Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - majnx

Oldal: 123
Nem írtad, hogy az első, a második, vagy a harmadik világ első női űrhajósára kérdezel-e.
Értem.

Hány Ázsia Parlamenti képviselője van Magyarországnak?

386
24
22
Egy sem (nem azt írtam, hogy EGYIK sem!)

Egy szó változás és az "egy sem" a JÓ VÁLASZ!
Az egy sem a nulla szinonímája, ami jó válasz lehet akkor is, ha Magyarországot Törökországra cserélem.
Mi az hogy helykitöltő? Nem ezt írtam, hogy " ezt ne válaszd", vagy azt hogy "nincs is ilyen" stb.
Ne legyetek már nullák szövegértelmezésből!
Szerinted nem lesz egy sem, vagy én nyomtam be azt "jó" válasznak, ez esetben honnan tudod, mit ikszeltem?

Mert 22 lesz ez ziher. Ha mellényomtam bocs. Ha szerinted nem lesz egy sem, olvass utána.
(...)
Megnéztem közben, és a 22-t írtam jó válasznak, ami a jó válasz, szóval nem értem.
Hány Európa Parlamenti képviselője lesz Magyarországnak a 2009-es választásoktól kezdődően?
386
24
22
Egy sem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Most ebben mi a bánat nem egyértelmű, vagy miért rossz a 22 válasz?
Hány EP választás lesz idén?
Hány Európa Parlament van?
Hány Magyarország van?

Nincs meg a gúglin 10 másodperc alatt, ezért rossz a kérdés...
Akkor írjátok, hogy túl speciális, azt akár elhiszem, hogy pont nem választókorúak (<18év) kapták meg értékelésre...
Dátum: 2009.02.25. 08:30:50
Négy állatom van. 5-19. szintig. Ez a horda szaki jól jön nekem.
Éktelenmód zavar, hogy a fél órás gyógyítgatások (10-es sebgyógyítás) csak úgy működnem, ha félóránként rábökök. Mért nincs olyan opció, mint a vadászatnál, hogy gyógyítom ezt a rühes dögöt 10-szer egymás után, és elmegyek lefeküdni aludni, mert azt sem árt, és mire bekapcsolom a gépet a pet újra kicsattan az egészségtől...
Ha ez működne, akkor az epikustól lestrapált nyomoroncokat nem a kennelbe kéne tolnom 4-5 napra, hogy "felgyógyuljon".
Állítólag a végzetúr "Nem igényel sok időt...".
Dátum: 2009.02.20. 08:13:14
2009.02.20. A kínzókamrából 4 LE áramlott beléd.
2009.02.19. Jóváírtunk részedre 513 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.02.18. Jóváírtunk részedre 345 lélekenergiát ajánlásaid alapján.

Mai ajánlásom lényegében nyomtalanul eltűnt, HELYETTE kaptam a 4LE (!) kamra jutalmat!
Dátum: 2009.02.09. 08:06:24
Abszolút szimpatikus az aukciós ötlet, de:
"...Illetve még valamilyen módon lehetne aranydukátot szerezni, nagyon sok lélekenergiáért, vagy naponta egyszer válthatnál egyet vagy 10 portyapontért, vagy 3 cselekvéspontért, vagy 1 őskőért."
Nekem lenne ugyan sokszor 10 pp-m amit soha nem bírok elkölteni, mert nincs annyi időm sem ép-m. Viszont az 1 kő azt jelentené, hogy jó sokan naponta ezt meg is vennék, tehát 300 napon belül nem nagyon lenne sikeres licitem.
Ellenben, ha 3 csp ér egy követ vagy 10 pp-t, akkor most azonnal szeretnék 140 pp-t beváltani 42 csp-re, meg vagy 100 követ 300 további csp-re.
Abszurd tudom, csak arra szeretnék rávilágítani, hogy az aukciós ház működését ezek az arányok helyből földigrombolnák...
Oldal: 123