Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BSzabi0615

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.17. 16:51:08
Komoly szavak. "Tolvaj". Aki egy ilyen játékban párhuzamot von azzal, hogy vettem a LOPOTT relikviakuponból 2 bronz pálcát a tolvaj szóval, az nagyon komoly mentálhigiéniás problémákkal küzd. Ráadásul ez ott is csúsztatás, hogy tolvaj az, aki kap +100 ft-ot az épp hibázó eladótól. Beszélhetünk etikáról, de a tolvaj szó elég erős erre. De várom a komolyabb érveket, persze szigorúan csak olyanokat amik kiragadnak egy mondatot a szövegkörnyezetből
Dátum: 2015.03.17. 16:38:40
Csatlakoznék Oxyacantha-hoz. Az nem etikátlan, hogy holnap akartam elutalni 5000et 350őskőért mert összejött annyi kiégett a V3-as karimnak. Pedig előnyre fogok szert tenni másokkal szemben. Ahogy az sem volt etikátlan anno, amikor jó páran használtuk ki a többi ember hülyeségét, és a kémgömböt beszerezve sokakat húztam le 15%-n, és volt aki emiatt hagyta abba. De ez sem etikátlan, sokan megtapsoltak, és senki nem mondta hogy figyelj má', hát ezzel tönkreteszed más játékát. Unalmas lett a játék, nem véletlen hagytam abba két évre, én hülye meg egy ideje újrakezdtem. Reggel a V3-as karimmal miután láttam, hogy nem arról van szó, hogy nem vettem át, hanem már többször is átvettem mint kéne, még vagy 100x rányomtam, mert egy ekkora gerinctelen ember vagyok, és vettem belőle relikviakupont, amiből két pálcát, nem olyan nehéz visszakövetni ezt, vegyék el. A térkaput meg aki olyan élettelen, hogy el tudott annyit lőni, gratulálok, én el is jöttem melóba és nem foglalkoztam már vele. De amit itt néhány szent művel, valamint ahogy a Beholder is védi magát, az parádés! Nem gond, hogy mióta visszajöttem csak azt látom, hogy mindenhol a pénzt próbálják lehúzni az emberről, ez tényleg így van jól, amíg tudják, csinálják! Én is befizetek, mert a napi 1-2 óra hobbim megér ennyit. De amikor hibáznak, milyen többszörös büntetésről beszélünk azok ellen akik kihasználták? Ha a boltban rosszul adnak vissza és nálam marad egy 100as, a vevőn verik le vagy az eladón? ja, hogy ja..A futballpályán amikor elcsúszik a védő és ziccerbe kerülök, nem lövöm be? Dehogynem, megtettem már párszor. Aki járt a jelen lévők közül egyetemre ( remélem van ilyen) soha nem puskázott? És ha lebukott, kirúgták az egyetemről és a következő ZH-ra is beírták az egyest? Ne vicceljetek kérlek, elképesztően kínos amiket itt szónokoltok...Vonják le ami én szemétláda csaló senkiházi gerinctelen ezzel nyertem, és kész. De milyen zárolásról meg többszöröséről beszéltek? Bár megtehetik nyugodtan, maximum én hülye holnap azt az 5000-et nem a beholdernek utalom hanem elköltöm másra
Minden jót nektek, etikus, örökké becsületes, tiszta emberek!
Oldal: 1