Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Timcsiri

Oldal: 1
Ma például belefutottam egy olyan kérdésbe, hogy:

Mik az összetevői a Somlói Galuskának?
Ez mennyiben étr el az én kérdésemtől, miszerint melyik hozzávaló nem kell az omlós tésztához?
Szerintem a Somlói galuska is csak egy bizonyos csoport érdeklődési köre, ha az én kérdésem is! Ez nem FER!
Le kéne fektetni az alapokat, hogy milyen kérdéseket tehetünk fel! Mert a bármilyent, az nem igazán helyes megfogalmazás!
Kgerry pártján állok! Miért kell a másik kérdéseit lefikázni? Mindenki a saját kérdéséről gondolja azt, hogy jó kérdés. Az, hogy sok negatív IQ bajnok ezt nem "díjazza", az nem őt minősíti, hanem azt, aki a kérdést minősíti!
Az én elutasított kérdésem:


Mely összetevő nem kell az omlós tésztába?

Vaj
Liszt
Tej
Cukor

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ez egy h.....ség. Könnyű utánnanézni az internet!
Idézet: Kgerry - 2009.03.16. 23:58:41
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik nem telefonmárka az alábbiak közül?

Alcatel
Sagem
Blinder
Apple


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Kedves Döntéshozók?!?!
Ebben a kérdésben mi a nem általános műveltség? Mi a durva helyesírási hiba?
Mi alapján lett elutasítva?!?!:.....komolyan érdekel!

mindössze egy www.t-mobile.hu oldal és azon belül a készülékek menüpont kell hozzá...



köszönöm






Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.17. 00:19:46
Mi nem a általános műveltség benne? Semmi, vagy mondhatnánk, csupán a kérdés nincs köszönőviszonyban sem a műveltségi kérdésekkel.
Mi a súlyos helyesírási hiba? Nem is látok utalást rá, hogy lenne benne helyesírási hiba.
Mi alapján lett elutasítva? Primitív.


A feltett kérdések hogy kapcsolódnak a topic témájához? Sehogy.




Mivel a topik a kvízkérdések kiértékeléséről szól ,szreintem ez a téma is idevág. Ha valaki nem érti miért ítélték meg rossznak a kérdését, és nem kap rá ésszerű magyarázatot, szerintem itt teheti fel legjogosabban a kérdését!
Ismét kérdem: a World of Warcraft vagy a Gyűrűk ura általános műveltséghez tartozik? Szerintem nagyon NEM. Így azt a kérdéskört is nyugodtan lehetett volna rossznak értékelni! Mert biza azokat a kérdéseket sem mindenki tudhatja! De vannak olyan lelkes játékosok, akik veszik a fáradtásot, és utánnanéznek, ahelyett, hoyg rinyálnának!
Sziasztok!


Az én legutolsó feltett kvízkérdésemet rossznak ítélték meg azzal az indokkal, hogy az csak egy bizonyos érdeklődési körnek szól. Kérdem én, hogy pl. a Gyűrűk urás vagy World of Warcraftos kérdések témakör mindenkit érdekel??? Hát nem! Ha feltesznek nekem is bármilyen kérdést kvíz során, utánnanézek, és nem leszavazom, mondván rossz a kérdés! Felülvizsgálatot szeretnék kérni!
Oldal: 1