Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

A levegőben foglaltató oxigén és nitrogénnek viszonya vizsgálható vele.
Akkor ez lehetett a gond, mert ez így igen furán hangzik
Dátum: 2009.03.10. 16:51:39
Mivel csöppet sem kiegyensúlyozott a hordák létszáma, ezért az emlegetett kő, papír, olló elv nem érvényesül.
Jó eséllyel a nagy többség (azok közül akik nem gyémántok) a gyémánt horda ellen fogják felvenni ezt a szakértelmet, de ez nyilvánvaló.
Vagyis ez a szakértelem a játékosok felének egy olcsóbb iq fejlesztési lehetőség (sarkítva).
Persze, a gyémánt karakter is felveheti, de nem tudom ti hogy vagytok vele, engem spec üt piros, kék, zöld, úgyhogy nehéz választás lenne, és csak a játékosok (hasamra ütök) 20%-a ellen lenne hatásos, míg az engem ütő piros, kék, zöld karakterek szakértelme, a játékosok 45%-a ellen hatásos.
Annyira nem érzem kibalanszolt szakértelemnek
(Persze jobban fáj úgy hogy az én hordámon csattan)

Persze megvan a Kocos által felvázolt lehetőség, lehet hordát váltani.
Vagy kifejleszteni ezt a védelmet, ami viszont túl táp lenne, hiszen pont a fordítottja a másiknak, vagyis igenis lehet tudni, hogy márpedig egy gyémánt ellen a csaták nagy százalékában érvényesülni fog a horda gyűlület szakértelem.
Dátum: 2009.03.10. 16:23:26
sehogy, ha eladod fegyverestül, újra meg lehet vásárolni a lélekkufárnál
Dátum: 2009.03.10. 15:32:52
De vannak szabályok
ha beírod a felhasználási feltételek megsértése topicba, még néhány vállalkozó szellemű játékos is megpróbálja neki elmagyarázni ezeket
Dátum: 2009.03.10. 15:31:45
több, 12, 15 egyforma értékelésnek kell összegyűlnie hogy a kérdésedről eldőljön jó-e vagy rossz
vagyis ez így normális
Dátum: 2009.03.10. 13:47:00
nem baj, most simán javíthatod
Dátum: 2009.03.10. 13:42:52
hát, akkor sajnos úgy tűnik az az egyetlen mód
.
gratulálok
Mindenesetre jelen esetben jól értékeltek az ingyenélő játékosok.
Miért is érdekes hogy melyik országban van Metz?
Dátum: 2009.03.10. 13:16:17
De de, találkoztak vele, megbeszélték, mindenki boldog, ott van az idézetben Seligen megoldása.
csak lusta vagyok
Dátum: 2009.03.10. 13:08:22
Idézet: Seligen - 2009.03.10. 11:40:20
Évek óta nem használtam IE-t, Firefoxozok. Most szerencsére kipróbáltam, abban is be vagyok e ragadva, de nem. Szóval ajánlom, ha neked is a foxban van ez a problémád, hogy IE-ben szabadítsd ki magad.

Vagyis próbálj ki másik böngészőt.
Idézet: Zoltanszon - 2009.03.10. 11:07:52
Idézet: Mat_ - 2009.03.10. 11:02:25
Melyik megyében található Barcs?

Somogy
Fejér
Veszprém
Zala

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

ez vicc, mivel csomó ilyen kérdés van az adatbázisban! bezzeg a naruto, kakukktojás, és hasonló állatságok, helyesírási hibákkal teli azok jók...
Ismételten egy bezzeg indoklás. Akkor egy indoklás részemről is:
Miklós írta, te is elolvashatod a Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> A kvíz értékelésének rendszeréről topikban, félkövérrel van szedve.
- Melyik megyében található XY település? - Erre a kérdésre Rossz kérdés - érdektelen lexikális tudást fogsz kapni. Ha valami nagyobb város az XY, akkor pedig Rossz kérdés - már szerepelt lesz az értékelés.

És nem, az általad felsoroltak egyike sem jó (úgyismint naruto, kakukktojás, és hasonló állatságok, helyesírási hibákkal teli). Ha ilyennel találkozol, kérlek jelezd a Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> Kvíz 3. topikban.

Köszönjük
Dátum: 2009.03.10. 12:04:57
Majdnem minden szólás, mondás szerepelt már, konkrétan a Minden út Rómába vezetre biztosan emlékszem hogy láttam már.
Elég sok kérdés van ahhoz, hogy ne találkozz az összessel, éppen ezért ha már szerepelttel kapod vissza, írhatsz helyette mást, veszteség nélkül.
Dátum: 2009.03.10. 11:27:39
Naruto riválisa keresésre első találat
10 másodperc volt ez is, gyorsabban ment mint a Nightwish
azok is rossz kérdések, ha találkozol ilyesmivel, érdemes lenne kiírni a kvíz 3. topicba, hogy törlésre/javításra kerülhessenek
Dátum: 2009.03.10. 10:51:35
úgy értem a beérkezetteken belül
Dátum: 2009.03.10. 10:45:09
lapozgattál a leveleid közt?
ha nem az első lapon vagy, akkor nem látod az olvasatlant...
12-15 (nem tudom pontosan) játékos szavazat kell, vagy 1 kvízadminé