Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.01.28. 18:18:26
Idézet: Atreus - 2009.01.28. 17:52:08
Nem akarok terhére lenni a csapatnak. Stratégiai okokból. De ha azt mondjátok elférek, akkor regelek egyet.

Te leszel a titkos fegyverünk, miután kiköltöztél, hajnalok hajnalán tarthatod majd a hadjáratokat, vadászatokat
Dátum: 2009.01.28. 16:34:46
Idézet: Craslorg - 2009.01.28. 13:42:25
Ezt a kvíz 2 topicba jelezd légyszíves és törlik/javítják.
Dátum: 2009.01.28. 16:00:24
Idézet: YoghDemer - 2009.01.28. 15:53:18
Én már a 200-300 hsz-eken is csodálkozom. Ennyi ideje van embereknek? De pl. cirip 2400 hsz a hihetetlen kategória. Alváson és evésen kívül csak fórumozik? No offense.
Sőt, alvás és evés helyett is...
És nagyon fog nekik fájni, ebben biztos vagyok ...
AZ a szerencse, hogy kapnak róla értesítést, így talán fel is fog majd tűnni
este nyolcig fogadom a rajongók hódolatát
Majd akkor is biztos dicsérni fogod, amikor már rég más a miniszter, de a kérdés még mindig így szól, és te buksz rajta 10%-ot.
Én megbékéltem azzal hogy csak simán jó emberismerő, végülis szép is vagyok és okos is
De leginkább szerény
Aki nem ismerős ebben a környezetben, azt sem tudja, hogy van külön Marvel univerzum. Én ott tiprodtam volna fölötte hogy hogy is értékeljem, mert tényleg ismertebbeket válogattál össze (bár szerencsésebb lett volna mindet magyarul, vagy mindet angolul megnevezni).
csak hát attól még hogy valaki látta a Pókembert, nem tuti hogy leesik neki hogy Marveles.

Ráadásul a kérdés elég esélytelen volt, mert már szerepelt is, és pl fel is hozták a kvíz topicban, azzal hogy túl spec.
Nagyon érdekelne, hogy mi volt az indoklása ennek az értékelésnek, de úgy tűnik már sose tudjuk meg
Nekem spec az rémlik, hogy jó kérdés értékelést adtam hozzá
Nem rémlik, de valóban rossz kérdés értékelést kapott volna, köszönöm a dícséretet
A mit jelent a black magyarul nemhogy nem érdekes kérdés (amiknek itt lenne a helye), de még csak kvíz kérdésnek sem mondható. (valamint a black szó mint olyan kisbetűvel írandó, különben névnek kell értelmeznünk)
Vagyis szerencse, hogy nem került be a rendszerbe.
Dátum: 2009.01.27. 17:06:43
Te jó ég, ezután nagyon cikin érzem magam, hogy nézem a Narutot
Dátum: 2009.01.27. 16:58:50
"Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" című topicot lenne ideális megtalálni ilyesmivel.
Mi volt az értékelés?
Csak mert pl én már találkoztam ezzel a kérdéssel... és lehet "már szerepelt"-et kapott, akkor pedig nem ért veszteség, tehetsz fel másik kérdést
Dátum: 2009.01.27. 14:50:29
jah, azóta megtalálodott
Dátum: 2009.01.27. 14:00:38
Hát, amikor békésen alszom, és egyszercsak valami ráharap a bokámra, mert épp vadászhatnékja van, na az is durva...

forumx megdöglend, csak nálam?
Milyen szépen fogalmaztál. Nem ilyen kulturáltan gondoltam végig a kérdést
bekaphatja e aki rossz értékekést ad a kérdésemre?
de még mennyire
naná
igen, azonnal
természetesen

Az ilyen kérdések írói vajon miért nem reklamálnak itt?
Dátum: 2009.01.27. 10:48:51
jujj, az elég durva élmény
a macskának nem, nekünk volt az
Hát nekem pl teljes joggal visszadobták azt a kérdésemet, amit még ifjonc koromban Kopipészt istenség haragvása miatt elgányoltam.
így nézett ki: Kőműves Kelemen legendája szerint, mit kellett a mészbe keverni, hogy felépíthesség Déva várának falait? mi volt az amirának

Mire írtam Hatsepsutnak, már vissza is került hogy rossz. És tényleg. Saját bőrömön tapasztalva én nem érzem rossznak a kvíz értékelési rendszert, de persze látok itt is, kvíz topicban is éppen elég ellenpéldát sajnos.