Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2017.06.15. 15:56:00
Egy kérdés az új familiárisokkal kapcsolatban: familiáristollal ugye maximálisan 3 birtokolható familiárisunk lehet. Érkezik az új aranytoll relikvia, ami az előzővel együtt 4 különböző familiárist engedélyez. Megveszem a 2 relikviát, majd kétszer megveszem a familiáris kódexet, akkor választhatok a 3 új familiáris közül 2 újat?
Dátum: 2017.06.15. 14:08:19
Még az őrjöngés italát jó lenne beválthatóvá tenni(hasonlóan a támadás italához).
Érdekes, előtte évekig ez nem volt probléma. Számodra ez elfogadható érv?
Esetleg valaki javasolhatná az asztrális kincsből eső kheszon törmelékek külön kezelését, tehát csak ráadásként essen. Jelen formában az a helyzet, hogy nagyon magas számban csak kheszon esik, a mennyiség, amit így kapunk édes kevés, nem elég semmire, viszont a többi hasznosabb dolog szerzési esélyét jelentősen lecsökkenti(asztrális kő, barna mytokronit, asztrális csepp, asztrálszilánk).
Dátum: 2017.06.15. 10:13:22
Csatlós emlékezetet, ha pl. 4. szintre húzom és naponta csak 7 csatát teljesítek, akkor másnap már 13 csatalehetőségem lesz? A leírásban úgy írja, ha egy nap NEM harcoltam, akkor később bepótolhatok 30 csatát, 4. szinten ez ugye 70 csatát jelent, de naponta így maximum csak 14-t csatázhatok. Tehát a "NEM harcoltam" kikötés csak az összesen eltárolható csatákra vonatkozik?

Csatlós emlékezet:

Ha egy nap egyáltalán nem harcoltál a csatlós arénában, akkor a kihagyott csatákból 2-t bepótolhatsz később, de legfeljebb 30 csatát tudsz így bepótolni. Ez a képesség ezeket a határokat tolja ki. Minden szint 1-gyel növeli a naponta, és 10-zel az összesen bepótolható csatákat. Ezenkívül lehetővé teszi a képesség, hogy ha egy nap 10-nél több csatalehetőséged van, akkor az összeset ugyanazokkal a csatlósokkal használhasd el.

Előfeltétel: 65. szint

Max. szint: 7

Költség: 5
Dátum: 2017.06.14. 12:57:09
Számíthatunk tehát a lista kibővítésére? Jelenleg számomra nincs olyan, ami értelmes lenne.

Az alábbiak közül lehetne.:

- smaragdszelence
- kheszon törmelék
- barna mytokronit
- templomi pálca...
Miklós: majd légy szíves válaszolj az előzőleg feltett kérdéseimre is. Befizetés miatt érdekel a dolog, mert ha most nem lesz barna mytokronit, akkor a következő befizetési akciónál vennék őskövet. Illetve letudnád esetleg írni, hogy mikor várható idén a nyári akció? Előre is köszönöm!
Dátum: 2017.06.07. 11:10:57
A jutalomlista nem lesz kibővítve smaragdszelencével?
Dátum: 2017.06.06. 19:42:36
Ez igaz volt már a V5-re is... ott is volt szintlépés lassítás stb. Viszont nincs VF!


Pl. a top 1-es karakternek szintlépéshez dupla annyi TP szükséges, mint egy nem top-lassítottnak, nem beszélve az alapos tanulás AF képességről, ami további +20%-kal tolja ki a határt! A másik, ami ténylegesen zavar, hogy 2-3 éven belül nagyon komoly erősségű karaktereket lehetett kreálni, amit én személy szerint kb. 7 év alatt hoztam össze. Szerencsére nem is érint ez az ide-oda mászkálás, mert jelenleg nincs olyan karakter, aki veszélyes lehetne rám nézve, de akkor sem tartom fernek, mivel nagyon sok szintén okosan, megfontoltan játszó játékos karakterének fejlesztése értéktelenedett el, gyengült le a V6-s top karaktereihez képest! Nem volt egy korrekt dolog ezt meglépni!
Az a mindenki összesen 4 ember volt, ennél azért jóval többen fognak befizetni.

Azt nem tudjátok megcsinálni, hogy a mytokronit típusa választható legyen? Így mindenki olyant kérhetne, amilyent szeretne.

Pl. az ajándékozáshoz hasonlóan ki lehetne választani, hogy milyen myto csomagot szeretnénk.
Szürkét számtalan módon lehet szerezni, de barnát csak sajtolással, illetve asztrális ládából, amiből nagyon kevés jön mióta beraktátok a kheszonokat. Kheszont érdemes lenne külön kezelni, hogy modjuk csak olyan ráadásként essen.

Új kódos relikviák lesznek?
Szürke mytokronit helyett nem lehetne barna?

Legendás tárgyakat lehet 100. szinten is használni?
Dátum: 2017.05.29. 11:45:54
VF-n ha az ellenfélnél nincs LE, akkor nem kapsz te sem LE-t. Kivélel ez alól a szövetségi bajnokság és a csatlós aréna, mivel olyankor fix LE jár, természetesen kevesebb, mint EH-n.
Dátum: 2017.05.26. 08:05:44
Köszönöm!
Dátum: 2017.05.25. 12:41:17
Köszönjük a kompenzációt!
Dátum: 2017.05.25. 11:58:55
Előbb-utóbb mindenki kap medált az tény! Viszont ez a csak 2. kategória újraindítása nekem nem tetszik. A szövetségemben vannak néhányan, akik medál esélyesek lettek volna, de a 6 kategóriáját kinőtt karakter megverte. Velük szemben sem igazságos a jelenlegi felvetésed és biztos vagyok benne, hogy ez nem csak az én szövetségemre igaz.

Ez így ebben a formában csak fél megoldás lenne.
Dátum: 2017.05.25. 10:55:34
V2-n igen!
Dátum: 2017.05.25. 10:41:20
Ott tényleg úgy volt, néztem én is.
Dátum: 2017.05.25. 09:54:46
Baraty: szerintem a legtisztább és legkorrektebb az lenne, ha az érintett világokon 1. és 2. kategóriában is újraindítanátok a viadalokat, mivel a 2. kategóriások sok 1. kategóriást kiütöttek, ezért teljesen más eredmény született, mint kellett volna! Félre értés ne essék, nem sajnálom senkitől a medált, én sem tartozom a legesélyesebbek közé, de így lenne a tisztességes. 4. medált pedig senki sem kapott, mivel csak 1 kategória volt...

Kheszonok sem kerültek beírásra, sem most sem az előző viadalon, érdemes lenne azt is minél előbb javítani, esetleg utólagosan beírni, ha megvalósítható.
Dátum: 2017.05.25. 07:23:35
Szakértelmekre van fejlesztési határ (vú wikin nem találtam erről információt)? Úgy, mint pl. a tulajdonságokra 95%.

Másik kérdés: zafír csatlós csatakő bekerült végül az AH-ba? Keréken látom, hogy többen kipörgették, de az AH előzményeinél nem látom.