Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Igen, igazad van, ha a bőre is fehér, akkor fehérnek hívják. Ezt nem tudtam.

Mondjuk ez a hókán nem segít...
nincs fehér "lószín"
a fehér lovakat szürkének hívják
tehát két válaszod is jó volt

bocs, módosítok, hóka sem lehet hiszen az csak egy jellegzetes mintázat, a szín lényegtelen

Tehát a kérdésed valami ilyesmi lehetett volna:

Melyik lószín nem létezik?
deres
fakó
cirmos
pej
Dátum: 2009.08.26. 23:14:01
Itt írja: "A szerzett lélekenergiából (ez esetedben a teljes 90) 8 a helyes válaszért kapott LE." vagyis a kvízért kapott bónuszt már hozzáadta a vadászathoz.
hat napig melózott, hetedik nap pihent tudniillik

de ha hibát találsz, azt nem ide kellene írni, hanem a kvíz 4 topicba, és akkor a helyesírási hibát kijavítják benne
ezt most nem mondod komolyan, ugye?
ááá, most kell megtudnom, hogy nem vagyok normális?

a focis kérdések is irtodnak ki az adatbázisból, egyre kevesebb van, de ettől még bármilyen rossz kérdést találsz is a játékban, attól a tiéd nem lesz ripsz-ropsz sokkal jobb.
Dátum: 2009.08.26. 10:45:04
90-8 az 82
és 82-nek 8 a 10%-a
idézd ezt a 30-at a kvíz 4 topicba, akkor kerülhetnek javításra/törlésre
ide a saját 25%-on kiesett, de érdekesnek gondolt kérdéseidet írd, magyarázattal
én speciel bizony az alumínium miatt dobtam volna vissza, mivel annak rövid i-vel való írása egyértelműen helyesírási hibás szerintem.
Mivel helyesírási hibára hivatkozva kaptad vissza a kérdésed, szerintem mehet is vissza javítás után.
eszeltek ki után kellene egy vessző
építettek egy fabigyót, az még nem terv, sokkal jobban ki kellene fejtened a válaszokat
vagy másik lehetőség hogy a kérdést egyszerűsíted: Milyen fából készült állat szerepelt a görögök tervében, melynek segítségével elfoglalták Tróját?

de sokkal jobb lenne a válaszokat jobban kidolgozni
A Battle Royal mifelénk nem bestseller, még a mangarajongóknak is kis százaléka olvassa el, a regényt valószínűleg még kevesebben olvasták.
Mifelénk inkább A legyek ura a kötelező olvasmány, ha jól sejtem.

Mondjuk annyira nem vészes a kérdés, bár lehet hogy csak mangarajongóként tűnt nekem evidensnek a válasz
az indoklás is ez, rossz válaszok
négy válaszlehetőséget kellene felsorolni, nem csak hármat
hát, nem nagyon valószínű itt áttörés, de igen, igazad van
a probléma nem a kérdéssel van, hanem a válaszokkal
a nem is kapott ebben az évben díjat válaszlehetőség értelmetlenné teszi a kérdést is
Dátum: 2009.08.24. 16:10:05
így jelenik meg
A relikviából származó varázslat elnyelés működik, kifejti hatását, csak az össz varázslat elnyelésednél nem jelenik még meg a karakterlapon.
nem kellett...végigültem róla egy előadást
Esetleg így milyen lenne:
Hol tart a tudomány jelenleg (2009) a teleportáció gyakorlatában?

Már dokumentáltak sikeres teleportációt, igaz csak kvantumok szintjén.
A varázslók, mágusok a trükkjeikben régóta használják.
Soha nem fog sikerülni, mert ellentmond minden fizikai törvénynek.
blabla
Konkrétan könyvek osztályozásáról szóló kérdés miatt oldalakat panaszkodtak már a játékosok.
A könyvtár használatához, a könyvek olvasásához nincs szükséged erre a rendszerre, sőt, nagyon gyanús, hogy túl sokan nem is tanulták.
Persze lehet hogy tévedek, de úgy gondolom ez a játékosok 98%-ának messzemenőkig speciális kérdés.
Bekerült, mert már nem volt benne hiba. Itt a pont.
Nekem teljes mértékben ismeretlen volt Zana József neve, nem nagyon forgok ilyen körökben.
Következő alkalommal, érdekes lehetne, ha a válaszok olyan formában szerepelnének, hogy pl Zana József, az xy színház művésze, z, kétszeres olimpiai bajnok, akárkimás, szobrászművész....
Csak hogy érdekesebb legyen, és megérje utánanézni annak is, aki nem találkozott még vele.
Legalábbis én így gondolom