Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rosten

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.02.25. 12:51:39
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.25. 12:42:10
hát se én se offs se LAn nem pok , ugyhogy meint mellé nyultál

annyira nem vagyok pok hallod, hogy szövibajnokira 3200 eseménypontom van , (segítek.. vadászatra ad eseménypontot, és ha mostantól nem vadásznék hárrom hónapig a napi pp ket akkor is max le mellett tudnám el bajnokizni) nem kell ahhoz pok legyen valaki, hogy jó karaktere legyen és miért zavar téged annyira ha valaki azt választja hogy ő ugyan nem lép szintet mert nem kar nagy lenni sosem ? Játsz nézz utána mit hogy kérj tanácsot , és fejlessz ezerrel , többre mész ugy mint ezzel hogy a pok téma mindennel összehozható szerinted


A szocpol a gondom.Nem tudom hány 100 levélben írtam erről,de még mindig nem esik le egyikőtöknek sem.
Nem akar magas szintű lenni,ne legyen "Kit érdekel",de ezért ne járjon 8* annyi jutalom,mert a játék balanszát kinyírja.
100 le írtam.

Hol írtam a vadászatól?
Pók is vadászik évi 1-2 alkalommal,Xenon.

Ami meg a stílusotokat illeti:
Állandó kifogásotok a helyesírás.Miután ismét el tértünk a témától nézzük át mit írtál:
-pok
-szövibajnokira
-hárrom
-bajnokizni
-Játsz
-ugy

Remélem hosszabb választ nem írsz.
Dátum: 2015.02.25. 12:36:05
Idézet: LanMaffia - 2015.02.25. 12:06:39
Egész értelmes lett volna, amíg nem hoztad fel a pókokat. Szerintem neked valami komolyabb problémád van.


Lehet utálom a kiskapukat.
A játék jogrendszere szerintem inkorrekt,ez tény.Itt a Fórumon tudok ennek hangot adni.Itt azonban mindig ugyan azok az elfogult,sőt velem szemben rosszindulatú tagok "PÓKok" válaszolnak,akik választ nem adnak,csak kritizálnak jogtalanul,illetve féltik a szocpoljukat.

Sose tudjátok értelmezni,mert addig soha nem juttok el!
Jó lenne,ha egyszer a témára írnátok!!!
Dátum: 2015.02.25. 12:30:12
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.25. 12:05:00
nem lép szintet nincs jutalom , má megen hülyeséget beszélsz , de kár volt elolvasni


"Itt főként a Pókok okoznak gondot,hisz ők arra törekednek,hogy még véletlen se lépjenek szintet,csak a jutalmat kasszírozzák.Nekik pont az az érdekük,hogy a szövetségi küldetés évente,talán félévente legyen 1."

Tanulj meg olvasni.

A te kedvedért lefordítom.
Ez a rendszer,mint minden rendszer a játékban hízlalja a pókokat.Minél lassabban végzünk a küldetéssel,nekik annál valószínűbb a siker.Évi 1-2 alkalommal aktívak,Xenon.Tehát nekik évi 1-2 szövikűldetés ideális.A semmitevésért kapnak így jutalmat.Mint egy rakat kiskapu.
Jutalom a semmitevésért.
Dátum: 2015.02.25. 11:37:58
Szeretnék javaslatot tenni a szövetségi küldetésekkel kapcsolatban.

Szerezzetek összesen XYZ aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak)

A gond ezzel a feladattal,hogy alacsony szintű tagokra is számol kótát.
A szövetség amiben vagyok 19 aktív,félaktív játékosból 10 alacsony szintű"főként az alacsony szintűek aktívak",azaz nincs nekik aukciós ház.Ezt a feladatot ebből az okból régóta próbáljuk meg oldani.Napi 1-2 dukátjukból növelgetik,de ez így egy örökkévalóság.Ami a medálok és gyűrűk illeti én senkinek nem ajánlom a térkaput.Térkapuzás atom deficit,talán LÉ szívó cuccokkal van értelme,de néha még azzal sincs.

Itt főként a Pókok okoznak gondot,hisz ők arra törekednek,hogy még véletlen se lépjenek szintet,csak a jutalmat kasszírozzák.Nekik pont az az érdekük,hogy a szövetségi küldetés évente,talán félévente legyen 1.

A szövetségi küldetésekkel kapcsolatban olyan fejlesztést szeretnék el érni,ami az adott feladat kóták kiszámításánál figyelembe veszi,hogy hány játékos tud részt venni benne.

-Szerezzetek összesen x aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak) - x = 20 * taglétszám
-Győzzetek x kihívásban amit ti kezdeményeztek! - x = 20 * taglétszám
-Használjátok a manakonstrukciót x alkalommal! - x = 3 * taglétszám "18-22.szintre el érhető"

kifizetésnél elég inkorrekt az,hogy TP növekedés alapján számolja a jutalmat.Tehát,ha valaki egyáltalán nem csinál semmit,de még is emelkedik a Tpje is jár neki a jutalom.Gondolok itt arra,hogy vadászik,de nem akkor mikor a feladat kéri,épít csak nem akkor mikor kéne,stb...
Dátum: 2015.02.21. 09:53:19
Mióta alacsony szintű Arachnophobiás barátom?
1-2 éve?
Dátum: 2015.02.21. 08:12:10
"Az sem teljesen normális, hogy egyre több időt emészt fel a játék, ha továbbra is eredményes szeretnél maradni."

Lenne egy tanácsom,amit érdemes megfogadni.
Gondod az őskő,túl sok idődet eszi meg a játék?
Legyél PÓK és verhetetlen leszel.
A mini eseményeken váltod a szilánkokat,Xenon harcolsz,nevezel Bajnokságokra és nyomkodod a kennelt,mivel a katakombának köszönhetően nincs morál korlát az állatoknak.Csak a Xenon kapsz Tpét.VISZONT SEMMI MÁST NEM CSINÁLHATSZ.
EZT HÍVJUK PÓKNAK.
Ha ezt csinálod egy huncut petákot se kell költened a játékra és úgy ki leszel gyúrva,hogy bármelyik gyorsan fejlődő játékost a földbe döngölöd,hiába vásárol 500 őskövet egy évben.Napi egy belépést igényel.Az is kb 1 perc.
EZT A JÁTÉKOT NEM SZABAD JÁTSZANI.Aki játsza az szív és fizethet,de nem lesz bajnoki amin nyer.Többi PÓK nem fog kamrázni,hisz nincs bevételed se.
PÓKOK visznek mindent.Erre rá jöhetettetek volna,így pár év alatt.

Szerverenként van kb 250 játékos,abból 200 pók.PÓKok nem költenek,hisz nekik ingyen van minden,tehát a másik 50 játékost sarcolják,hogy a hiányt behozzák.
Ez az egyetlen event ami komoly aktivitást igényel egyébként is,hisz ez egy verseny,ahol szerverenként egy győztes van.Mivel pang a kincstár,gondoskodtak róla,hogy sokat fizes,ha forgatod.
PÓKok szerintem még az első feladatot se csinálják meg
Dátum: 2015.02.20. 08:54:40
Idézet: Sayon - 2015.02.20. 08:50:16
Nem gondolnám, hogy a PÓK-okat kellene elővenni minden dologért, ha picit gondolkodsz akkor is csinálhatsz erős karit nem kell feltétlen őskő ezreket befektetned.

Nem mellesleg a levél nagy részével én is egyetértek.



Abba gondolj bele,hogy alacsony szinten 100.szintű csatlósa van némelyik PÓKnak + hatalmas szintű állata.Arról az irtózatos őskő"hűségszilánk",templomkristály"platina",LÉ *ról"kennelezés" nem beszélve,amit a semmitevéssel keresnek.
Kennelezésről és a jutalomfelvételről szól a játék.Sajnos ebbe senki nem gondol bele.
Dátum: 2015.02.20. 08:43:39
Részben én is egyet értek a levéllel.

Egyetlen dolgot látok másként.
A játék nem felgyorsult,hanem pokolian be van lassulva.Ha valaki eredményesen akar játszani,az évekig szarakodjon egy szinten vagy tűrheti a verést.
Pl a mini események,ahol alacsony szinten egy közepes jutalmat ki lehet venni 0 Tpéből.Ha valaki többet akar jutalomból,mint a PÓKok (Gondolok itt a hűségszilánk és platina váltás") Ész nélkül vadászhat és Térkapuzhat,azaz rengeteg Tp a semmiért.Tehát a mini eseményeknél alacsony szinten az ember jobban jár,ha nem csinál semmit.PÓKoknak akkora szocpolja van a játékban,mint a kisebbségnek a rendszerváltás után.
Tehát a játék arra van kihegyezve,hogy vagy nem csinálsz semmit vagy told bele a pénzt,hisz a PÓKok szocpolját valahol be kell hozni,mert a kincstár pang.

Mivel a PÓKokkal nem lehet fel venni a versenyt becsületes játékban,illetve a játékosok álltalában azért regisztrálnak,hogy játszanak,így sorra törölnek vagy fel se lépnek,ezzel válik kihalttá a portya ablak,azaz még unalmasabbá válik.
Csoda hát,hogy mindenki be unja?
Dátum: 2015.02.19. 12:50:37
A mesterkőnek két értelme van.
Szerintem érdemes be gyűjteni amennyit csak tudsz,majd mikor LÉre van szükséged és egy darabig nem akarsz szakértelmet növelni,megveszel pár kacat szakértelmet és rá nyomod az összes mesterkövet és felejtesz.
A hasznos szakik nőnnek.Pl.:Kritikus ütés,gyógyítás,stb... Ami meg haszontalan LÉt hoz a felejtéssel pl.:csapdaészlelés,mászás,zárnyitás,stb...
Mielőtt valamelyik NAGY MESTER be szólna,ezt nem 1 mesterkővel kell megjátszani,hanem minimum 3al.
Dátum: 2015.02.18. 12:16:17
19.szintről nincs mit reklamálni.
1 feladat teljesíthető.Egyhez meg kell kábítást,amit vagy meg veszek őskőért vagy harcolhatok a klán összes tagjával ha egy epik el ejti.
Tehát vagy költök rá "Talán be adja a 4%"vagy 1 feladat teljesíthető.
Ezzel nincs gondom.

Az a gondom,ha a Pók kaszt pont ugyan annyit szed ki az eventből,mint egy portya kasztú.
Pl a farsangi.Be váltották hűségszilánkjait és az állateledeleiket.Én se szedtem ki sokkal többet.

Én mindezt 3K Tp alatt,ők 0 Tpéből.

Ez legalább nekik is használhatatlan event,így ezen nincs mit reklamálnom.
Dátum: 2015.02.18. 12:07:26
Templomból,vadászatból.
SZBt csinálok csak,de kiéget őskövet nem győzöm az Energiakristályosítóba önteni.
Dátum: 2015.02.16. 08:11:24
8 pontot adtam.
Te voltál a második pontozásom.300as kereskedelmem még nem volt.Azt számításba se vettem,hogy valaki a legértékesebb eszenciáit el tolná 1 farsangi maszkért és egy energiakoncentrátumért.Amit írtál jogos,ezért adtam 8 pontot.

4 feladat teljesíthető alacsony szinten ami nem ősköves.
Ez az öltözködő lett volna az 5.
Mikor ki dobták az eventeket,5el számoltam,így azt írtam használható alacsony szinten is az event.Azonban ez az öltözködő feladatkőr egy rakás széklet volt.
Az,hogy olyan kereskedelmeket is kért,ami alacsony szinten nem teljesíthető meg leírás kérdése.A tárgyak amiket kért,meg nem minősítem.Jó drága használhatatlan cuccok vagy szintemhez képest teljesíthetetlen.
1db maszkot hoztam ki belőle a 15 alkalomból.
A 3 feladat volt ami előre is vitte a fejlődésem.A vadász "állatbefogó"eventek alacsony szinten pokoli sok Tp a semmiért,de mindig ezt erőltetik alacsony szinten a mini eventek"1et csináltam meg a templom 50 vadászat miatt" .3 egymás utáni event csak építést kér,tehát ezt is vagy irányítani kellene vagy nem adni feladatba.

Erről szólt a levelezés,ha már olvasás kérdése.Kicsit feljebb írtam erről mint olvastad a jelek szerint.
Dátum: 2015.02.16. 07:21:42
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.16. 07:14:49
te hol látod azt , hogy neked ezt ezen a szinten teljesíthetőnek írja az event?????

nem kell hozzá sehanyas kereskedelem , fogd már fel ez egy feladat aki meg tudja csinálni megfelelő szintű
amúgy mi a szart rinyálsz ezen az egy feladaton itt, mikor azokat a cuccokat sem vetted meg amiket megvehettél volna az event elejétől kezdve, mondván nem ér annyit a jutalom

csak azért, hogy neked legyen igazad feleslegesen idegeled itt a normális embereket

én meg tudom venni ezt a pajzsot is nulla kereskedelemmel , mert játszok olyan régen, hogy szintben régen túl vagyok ezen
játssz inkább csendben , ahelyett, hogy napról napra a hülyeségeid fújod itt





Te tudsz csinálni 300as kereskedelmet???

Nem az alacsony szintre gondolok,bármilyen szinten.
Volt 4 feladat az eventben és az ősköves dolgok.Élmény egy event.
Dátum: 2015.02.16. 07:02:01
19.szinten kaptam ismét teljesíthető feladatot.

Jelmez
Öltsd fel a következőt: vörös tűzpajzs!

300as Kereskedelem szükséges hozzá.
Dátum: 2015.02.15. 15:38:34
Idézet: Offsboy - 2015.02.15. 15:24:25
Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.

170 (alap) +10 (feketepiaci tagság) + 60 (kryx lánc) + 20 (esszencia) = 260

Csak mert szeretem kijavítani mikor megint tévedsz, hátha egyszer elgondolkozol hogy a világ nem körülötted forog.

Mielőtt az jönne, hogy 19.szinten ez mennyire lehetetlen, jelzem azt cáfoltam, hogy erre senki nem képes, nem azt hogy te.



"Alacsony szinten nem sok feladat teljesíthető.A gondom,hogy még az a kevés is teljesíthetetlen ezzel a 170-260as kereskedelemmel."

Szóval mindez alacsony szinten?
Csak azt kérdezném meg.Mi neked alacsony szint?
Dátum: 2015.02.15. 13:27:47
Nem hagytam ki.
Arról szól a levél

19.szinten nincs 170-260as kereskedelmem.
Valóban 1 feladatot csináltam belőle,de ennyi.

Vadászok 1* 50et 14 naponta.Aki ennél többet vadászik az pók desszert karaktert alkot.

Az összes többi öltözet megvásárlása nem ért annyit mint az ajándék,illetve teljesíthetetlen volt.

3% kritikus varázslatom van.Kb 500 küzdelemből amióta meg van,egyszer se adta be.
Mesterkő meg 30.farsangi maszk.

A szövim tökéletes.

Amúgy jelenleg ultraspecializációt maxolom,de köszi a jó tanácsokat.

Ládákból eddig 40-50ből 2 jött ki,de van felemelkedés gyémántom és rengeteg felesleges portya és vadászat italom.Ami jó volt a ládákból 4 templomkristály.

"és a feladat továbbra sem kér sem 170es sem 260as kereskedelmet, aki megfelelő szinten jár az tudja teljesíteni, aki meg kisebb annak van más lehetősége" ezt akkor hagyjuk,mert nem tudsz olvasni.

A játékra költöttem 2*100 őskövet+30at.A gond,hogy semmi értelme,mert nem vagyok előrébb.Pókoknak nem kell rá költeni,még is 3*erősebbek,mint bármelyik portya karakter.
Dátum: 2015.02.15. 12:34:19
A téma az volt,hogy nem teljesíthető a feladat.
Nem az,hogy ki tudom e maxolni a jutalmat.

Nézd én annyit írtam,hogy a feladatokat úgy kellene meg oldani,hogy teljesíthetőek legyenek a szinthez képest.Erre lennének kategoriák,ahogy most is van,ahogy te is írod.Vannak amik csak magas szinten és van ami mindenki számára el érhető.
Ez az alap konstrukció.Gondolom ebben egyet értünk.

Alacsony szinten nem sok feladat teljesíthető.A gondom,hogy még az a kevés is teljesíthetetlen ezzel a 170-260as kereskedelemmel.
Tehát a feladatok felét alapból nem tudom meg oldani"ezzel sincs gondom",DE 260as kereskedelmet ne kérjen alacsony szinten egy öltözködéshez,hisz az még 100.szint felett is ritka,mint a fehér holló.

Ezt az öltözködési maximumot kellene le csiszólni max 60asra alacsony szinten és semmi gondom nem lenne ezzel a feladattal.

Alacsony szinten ennyi feladat van,ha ez alapján gondolkodom:
-Egy rakat őskövet kívánó feladat.

Dimenzióharcos
időtartam: feb 4-13
Pusztíts el 4 lényt a dimenziókapuban!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 apró térkapu stimulátor

"térkapu stimulátor" hatalmas ajándék lesz majd egyszer mikor használni tudom,de addig is sok Tp borravalóért a térkapus lényekből.

Építkezés
időtartam: feb 6-11
Építs szint*500 LE-t szövetséged épületébe!
jutalom: 1 farsangi maszk, 10 energiatégla
"Tök jó,mert 3 event egymásután szét tápólja a szerencsém,lassan másunk se lesz"

Platina
időtartam: feb 12-feb 16
Szerezz 4 platinát a lélekkufárnál!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kézikönyv
"Ez tényleg jó kis feladat,semmi gondom vele"

A harcos útja
időtartam: feb 13-feb 17
Portyázz a mai napon 7 alkalommal!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kisebb portyázás ital
"Ez tényleg jó kis feladat,semmi gondom vele"

Csapdamester
időtartam: feb 14-feb 17
Fogj el 1 állatot!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 állateledel
"Aki ezt minden nap csinálja,meg is érdemli"

Szakértő
időtartam: feb 17
Növelj szakértelmet összesen 15 ponttal!
jutalom: 3 farsangi maszk, 3 farsangi ládikó
"Jó kis feladat,semmi gondom vele"

Tehát,ha nincs ősköved,se sok hűségszilánkod meg nézem a 2 kuponod.
Dátum: 2015.02.15. 11:51:44
Köszi.
Erre nem is tudsz!

Vagy majd 100 levéllel később,mikor már senki nem tudja mit akarsz
Dátum: 2015.02.15. 11:24:32
Ha idézné mi a 40 20 nem válaszolnék rá.
Biztos a katalizátór eszencia reklamációkra írta.Vagy nem tudom.

Az eventekben az a normális,hogy nem teljesíthetők?
Ezt komolyan gondolod?
Nem azt kifogásolom,hogy sajtoljak,szerezzek eszenciát,stb... Csak azok a feladatok,amik mindenki számára teljesíthetők,legyenek is azok.Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.
Tehát szerintem az lenne a normális,ha olyan feladatokat kapnának a játékosok,amik teljesíthetők.

Igyekszem minden ingyen LÉre rá bukni.Egyetlen kivétel a nyugdíj,ahhoz még fiatal vagyok,de itt túl sok az aggastyán
Viktornak át kéne adni reformációra ezt a játékot
Az pik-pak rendbe rakná itt a kisnyugdíjasokat
Gyanítom fél év alatt rekord bevételt hozna a játék

Az,hogy az ajándékok között különbség van,azzal semmi gondom.
Dátum: 2015.02.15. 10:27:47
Idézet: Artur08 - 2015.02.15. 10:21:33
Tessék: 40-ért 20. Ez azért már korrekt, nem?


Le fordítanád?

45.szint démoni vért

19-45=26

260as kereskedelem kell hozzá 19.szinten.
170es az előző feladathoz és a többit fel se írtam.Egyetlen egyszer tudtam megcsinálni ezt a feladatot.
TELJESEN KORREKT FELADAT
Oldal: 12345678