Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

nem is tudja hogy van végzetúr wiki
és az nem hivatkozási alap, hiszen "csak" játékosok szerkesztik, nem pedig egy hivatalos tudásbázis
Az enyészmesteres kérdés pedig csak azért maradhatott benn, mert még senki nem írta be a kvíz topicba, és bízta Hatsepsut gondoskodására.
Én kussolok, mert otthon az asztalon egy kb. negyven centi magas Starscream vár
Dátum: 2009.02.24. 15:48:55
nem, de mindet Bélának hívják
Innen van a Béláim, gondolkodjunk! szállóige pl
. után szóköz, kérdőjel előtt nincs szóköz
És mehet is vissza
illetve Szkándát, nem találtam, nem Szkandának kellene írni?


meg magyarosabb lenne úgy hogy: Hogy hívják Úr Síva (indiai főisten) elefántfejű-embertestű fiát?
Dátum: 2009.02.24. 14:49:59
első három részben Ewan McGregor alakította - van helyes válasz, de ráférne a kérdésre egy pontosítás
Ja, és ilyesmit kvíz 3. topicba írni légy szíves
Dátum: 2009.02.24. 14:13:45
Mióta döntetlenezek, tök nyugisak a napjaim, semmi kínzókamra, semmi vandalizmus
úgy tűnik ez is egy jó módszer
Dátum: 2009.02.24. 13:23:13
valamint macera fejben tartani, hova nem illik menni, így egyszerűbb
R2D2 is beleférne
Dátum: 2009.02.24. 11:47:12
Jól van na!
Csak utána nézni teljesen érdektelen kérdéseknek időpocsékolás. Ha valami érdekes információt kapsz meg belőle, pl hogy a Kanári szigetek elnevezésének köze sincs a kanári madarakhoz, vagy hasonlót, akkor már nyertél valamit azzal a kereséssel, volt értelme utána nézni.
Attól hogy tudod hogy a legtöbb bkv busz kék (már amelyik nem spec fehér busz, vagy van agyon ragasztgatva, hogy a színe ki se látszik), attól szebb lesz a világ?
Volt egy olyan kérdés, ami felsorolt négy híres zeneszrzőt akik ugyanabban az évben születtek, erre az illető arra kérdezett rá, hogy és melyikük élt x-től y-ig. Kitérhetett volna arra hogy milyen jó évjárat is volt ez a zenekedvelők szemében, vagy valami ilyesmi, ehelyett megkaptuk a száraz tényekre írányuló kérdést.
Dátum: 2009.02.24. 11:06:06
zmmm, nálam inkább este van, álmosságomat figyelembe véve...
Dátum: 2009.02.24. 11:02:38
A szárnyas fejvadász is maradhatna, elég híres mű, és jellegzetes darabja a sci-fi irodalomnak, filmtörténelemnek
Az eddig rendben, de a tengeri szó nem szerepelt .. mindegy, nem akarok vitatkozni, nem néztem én ennek annyira utána
Dátum: 2009.02.24. 09:51:33
Ne már, ha ez így menne, nem foghatnád be Sharpát állatkaként
Nem néztem utána nagyon, viszont mindenhol csak kutyát találtam, nem csak a wikin, egy db fókával sem találkoztam
Az is segítene ha nem kiabálnál
aha, magyarázod a bizonyítványod...

Én is átengedtem volna Zsoltiét is, de akkor sem az évszám az érdekes.
Esetleg Hofi Géza életéből nem ezek az évszámok az érdekesek, sokkal több mindenről jegyezhettük meg őt. Míg a születési és halálozási dátumát igen kevesen tudják, mert nem az az érdekes.
A kérdésed már így is könnyű volt, csak éppen érdektelen, lexikális.
Dátum: 2009.02.23. 22:08:54
írta hogy hordát váltóknak is...
jé, én úgy tudtam a canis, kutya szó miatt kapta a nevét
a wiki is úgy tudja, megint rossz bejegyzés van fenn?