Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.04.08. 08:43:27
Idézet: cirip - 2009.04.07. 16:43:05
beírnád a kvíz 3. topicba? Ott kerül javításra
Nem valószínű, írd be a kérdésed a nem fogadták el a kérdésem topicba, és megpróbálunk segíteni.
Dátum: 2009.04.08. 08:25:53
kereskedelem szakértelemmel tud vásárolni a lélekkufárnál
Igen, kvíz 3. topicba kell beírni
pedig bekerült a Baromi jó kérdések közé is...

amúgy miért felejti itt el mindenki a magyarázatot hozzáfűzni?
Dátum: 2009.04.07. 19:02:14
én meg boldog vagyok ha meghaladja az ezret...
igen
Dátum: 2009.04.07. 18:09:05
nekem egy emberrel 3 döntetlen lett meg, érdemes keresgélni az igazi után
Dátum: 2009.04.07. 16:43:05
beírnád a kvíz 3. topicba? Ott kerül javításra
Dátum: 2009.04.07. 15:55:44
Az ellen tiltakozni, hogy abban probáljanak meg változást elérni ami neked sem jó, elég buta dolog, és elég fölösleges vele szétoffolni egy adott témáról szóló topicot.

Itt például arról kellene vitázni, hogy mi legyen az "5 hónapos szövetkezeti hűség" küldetéssel. Ha ebben a kérdésben a te véleményed is megegyezik a többségével, amibe amúgy a "nagyok" is beletartoznak, fölösleges itt szídni őket.
Dátum: 2009.04.07. 15:44:38
Ergo mindennel egyetértesz ami itt elhangzott a küldetés könnyítése témakörben.
Nem tiltakozol az 1-2 hónapos könnyítés ellen, egyetértesz vele, még ha a "nagyok" is mondják.

Jól értettem?
Dátum: 2009.04.07. 15:26:49
ezt a részét igen, azt nem, hogy miért kapálozol egy a döntetlenesnél sokkal vacakabb küldi könnyítése ellen
Dátum: 2009.04.07. 15:21:25
Vagyis volt egy küldetés, amiről kiderült nehéz, jelentősen könnyítettek rajta, de te még így sem akarod megcsinálni. Ezért a legalább annyira bosszantó másik küldetést véletlenül se könnyítsék?
(aminért ráadásul nem lehet tenni, csak várni hogy az öt hónapja süldögélő galamb a szádba repüljön)

Most komolyan nem értelek.
Idézet: Miklós - 2008.10.01. 13:16:43

- Melyik megyében található XY település? - Erre a kérdésre Rossz kérdés - érdektelen lexikális tudást fogsz kapni. Ha valami nagyobb város az XY, akkor pedig Rossz kérdés - már szerepelt lesz az értékelés.

A Dányos kérdést pedig ha beírod a kvíz 3. topicba, akkor törlésre kerül.
Dátum: 2009.04.07. 14:24:58
nehéz bármi olyat mondani amiből ti ne lennétek kivételek
Dátum: 2009.04.07. 14:12:37
Faktor, nézz körül mennyi szövetség szűnt meg az utóbbi időben, vagy vegetál két három fővel.
És ezek nem a top szövetségek, hanem az egy-két lépcsővel alattuk elhelyezkedő társaságok.
Ne jelentsd ki olyan bátran hogy nem éri meg váltani...miért ne érné meg? Megismerkedsz egy társasággal, akikkel szívesebben lennél, mint az elején majdhogy nem random alapján választott szövetségi társaiddal. Vagy ha optimális játékra törekszel, és a szomszéd szövetség fűje zöldebb, akkor érdemes oda átmenni a térkapuért, epikusért, akadémiáért, akármiért.
És ezek a dolgok nem akkor derülnek ki amikor elkezded a játékot, hanem amikor már hónapokat töltöttél itt, és megismerted a körülményeket, játékosokat, lehetőségeket.

És persze félre lehet rakni egy küldetést, na de öt hónapig?
Dátum: 2009.04.07. 13:54:39
Nos, én nem váltottam még szövetséget, tehát személy szerint nekem mindegy hogy mi lesz ezzel a küldetéssel.
De azt látom, hogy sok szövetségben azon a szinten megy a toborzás, ahol bőven az 5 hónapon belül kerül sor erre a küldetésre.

Ezt már leírták többen, de én is így látom: mi értelme van egy karaktert abban a szövetségben tartani, ahová nem akar tartozni, akár mert kinőtte őket, akár mondjuk személyes okokból.
5 hónap nagyon hosszú idő arra, hogy azt majd valahogy átvészelje és megvárja a küldetést.

ui: tessék visszatérni a témához
az hogy érdemi információt nem ad
De persze megnézheted az archivumban és kikeresheted, de attól sem leszel okosabb.

amúgy inkább érdektelen szót kellene figyelembe venned
Dátum: 2009.04.07. 11:48:36
igazán gratula
összesen 36 jó kérdésem maradt meg eddig, mert mindig hetekig gondolkozom közben hogy mi lenne igazán jó
ha írsz nekem egyet kezdésnek, azt átvariálom szerintem jóra, de az eheti téma ötletemet tegnap lőttem el (és még nincs kiértékelve, szal nem is tuti hogy átmegy)