Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2015.11.09. 18:56:58
Köszönet a *10 építéshez.Kissé bosszantó volt egyenként
Dátum: 2015.11.07. 15:15:59
Voltam.
Most a fejem fáj miatta
Dátum: 2015.11.07. 11:34:13
Xeno és karácsonyi event között lesz valami mini esemény?
Elvileg a xeni 26.án véget ér.A karácsonyi event meg tán 15. környékén kezdődik.
19 napig nem lesz semmi esemény a tervek szerint?
Dátum: 2015.11.06. 09:25:41
Idézet: Offsboy - 2015.11.05. 17:36:57
Méghogy nem éri meg vadászni.
Csp-ből xenó:

A portyázás során egy epikus kalandra bukkantál: Meglepetés Amáliának
Találtál 3 asztrális kincset.

A vadászat során a következő tárgyat találtad: korsó.
A szerzett lélekenergiából 1671 a helyes válaszért kapott LE.
Találtál 1 szubplazmát!
Találtál 2 szürke mytokronitot.
A csata végén a következő tárgyat találtad: avatár gyógyital.



Xeno LÉben nem éri meg. Borzasztó gázul fizet.
Vadászatba viszont első osztályú,mivel az állatok fejlődnek.Most,hogy ki lett tolva a sőrfeszt meg kifejezetten jövedelmező.Van szkarabeuszom,1 nap alatt összeszedtem 8 ünnepi emblémát,pedig az event már részben le ment.
Le pörgetem 3 nap alatt a 600 küzdelmet és jövőre kényelmesen meg lesz a sőrfesztes fétis
Dátum: 2015.11.05. 10:16:01
Tökéletesen egyet értek.
Erre találták ki a médiát altató dalnak.Bármit be tudnak adni a népnek.Gépuskás arab gyerekeket,akik kalasnyikovval a kezükben születnek.A vallásuk meg tota félre van nekünk magyarázva,de esszük két pofára és le se toljuk,hogy valójában nem mások mint mi.A keresztény világ meg hát lényegesen gonoszabb,álszentebb és gyilkosabb a mai világban.A 10 parancsolat már évszázadok óta eltünt,illetve elfelejtettük.Politikai pártok tetszelegnek keresztény szinekben,miközben nincs olyan parancsolat,amit ne szegnének meg.

A 3.WW elkezdödött,csak az a kérdés mikor ér el idáig.
Szerintem sokat nem fogunk szenvedni.Nem véletlen építünk jó nagy atomerőművet a mi pénzünkből Orosz irányítással.Stratégiailag Paks felrobantása igen csak nehezítené az EU seregek utánpotlását,hisz mi vagyunk az EU kapuja.
Egy dolog szerintem is nagyon valószínű.A migránsok lesznek az élő szövet az EU seregben kezdeteként.
Az EU társadalmak nem akarnának háborút,így nehezebb lenne a sorozás.Inkább elmenekülnénk sorozás elött,mintsem le pufantcsanak minket.Sorozni már csak akkor tudnának,ha a határon lenne az ellenfél.
Dátum: 2015.11.05. 08:56:35
Idézet: Bpetya75 - 2015.11.04. 11:56:29
Logikus okfejtés. Csak azt nem tudom, hogy Merkelék ezt miért nem látják? Vagy mit tudnak, amit mi nem?


Pofon egyszerű.
A világpolitikát mamut vállalatok tőkés vezetői irányítják jó ideje.Nekük az az érdekük,hogy az országokat nyakig eladosítsák.Erről szolt a WW1-WW2.
Minél több az országok adósága annál nagyobb terheket tudnak ki róni a társadalomra,annál jóbban le tudják szorítani a fizetéseket és a munka körűlményeket,Munkatörvénykönyv lakosságra vonatkozó jogait.
Az egész terrorista cirkusz,amit a CAI intéz a lakoság jogainak csorbítása,országok lerohanhatósága,stb.... okból lett kitalálva.Pl 2 torony.
Az EU is állszent.Az,hogy tőkével támogatják a fejlödő országokat,csak azt segíti,hogy a kereskedelem jól működjön,hogy az államadoságok ne szaporodhassanak túl,illetve úgy tünjön,mintha épülne valami gazdaság a tagálamokban.
Gyakorlatilag tisztában van vele az EU,hogy ezen pénzek legalább fele politikus zsebekben landol! Ha nem így lenne ellenőriznék ezen pénzeket,de valójában csak a látszatot tartják fent.

Minden éven van ebből az okból kifolyxólag válság.Hol gazdasági,hol banki,hgol migráns,stb.... A lényeg,hogy nőjön az adóság.

Most ép a migráns válság,ami terheli az országok,így a társadalom pénztárcáját.A következő élelmiszer válság lesz,erre lehet számítani.Ezért osztja szét Viktor a magyar földeket a puncsosoknak és adja el a vizet Izraelnek.
Dátum: 2015.11.03. 08:09:32
V5 is halott.
Én V1en indultam Augusztusban.V1 hátránya,hogy ha SZBézni akkar az ember 1 millió feletti szövi volt csak "Rubin".Pár nap múlva jutok be 13.szinten.Azaz be építettem 1,4 milliót.
Van 3 bajnoki medálom.
Ami a V1 nagy hátránya,hogy a 0 Tpés katakomba pókok nem kapnak építési átlag hátrányt.Azonban sok az inaktív Pók,hisz a semmitevés baromi unalmas

Van egy karim V5ön is.Hullaszag jellemzi azt a szervert.Talán egy hangyányit több aktív van V1en.
V5ön viszont nem kell 1,4 milliót be építeni az SZBéhez

V6on több az aktív,mert alacsonyabb szintű szerver,nincs dugig katakomba pókokkal.Azonban nincs építési tégla.

V4en van a legtöbb aktív,viszont ott a prémesek visznek mindent és korlátozott a szerver idő

A többi szerót nem ismerem.
Dátum: 2015.10.29. 13:00:16
Ehez a témához egy linket adnék.
Ez a felvétel jól elmagyarázza mi megy a világpolitikában.
Nem egész 22 perc,de jól elmagyarázza mi folyik itt.
Gyakorlatilag kétlem,hogy sokáig lesz fent a youThubon.

https://www.youtube.com/watch?v=_vNl3FMtmsQ

A migránsok ez alapján 2 okból jönnek az EUba.
-Hiányszakmák feltöltése "Agyszívás"
-Élő szövet az új EU seregbe.Ők kellőkép utálják az Oroszokat.
Dátum: 2015.10.25. 07:38:56
Ki lett bővítve az esemény 21 napra,azonban ez új feladatokat is takar vagy csak a csomag vásárlás idő lett kitolva?
Dátum: 2015.10.22. 09:18:29
Nekem nincs ilyen gondom.
Kipörgettem egy sajtoló medált 4 hónap után és le esett -61re a pech pont.Mindez 2 hónapja.Azóta is -61 pech pontom van
Volt vagy 15 0ás pörgetésem és naponta minimum 1* pörgetek.

Occó kínai asztalnál játszik az én karakterem is,mert egyszer ad tárgyat,de aztán soha
Dátum: 2015.10.19. 10:04:51
Egy apró pontosítást kérnék.
3 hetet írsz,de az Őskő mester szerint ez 17 napos esemény.
Lesznek új feladatok is?
Dátum: 2015.10.17. 07:25:13
Sörfesztivál miniesemény mikor indul?
Dátum: 2015.10.09. 16:10:18
Nem lehetne valami korlátot szabni a szubplazmának?
Egy egyszemélyes klánú PÓK hadat üzent az alacsony szintű klánomnak.

195.szintű kari püföli a 10.szintű karakterem.
LÉt nem visz,de egy feszt hullára ver engem és az állatom is.

A háború kimenetele egyértelmű.
Félre értés ne legyen,nem sírok,csak nem értem erre miért nincs valami szabály
Kapitulációt már csak büszkeségből se nyomom meg,had darálja a szublazmáját,mert jönne hetente
Dátum: 2015.09.23. 10:01:01
Mikortól lehet nevezni a bajnokságra?
Tp küszöbön vagyok,fontos lenne ez az info.
25.én vagy késöbb?
Köszönöm.
Dátum: 2015.09.22. 09:04:39
Bírom a Google fordító precizitását.
Dátum: 2015.09.17. 10:19:41
Okés,köszi.
A TP is baromira meg éri.
Dátum: 2015.09.17. 09:52:09
Sziasztok
Ha egy fétist adok az állatnak,aki pl 13.szintű meg kapja e a fétis tulajdonságait?
Úgy értem pl 14TPét küzdelmenként.
Tulajdonságot nem nővel,ezt értem
Dátum: 2015.09.16. 08:32:27
S1en se volt még bajnoki,remélem délután 4re megrendezésre kerül.Pontosság sose volt mérvadó
Ha meg elmarad,akkor töröljék a bajnokit,mert tényleg bosszantó,ha nevezel és elmarad.

Ami a szerver időt illeti.Remélem csak azon múlik,hogy a szervergép időbeállítása pontatlan,mert marha idegesítő,ha éjfélig fent maradok a játék miatt és percenként nézem,hogy hajlandó e váltani.
Dátum: 2015.09.16. 08:24:50
Szerintem nem kell pánikolni.
Nekem is mind szürke volt,majd költöttem 100at és az elsőnél át tudtam venni,majd újra szürkére váltott.
Sok a Bug,de szerintem ez működik,csak el kell érni a jutalmat és felvillan.
Dátum: 2015.09.12. 09:22:51
Ejjj.
Értem.
Köszönöm.
Minden nap vadásztam ezért,de ma telt be a pohár

Arra kérnélek Miklós,ha ilyen feladatokat adsz és ki írod a mini eseményt légyszi jelöld,ha követelménye van.
Elég csak a fórumon,de kell a leírás.
Ez a majd rájössz elv nem valami kifizetődő,hisz honnan a manóból tudnám,ha se jelölve nincs,se közvetlen erről szóló topik.
Annyit tudtam,hogy a szint feladat ad szubplazmát,tehát nyilván találhatok is,mint pl kosarat.
Előre is köszönöm.
Oldal: 12345678910