Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2010.04.08. 18:15:45
kvíz 5 topicba, légy szíves
Dátum: 2010.04.08. 18:09:59
Nem lenne ezzel semmi baj, ha kapunk róla tájékoztatást, de mivel az eddigi játékok során működött a medálok átvitele, ezért úgy gondolnám, hogy előzetes bejelentés nélkül, az a normális hogy most is működjön.

A következőnél már ne lehessen, rendben, amennyiben kapnak a játékosok róla előzetes tájékoztatást, hogy ebben a kérdésben változás történt.

De ez így visszamenőleges és néhány játékost igen negatívan érintő döntés.
Ilyenkor szokás még hozzátenni azt hogy akik fizettek az adott karakter boldogulásáért. Csak hát így minek?

_________

A medállal kapcsolatban meg nem tudom, csak a kiírás hibás, vagy tényleg nem működik?
"Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!" két dicsőségmedállal, de ha jól emlékszem volt ez 11% is, nem tudom követni
Dátum: 2010.04.08. 09:41:29
remélem nem, szabad akarok lenni!
Dátum: 2010.04.08. 08:17:47
Minden bizonnyal nem csak az egyigazmindenekfeletti nyerésre esélyt adó stratégia létezik. Fölösleges ezen vitatkoznotok
Wurg is írta már, nem csak a stratégia, vagy a karakterfejlesztés az, ami szükséges a győzelemhez.
Dátum: 2010.04.06. 14:18:26
Így igaz, csüngünk, leborulunk előtted és istenitünk, tovább szabad lépni?
Dátum: 2010.04.06. 11:54:05
óóó, merénylet van folyamatban, Lecsó, gyógyul a hsz indexed, segítség, látlak, le kell szoknom a fórumról
Dátum: 2010.04.06. 11:16:31
ámen, lezárhatnánk ezt a v4 témát mindannyian, hamár úgyis rég lefutott...
Dátum: 2010.04.06. 11:02:52
mindenesetre örülnénk, ha nem beszélne bele olyasmibe, amihez az égegyadta világon semmi köze, se most, se a játék menete alatt
előre is köszönjük szépen
Dátum: 2010.04.06. 10:52:15
Mindenkinek ajánlom a hozzászólások szűrését, miáltal annyi látszik hogy Lecsó ismét hozzátett a témához valami nélkülözhetetlen megjegyzést, ám olvasatlanul nem veri ki a biztosítékot
Hajrá Lecsó, ha te írsz, kezelhető a topic olvasása, mert a válaszokat is átugrálva, kevés olvasnivaló marad
Dátum: 2010.04.02. 16:46:33
én csak kibic voltam, nem kemény mag, de hogy mégegyszer v4-re tegyem a lábam, ahhoz valami csodának kell történnie
Dátum: 2010.04.02. 15:47:28
öhm, az normális hogy most csak kb a harmada kavicsot lehet átvinni v4-ről?
Dátum: 2010.04.02. 15:30:39
öhm, ezért én kérek elnézést
közeledik a vége, ilyenkor már minket szidni divatos
v4-en is segítenek ha kérdezel
Idézet: Dozer - 2010.04.01. 19:07:37
TUDOM ismétlem TUDOM hogy nálatok is fordult meg nem 1-2 tag aki szépeket épített nálatok

többet tudsz mint én, pedig én alapítottam a szövit
Ha Güzüre gondolsz, ő valóban szépet épített, de mivel nem volt ideje, abbahagyta a versenyszerű v4-et.
az "1-2"-ből ki a másik, ezt sajnos nem tudom....

És nem, nem nevezzük csalóknak a HTF-et, mivel nem tudok róla hogy ez ellentmondana valamilyen Beholder által kreált szabálynak.
Etikátlanoknak igen, mert a 35 ember vs 50 nekem nem tűnik fairnek.
Így ha megnyerik a szervert, amire komoly esélyük van, nem tudom, hogy mennyire tudok majd tiszta szívvel gratulálni. Kicsit úgy tűnik, ők egy másik játékot játszanak, amihez nekem speciel nem fűlik a fogam. (ez személyes véleményem)
nem, két öt fős szövivel indultunk
aztán lett belőle egy 35 fős, amiben a tagok sorában a változások pusztán személyes problémák miatt történtek
Dátum: 2010.04.01. 18:25:52
Idézet: Kistoth - 2010.04.01. 16:05:23
szócsatákat


hát, szívesen
jó játékot w2-n
de, ugrott be valaki két hete HTF-hez építgetni, aztán ki?
az is etikátlan volt, csak kevésbé hatékony.
hozzánk játszani jöttek, nem pedig bedobni az addig gyűjtögetett csp-t, ezzel gyakorlatilag növelve a szövetség létszámát...

a Jerikó adatainál régebbi belépések a szövetség maximális létszámra való feltöltése volt már csak

Az előnyünk pedig nem behozhatatlan, a HTF eddig is nagyon jól tartotta magát, komoly vetélytárs, sőt, epikusban még mindig nem értük utol őket.

Elfogadom hogy létezik a mindent megteszek, csak ne "ők" nyerjenek hozzáállás, csak megérteni nem tudom.
Összes építés: 7.325.183