Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.02.20. 16:30:02
hmm? én egy szót sem szóltam a kommentjeidre, csak fordítottam Varaszloból.
Dátum: 2009.02.20. 16:23:21
Persze, ebből is lesz ugyanolyan folyamat, mint a portyák, és a háborúk esetében.
Kivéve hogy előbb utóbb eljutnak egy olyan valakihez, akinek már nincs kínzókamrája, úgyhogy hiába is próbálja helyreállítani a lelki egyensúlyát nála kisebbek fenyítésével, nem fog neki menni
Dátum: 2009.02.20. 16:19:49
Az a baja, hogy egy sokkal erősebb karakter fogja ezt megtenni és az egész napi melójából tovább erősödni, és noha ez elhanyagolható, de bosszantó.
pl: Melyik az a Magyarországon is élő növény (a Digitalis nemzetségbe tartozik), amelynek kivonatából mérgező mivolta ellenére szívgyógyszert készítenek?

a zárójeles rész jó bele a sok kocka miatt
Na de akkor miért nem a gyűszűvirágról kérdezel, te drága lény?
Miért a szívgyógyszert helyezed előtérbe, ami ha minden jól megy, valamennyi itt játszó számára ismeretlen.
igen, ezek is rosszak
ezeknél talán még érdektelenebb a te kérdésed
Miért kellene tudnom egy xy gyógyszer alapanyagát?
Van ennek valami jelentősége? Egyedi valami miatt? Ha bármi ilyesmi, utaltál rá a kérdésedben?
te képviseled a 20-ból az 5-öt
te legalább néha kifogsz érdekeseket
És a sportból is lehet érdekességet kérdezni, nem pedig egy száraz tényt, ne haragudj, de annyira elkanyarodtunk, már azt sem tudom mi volt az eredeti kérdés, amin ez az egész kibukott.
A YouTubeos kérdésnél nekem az nem tetszett hogy YouTube az írásmódja a szolgáltatás nevének, youtube.com az elérése, te valahol a kettő közt kalandoztál. Valamint én speciel ezzel a kérdéssel már találkoztam is.
Az összeadásos kérdések sem jók, ha ilyennel találkozol értékeld már szerepeltre pl.
Mert egy-kettő is sok lenne belőle, nem hogy ennyi.
Ha meg nem értékelheted, akkor kvíz topicba velük, had ritkuljanak.
Lehetséges hogy már szerepeltre, mert az ő műveikből is van bent elég sok.
Csak a tipikus unalmas formában:
Kinek a műve ez meg ez?
Melyik könyvet nem xy írta?
jól vanna, én is néztem hogy kimaradt a "jó" szócska
jónéhány
Dátum: 2009.02.20. 14:55:56
azt törölhetnénk is, aktualitását vesztette...
Hmm, Lan egy szóval nem mondta hogy nem tudná mi az a YouTube (így kell írni).
Wayne Chapman pedig valóban a magyar fantasy irodalom egyik legfelkapottabb alakja, Gáspár András írói álneve.
A M.A.G.U.S. világára írt többek közt néhány regényt.
Dátum: 2009.02.20. 14:35:16
elmegy vásárolni
Dátum: 2009.02.20. 14:20:38
visszavonva
Dátum: 2009.02.20. 14:20:00
Amateon, tessék olvasni v3-on levelet
Igen, tehetsz a rossz kérdések ellen.
A kvíz 2. topicot Hatsepsut rendszeresen olvassa, és az oda be került hibajelentéseket törli/javítja.
Vagyis ha látsz helyesírási hibás, vagy elavult, vagy egyéb szempontból rossz kérdéseket, oda érdemes beírni.

Félreértettem, azt hittem helyesírási hibával jött vissza a kérdésed, így sajnos nem tudsz helyette írni
Asszem azzal nem segítünk ha egymásnak tökéletesen ellentmondó tanácsokat adunk, úgyhogy én kivonulok a témából