagy kibújt a zsákból - kinek hogy tetszik - már csak a nyugdíjasok hiányoznak, de nyilván nem bírják tartani a tempót a 2 láb+járókeret vs. 8 láb versenyben ezért nem értek még ide
Legutoljára milyen néven (Rosten?) vitáztál hetekig a témában aztán töröltél amikor ugyanolyan hajthatatlan fórumozókkal ki tudja hány napos nem-de-nem-de állóháború alakult ki?
Előfordulhat, hogy tévedek - akkor elnézést kérek - , de egyre inkább úgy tűnik hogy nem.


Össze keversz valakivel.
Amit írtam az tapasztalat.
Hozzá tettem,hogy a téma amit írtam egy magyarázat arra amit Iceman_96 problémájára fel hoztam.
Pókolás nem érdekel a játék része és szánom azokat akik évekig ezzel vacakolnak,hogy verhetetlené váljanak.
Dátum: 2015.08.28. 12:29:43
Ezt a probglémát meg oldották a vezetők.Szerintük ettől "'sokszinü" a játék és ők mindent megtesznek,hogy ez így is maradjon.

Pók accnak hívják.A bajnokságok szinét ezzel 100%ig pók szinűre festve.Erre legjobb példa az S5 szero.
17.szinten 100as szintű csatlosok.12.szinten 70.szintű állatok,stb... Gyakorlatilag verhetetlenek.Állataik elnyelése nagyobb,mint egy azonos szintű karakter sebzése,Hiába sok - a bajnokságon a csatlósaik fedezik,stb...
Arról nem beszélve,hogy tisztelet a kivételnek nagyja multizva érte el erejét.

Értelme nem sok,mert a lényege a jutalom felvétel,így elérve,hogy még az alsó nadrágja is prémes legyen bizonyos játékosoknak és mindezért egy fillért sem fizet.
Ezzel felborították a valódi verseny szellemet és csupán az időhúzásról szól a játék.

Gyakorlatilag az ősköves cucok ára így korlátlan lehet,hisz van aki 4 éve csinálja a 15.szintet.Platina váltásokból fektetett 8as követ is ki tud fizetni.Mini event alatt meg hát 2-3 év alatt még a fétist is ki szedhetik abból a kismillió mini eventből.
Új regelöként ez a játék max 2 hétig tart,nincs az a játékos aki ezzel azonosulni tud se a klán keresés problémáival,se az inaktív accok portyáiból,hisz alacsony szinten az SZB egy álom csupán,hisz olyan klánt találni,ami nem milliós LÉ kuttal rendelkezik szinte lehetettlen,de a játékészítők még is tökéletesen elégedettek magukkal.

Senki ne reagáljon erre,csupán azt bizonyítom ezzel,hogy mennyire "sok szinű a játék" és hogy a játékészítők áremelése ezen elv alapján akár fektetett 8 is lehet.
Dátum: 2015.08.28. 10:09:10
Landragór bebörtönzése event működik láthatatlanul?
Dátum: 2015.08.27. 10:52:58
Köszi
Dátum: 2015.08.27. 09:44:19
A Landragór bebörtönzése event 30 vagy 21 napig tart?
Dátum: 2015.08.26. 08:10:09
Sziasztok.
S1 szerveren aki fent van,meg tenné nekem,hogy meg nézi az SZB listán fent van e ez a szövetség?
" El Pusztytó szövetség "
Előre is köszönöm.
Dátum: 2015.08.24. 13:54:08
Idézet: IceCold - 2015.08.24. 13:49:38
V1 SZB Aktív Rubin horda:

Zsu szövetsége Lélekkút: 1.075.435
Maximus Lélekkút: 1.398.820
Midgard Lélekkút: 1.546.961

V1-en nincs építési átlag, tehát csak a kutat kell feltöltened és használhatsz minden épületet.

Vagy indítasz egy új karit, mert Gyémánt hordából van ilyen pici kúttal rendelkező is, aki aktív az SZB-ben:

Fortune Lélekkút: 4.209

Persze azért előbb írhatsz nekik levelet, hogy felvesznek-e ha indítasz egy gyémánt hordás karaktert.


Köszi szépen.
Nem tudtam az ép átlag hiányról.V5ön voltam ez a szeró elött
1 Milla sok,de 10.szintől át lépek.
Őket találtam én is tegnap egyetlen szóba jöhetőként.
Reménykedtem valaki tud jobbat.
Dátum: 2015.08.24. 13:50:48
Ez az első jogos indok.
Legyen 3 aktív tag.
Dátum: 2015.08.24. 13:38:31
Idézet: Mortal55 - 2015.08.24. 13:16:05
Szerintem összekeversz valakivel, hol hisztiztem és kritizáltalak téged?


"Ilvastam ne aggód, özzegezzem? 1 szinten akarsz szb-zni kis kutas szövetségben és ehhez akarsz módosításokat. Viszont komoly indokot nem hoztál fel mellé, mivel megoldható lenne magadtól is. Erre ne várj megoldást, rajtad kívül senki se panaszkodik, másrészt v6-on könyörögni kellett az szb-beüzemeléséért, 40 körüli voltam mikor beüzemelték, mégse lettem farm karakter. Kaptál nem egy tanácsot, vagy megfogadod, vagy törölsz, más megoldás nincs."

-"1tszen SZBézni",ez némi cinikusságot takar valamint sarkítasz.Nem áll jól.
-"Viszont komoly indokot nem hoztál fel" el se olvastad a levelem,mert tudnád,hogy 0tpről több 100000LÉt be építeni kínszenvedés.
-"Erre ne várj megoldást, rajtad kívül senki se panaszkodik" Lehet azért,mert nincs új regisztráló,ha van az eljut 5.szintig és töről,aki van az multizik és inkább semmit nem ír a fórumra,nehogy utána nézzenek.
-"másrészt v6-on könyörögni kellett az szb-beüzemeléséért, 40 körüli voltam mikor beüzemelték, mégse lettem farm karakter" tisztában vagy azzal,hogy V6on nincsenek Pókok,mivel véges szerver,tehát sarkítasz és félre magyarázod a levelem.
-"Kaptál nem egy tanácsot, vagy megfogadod, vagy törölsz, más megoldás nincs."Írtam többször,hogy nem tanács kell,javaslatot tettem,de egy feszt hasonló leveleket kapok,egyenlőre tényleg a tőrlés a megoldás.

Ezt a témát le zártam.
Köszönöm.
Dátum: 2015.08.24. 13:21:12
Idézet: IceCold - 2015.08.24. 13:10:02
Tudod az a gond, hogy kritikának fogod fel, pedig rengeteg jó tanács van a beírásokban.

Mindenesetre ha szeretnéd, hogy valaki segítsen a kérésedben, akkor nem árt azt is leírni, milyen horda tagja vagy.


Jogos,bocsi.
Rubin horda
Dátum: 2015.08.24. 13:19:39
Idézet: Kwisatz - 2015.08.24. 13:03:35
Nem tudom mit akarsz, egyedül végigverni a TOP szöviket SZB-n?


Ja 4.szintűként.
Tudod,ha nem írtam volna le,hogy ilyen megjegyzéseket nem szeretnék olvasni,még azt hinném van értelme ennek a fórumnak.
Oldal: 12345678910