Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

az vele a gond hogy nem tudtál négy választ írni.
hiszen ha egyik szemére sem vakult volna meg, akkor fölösleges a kérdésed.
kaptál üzenetet, helyesírási hibás a kérdésed, javíthatod, nem vesztettél kérdésírási jogot, nincs veszteséged.
alkoholista nekem túl nyilvánvaló, amiatt mondtam, az egy betegség, egyáltalán nem passzol a foglalkozások közé

ha nekem nem hiszed el hogy rövid i az alkimista, akkor nézd meg itt:
http://www.magyarhelyesiras.hu/
a kérdésből viszont kimaradt a vessző
és érdekes, én rövid i-vel találtam alkimistát, szerintem ellenőrizd ezt le (gondolom az alkímia szó miatt rontottad el)
valamint az alkoholista helyett esetleg kereshetnél valami egyebet
igen, kizárni ki lehet, de egy rakat rossz kérdés közt, elnézést, de ez is annak tűnt.
ha már értékelni kell a kérdést, akkor azt inkább nem találomra teszem, hanem csak ha találok rá megerősítést
Ez szép kérdésnek tűnik, de tartalmilag fogalmam sincs róla, azért nem szóltam hozzá
helyesírásilag egy vessző hibát találtam
szerintem ez elég speciális...
Hát pedig, így csak három válaszod van, holott négyet kellene beírnod.
az ilyesmik a későbbiekben is vissza lesznek dobva, akár lepontozol, akár nem
inkább Hatsepsutnak írj, itt a fórumon egy üzenetet, úgy közvetlenül az illetékeshez jut el
mondjuk mert nem nálunk vannak
nem én értékeltem, de nem csodálom hogy a valószínű válaszod kiverte valakinél a biztosítékot
Dátum: 2009.06.07. 16:28:42
Az epikusos tárgyaknak is van szintje, lehetne számolható az alapján a dukátérték.
Egy übertápos kiskutyafüléért lehetne 13 dukátot, egy Nidaal által eldobált bizsuért meg 7 arany dukátot kapni.
a holdas szerintem már volt, az orgonás nekem tetszik
Dátum: 2009.06.07. 15:21:52
lehet hogy minden tücsök cirip, de nem minden cirip tücsök
nem véletlen, hogy már szerepel is ebben a topicban
Azt azért hozzátenném a védelmünkben, hogy ha csak nem tudom a pontos kulcsszavakat, egyáltalán nem olyan egyszerű rálelni.
próbálj meg hotspotra rákeresni...
vagy akár azt beírni hogy hotspot étel...

ez nem változtat a dolgon persze, hogy nem volt gond a kérdéssel, maximum hogy nehéz volt fellelni a megoldást
Dátum: 2009.06.07. 15:06:38
egészen véletlenül nem
Dátum: 2009.06.07. 14:37:59
csak ez nem mükszik
mert amíg nincs pontozás, addig figyelembe sem veszi az átlag számolásnál, utána meg 5-nek veszi, vagyis ettől még hogy egy hozzászólás 5.00-s lefelé húzza a magas átlagot, felfelé a rosszat.
ha már itt tartunk, hozzánk a 4 Verhetetlenből kettő jelentkezett egyszerre v3-on: Verhetetlen1 és Verhetetlen3
ugyanezt akartam írni
viszont most megint keresgéltem, és ma már találtam...
szóval attól tartok hibáztunk

"A hollandok nemzeti ételének tartják a „hotspot”-ot, ami csíkokra vágott, sütőben párolt marhahús, köretként pedig, zöldség pürét tálalnak, ami répából, hagymából és krumpliból készül. Kedvenceik közé tartozik még a krokett, ami náluk hússal és sajttal töltött gombócot jelent."
Hollandia nemzeti étele a stampot, lehet létezik hotspot is, de mutass róla valami információt légy szíves.