Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Raelag

Oldal: 1
Melyik a legnagyobb területű magyar borvidék?

Tokaji borvidék
Villányi borvidék
Kunsági borvidék
Csongrádi borvidék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A sok vízivó gy..ér
Hány tagállama volt 2008-ban az Európai Uniónak?

18
23
25
27

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
HÚÚ micsoda választ kaptam. Akármikor lehetséges az EU-bővítése? Persze csak úgy gondolnak egyet... na jó látom alapvető hülyeség volt ide egyáltalán írni is.
Hány tagállama van jelenleg az Európai Uniónak?

18
23
25
27


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel. - na arra lennék kiváncsi ki adhatta ezt az indokot! Nem értelmezhetően tettem fel????? Szerintem ekkora egy baromságot, hogy olvasni nem tudó o-ás IQ-val rendelkezezők értékeljék a kérdéseket..... Ezen szerintem változtatni kellene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ezután én is poénból fogom visszadobálni a kérdéseket.
Dátum: 2008.11.21. 07:37:17
Tagfelvételt hírdet a Heroes of Arkhalam Szövetsége. Bárki jöhet, közösen építkezünk és fejlődünk. Vadássz és portyázz gyakran.
Dátum: 2008.11.20. 23:07:03
Tagtoborzást hirdet a Heroes of Arkhalam Szövetsége! Kezdők is jöhetnek, két elvárás van mindössze: vadássz és portyázz sokat. Fejlődjünk együtt!
Dátum: 2008.11.20. 23:04:20
Tagtoborzást hirdet a Heroes of Arkhalam Szövetsége! Kezdők is jöhetnek, két elvárás van mindössze: vadássz és portyázz sokat. Fejlődjünk együtt!
Dátum: 2008.11.20. 14:11:01
Tagtoborzást hirdet a Heroes of Arkhalam Szövetsége! Kezdők is jöhetnek, két elvárás van mindössze: vadássz és portyázz sokat. Fejlődjünk együtt!
Oldal: 1