Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rosten

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.02.15. 10:20:09
Idézet: Artur08 - 2015.02.14. 10:58:23
170-es kereskedelem csodákra képes.



Matekzsenikém.Ezt is ki számolhatod.

Ha te 19.szinten ezt meg tudod csinálni meg hajolok zsenialitásod előtt.
Csodabogár


Jelmez
Öltsd fel a következőt: démoni vért!
Dátum: 2015.02.14. 11:15:09
19.szinten?
Dátum: 2015.02.14. 10:50:40
Nekem is furcsán adja 19.szinten.

Jelmez
Öltsd fel a következőt: ősöreg telkonátor!

35.szintű pajzs

Talán lehetnének olyan öltözetek,amik még teljesíthetők is
Dátum: 2015.02.13. 10:43:19
Jól idéztem.
Neked válaszoltam.

Vagy nem te hoztad össze a pókokat és a térképkeresést?

Ha bele kötsz valamibe előbb értelmezd,hogy mibe kötsz bele.
Erről szólt a válasz.

Ugyan azt szeretnénk visszakapni.
Azt az SZBét,ami eddig volt.Mivel a játékra nem jellemző a le írás,így semmi szabályt ezzel a 2 extrával nem vétettek,tehát nem mérvadó a BUG kifejezés.
A gond,hogy ez sok Póknak fájt.Így mivel elfogult Miklós azonnal intézkedett.
Ő a játék tervező,ha ezt akarja legyen,de azért ne ennyire elfogultan és a minimum,hogy előtte tájékoztatás adjon a változásról,hogy ne szívjunk állandóan a BUG javításokon,ami eddig természetes volt,tehát nem minősült BUGnak!!!

A kedvenc kasztja így is úgy is verhetetlen.A kasztot azért találhatta ki,hogy az emberek költsenek a játékra,hogy eséllyel tudjanak ellenük küzdeni,azonban az évek során már ezen is túl léptek.Tök mindegy,hogy költesz rá vagy nem,akkor is esélytelen maradsz,ha játszod a játékot.Ha 1 évig szarakodsz egy szinttel meg Istené válsz.Gratula,nagyon ötletes és minden PÓK rendkívül tehetséges.

Balanszot szeretnék.Az egyetlen dolog,ami védett a Pókoktól az SZB futtatása láthatatlanul.
Ennyi.
Dátum: 2015.02.13. 09:40:11
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.13. 09:30:39
na ezt végképp nem értem , most a térkép szakinak mi köze a pókokhoz ?
szerintem te Arachnophobiás vagy


Talán ha elolvasnád mire írtam,magadtól is rá jönnél,hogy a pókokról ott ép nincs egy szó se.
Szokásos sarkításod.

Nagyon jól tudod,hogy azt a láthatatlanság miatt írtam.


Ami meg a le írást illeti.
A bíróságon is mindkét félnek bizonyítani kell.
Kérlek mutasd meg hol írnak az SZB le írásban arról,hogy nem lehet közben vadászni és láthatatlanság alatt nem lehet nyomni?

Én a mini Hordák harcával már bizonyítottam.

Ha meg mutatod IGÉREM SOHA NEM FOGOK IDE BE ÍRNI SEMMIT!
Ha nem tudsz,akkor meg tartózkodj a hasonló beszólásoktól!
Dátum: 2015.02.13. 09:25:31
Idézet: Tigrisnyul - 2015.02.13. 09:19:05
Ne haragudj, de a stílusodból árad valami, ami miatt inkább nem beszélgetek veled tovább.
Ja, csak annyi, hogy a mini HH se Hh. Ha az szb saját leításában ott lenne, akkor lett volna rendben.


Ha azt írják mini is a jelentésén nem változtat.Az ajándékokban más.
Tudok még hasonló leírást hozni.

"A katakombákban elrejtőzhetsz, így senki sem támadhat, de amíg a katakombákban rejtőzöl, te sem csinálhatsz semmit."
A semmi szó jelentését ki fejtsem?
Dátum: 2015.02.13. 09:22:43
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.13. 09:11:04
A térkép keresés szaki akkor vesztette az értelmét , amikor a térkép event többé nem indult el, de , hogy ne legyen feleslgesen dísznek ott , most is van funkciója , sokkal hasznosabb , Rosten barátom
javaslom ne tartsd szinten a térkép szakit és ugy nem kell izgulnod, mennyit regenerálsz csata végén bajnokin , sem attól nem kell majd tarts, hogy 5 csatánként öledbe hullik valami "szemét" ingyen ha neked elég 7 csatánként is

már megint nem olvasol ejj ejj


SZB le írás:
""Minden csapat részt vesz egy saját mini Hordák Háborújában, ez egy forduló a bajnokságban."

Hordák Harca le írás:
"Ha a térképkeresés szakértelmed legalább a szinted harmada (lefele kerekítve), a csaták végén gyógyulsz, és nagyobb eséllyel találsz kincset."

Nem akarok vitázni,csak az fáj,hogy csak a Pókok kapnak +
"elfogultság,részrehajlás, egyoldalúság, előítélet, sztereotípia"
Dátum: 2015.02.13. 09:04:26
Az biztos,mert a játékkészítők nem kicsit elfogultak a kedvenc kasztjukkal.

"Minden csapat részt vesz egy saját mini Hordák Háborújában, ez egy forduló a bajnokságban."
Ezt meg biztos viccnek szánták,akár csak a térképkeresést.
Dátum: 2015.02.13. 08:55:38
Az,hogy vadászat közben nem lehet SZB na bumm.Soha nem is csináltam.Annak csak egy hangyányi kényelmi funkciója volt,hogy leveretés érdekében nem kellett abbahagyni a vadászatot.

A láthatatlanság a fájdalmas,valamint az,hogy szokás szerint 0 tájékoztatással.
Kis híján ezen buktam a templomot én is.

A rendszer nem számolt bónuszt láthatatlanságban,csak jobban lehetett védekezni.
Ennyi volt a +

Fájt a pókoknak,hogy bárkit nem tudtak agyon verni.Egy emberért meg se mozdulnak Miklósék,tehát nem csak a te leveled miatt csinálták.
Dátum: 2015.02.13. 08:12:20
Ezt a BUGot igazán vissza hozhatnák.

Az egyetlen mód volt arra,hogy védekezni lehessen a túltenyésztett pókok ellen.

Nyilván szúrta a szemüket
Dátum: 2015.02.11. 19:13:18
Valóban rosszul tudtam.


Szia!
Nem, a szerencsének csak a harcban van jelentősége, és a térkapus ellenfelek kincstalálati esélyénél, a ládák tartalmánál nincs.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2015.02.11. 15:26:24
Akkor 1 hónapja nem jössz rá,hogy ha nem akarsz,akkor nem válaszolsz? Igaz,ezt már elég sokszor írtam.
Talán 2 hónap elég lesz,bízom benne,mert a helyesírási problémáim nem izgatnak,de kezdem unni.

Senkit nem hülyéztem le,de engem már elég sok Mester illettet hasonló jelzővel.
Meg szoktam.

Pókozásról nem tudom meggyőzni az itteni PÓK mestereket.
Abba igazatok volt,hogy kb a nyúl próbálja meggyőzni a farkast,hogy a fű finomabb.

Katakomba számotokra nélkülözhetetlen.

Semmi gond.A játék meg becsuk 1-2 éven belül.Lassan már csak Pókok vannak,akik nem költenek.
Jogos,hogy nélkülözhetetlen nektek a katakombához,hisz senki se akar költeni.

A másik 2 dolog meg majd,ha aktuális lesz.
Dátum: 2015.02.11. 14:55:30
Bocs nem vagyok nyelvtan tanár.1 hónapja már unom az efféle reklamációt.
A témában nem tudsz válaszolni,akkor ne válaszolj.A helyesírási hibáim ugyanis le tojom.Nálam sokkal rosszabb helyes írókat nem reklamálsz.Tehát ezek csak személyes jellegű problémáid.

Témára vissza térek,ha választ kaptam.
A felejtés szakértelem árrését 15 ingyen szakértelem után szintén meg válaszolom,mikor véghez vittem.
Dátum: 2015.02.11. 14:46:13
Tehát akkor most magyaráztad meg azt,amire írtam.
Köszi a megerősítést.

A helyesírás az egyetlen amibe bele tudtok kötni,ezt meg szoktam.
Levelenként előfordul 1-2 hiba.
Én is észre szoktam venni,de mivel nem tartozik a témához,így nem szoktam bele kötni.
Dátum: 2015.02.11. 14:32:36
Én nem beszéltem a karakteredről!!!

Te jössz MINDIG az enyémmel,amiről továbbra se tudsz nagyon semmit!!!!!!!!!!!!!!!

Én tapasztalatról beszéllek.Klánuk fórumán is sok efféle reklamáció volt,de érdekes módon miután meg emeltettük az ifjú játékos szerencséjét,mindig meg nőt a talált tárgyak száma és többet nem reklamáltak.

Sőt csináltuk teszteket is arra,hogy ki mennyi cuccot talál kis és nagy szerencsével.
A differencia mindig látványos volt!

Az,hogy 100.szint felett több mint 200as a szerencséd,meg hát mit mondjak.Jó hogy rá jöttetek,hogy a 2* szorzó a szintek növekedésével nem elégséges.
Ehez gratulálok!
Dátum: 2015.02.11. 13:55:36
Majd Diko úr meg mondja.
Én azt tudom,amit írtam.Mivel ez a tapasztalatom.
Mindig az rinyál,aki erre nem költ.

A szerencse * meg más alacsony és magas szinten.
Dátum: 2015.02.11. 13:24:19
Idézet: Offsboy - 2015.02.11. 11:11:47
Idézet: Rosten - 2015.02.11. 10:53:06
Sokan panaszkodnak erre,hogy nem kapnak elég jutalmat.
Valóban szerencse kérdése,de nem ár fejleszteni is a szerencsét

Én magasan tartom,soha gondom ezzel nem volt.

Sajnos megint hülyeséget beszélsz.


Értem,tehát akkor én csak egy piszok szerencsés gyerek vagyok
17.ládában már benne volt a "A következő tárgyak(at) találtad: a Felemelkedés gyémántja"

Lanlagóron 20 küzdelemből 2 ereklye,stb....

Tény mázlista vagyok,de szerintem van összefüggés.
Onnan veszem,hogy a klánomban is mindig azok reklamálnak,akiknek minimális szerencse tulajdonsága van.
Dátum: 2015.02.11. 10:53:06
Idézet: Offsboy - 2015.02.11. 10:26:07
Én még mindig 0-nál járok.
Így utólag sokkal jobb lett volna, ha nem a kincskereső bogarat, hanem a fétist veszem ki az őszi eventen, mert azóta a mini eventeken nem sokat ér, ha találod a ládikót. Először karácsonykor a bontatlan csomag, ami nem is neked táp, hanem küldözgetheted (jó, azóta is tudod magadnak küldözgetni naponta 1-et, de van elég kötelező kattingatásom naponta, köszönöm szépen). Most meg itt van ez, ahol ugyan esik a ládikó, de az az egy jutalom ami többet ér az összes többinél, ilyen lehetetlen drop rate-el van beállítva.
Szóval úgy érzem magam, mint mikor a bruttó fizetésem nő egy kicsit, ezzel átcsúszva más adósávba, és kevesebb lett a nettó.


Sokan panaszkodnak erre,hogy nem kapnak elég jutalmat.
Valóban szerencse kérdése,de nem ár fejleszteni is a szerencsét

Én magasan tartom,soha gondom ezzel nem volt.

A Karácsonyi event küldözgetése úgy volt jó,ha oda vissza küldött csomagok mentek.Erre van a szövetség.Nálunk ez nem volt gond.
Dátum: 2015.02.09. 14:17:13
Szerintem az Energia Téglát ki javították.
Nekem ma reggelre át váltotta,eddig meg csak egy raktár tárgy volt.

Ezért írhatta ma Dikó úr amit írt,csak nem tette hozzá,hogy eddig Bug volt az átváltásnál.
Kitartás szerintem holnapra mindenkinek át váltja.
Dátum: 2015.02.09. 11:03:29
Hétfő 12:00tól kedd 12:00ig szünetel.
Oldal: 12345678