Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

A kakukktojás kérdések nem jók, amiatt mert több szempontból is lehet megoldást találni, tehát alapvetően egy gondolatolvasási feladat, hogy vajh, a feltevője mi alapján gondolta kivételnek azt a bizonyos kivételt.

Ezért is tiltott szó a kakukktojás.
majd behajtom
A kérdésed erősen határeset, szerintem.
Egy sorozat alsorozatának az egyik momentumára kérdezel rá, ami ugyan biztos hogy megmaradt annak aki látta, de aki nem, az nehezen deríti ki.
alkalmazott
mintha ez tiltva lenne...nem tuti

a kérdésben vana tiltott szó, nem a válaszlehetőségekben
Én például bizony amiatt a hiányzó szóköz miatt jelöltem helyesírási hibát. Ami kell a pont után, és a vesszők után is
Baromi érdekes kérdések és egyebek topicja
plusz egy vessző is kellene Petra után

Amíg nem volt kérdés lemondási lehetőség jelentősen lazábban ment az értékelés.
De igazából mindegy, helyesírási hibával simán javíthatod, és akkor legalább ez a kérdés helyesen lesz benn.
szóköz nem kell a kérdőjel elé, amúgy jó kis kérdés
Dátum: 2009.04.06. 17:28:19
Ki volt az utolsó Árpád-házi királyunk?

III. Endre a helyesnek jelölt válasz
hopp, ez igaz
na, akkor elég a szóköz kérdőjelet javítani, aztán reménykedni hogy nem esik ki 25%-on
És lehet Kocosnál jelentkezni a Bezzeg éremért
Szóköz a kérdőjel előtt.
a helyes válasz ugye a negyedik? elég gonoszul beugratós, mert sokan klánoknak hívják a szövetségeket
már javítottam
ilyesmire gondoltál?
Miért szednetek? Te is segíthetnél, ahogy egy csomóan gyűjtik a vacak kérdéseket, amiket aztán Hatsepsut ki szed.
Erről szól immár a 3. kvíz topic.
Csak kérlek, ott jelezd hogy mi a probléma, ahol annak helye van.
Amúgy, mint a nép egy tagja, igenis tele van a hócipőm a vacak kérdésekkel, és örömmel látom, hogy szigorodott az ellenőrzés, drága.
Értem, és mondd csak hogy állsz az olvasott szöveg értelmezésével?

Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? - ez a topic címe, vagyis kellene egy kérdés, amit feltettél, az indok hogy miért dobták vissza. A rizsát meg megtarthatod magadnak, vagy a kvíz értékelésről topicban lehet hőzöngeni. Esetleg előbb olvasni, és tájékozodni róla hogy mi miért és hogyan működik.
Dátum: 2009.04.06. 13:22:06
sok kis zöldség
Dátum: 2009.04.06. 13:09:48
szuper, köszi szépen
egyszer vacakok a kérdések, egyszer meg túl jók?
valamelyik oldalon tessék letenni a voksodat