Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Izé, tippre, ez abból a hitből adódhatott hogy Hercules csak félisten.
Halála utáni karrierje nem túl ismert szegénynek.
hát, én speciel nem tudok fejből sok évszámot, de nem is hiszem hogy attól sokkal jobb lenne nekem, ha kívülről fújnám teszem azt Janis Joplin születési évét és Beethoven halálának időpontját.
nagyrészt az összes híresebb ember születési/halálozási dátuma egy lexikális adat
így van, az meg spec lenne, a kismillió másik évszámos kérdés nagy része pedig szintén érdektelen.

De ha pl azt kérdezed, hogy ki az az énekes, akit rajongói annyira szerettek, hogy máig nem fogadják el hogy meghalt, és több legenda kering róla, hogy halála után is látták erre-arra, az már nem lenne se spec, se érdektelen.
annyi érdekes dolgot lehetett volna kérdezni Elvisről, de neked pont egy száraz adatot sikerült...
Dátum: 2009.05.17. 16:59:01
Minnie Mouse, vagyis Minnie egér
Dátum: 2009.05.17. 16:54:02
aki néz minimaxot, asszem
csak a vessző nem kell bele, és tökéletes lesz a kérdésed.
Javítsd ki, légy szíves
Dátum: 2009.05.17. 13:51:26
kvíz 3. topicba légyszíves, hogy javításra kerülhessen

de amúgy az marhából van, szal majdnem stimmel
akkor minek írtál ide?
Dátum: 2009.05.16. 22:10:47
valamint túl spec, tele van helyesírási hibával, és nem pontos, hiszen van specializáció, stb

Petking5=Petking6?
Dátum: 2009.05.16. 22:09:16
el kell olvasni a vadászatok szövegét, abban van benne, első szinttől találkozhatsz vele
Dátum: 2009.05.16. 19:56:22
új fülön van a szabadon engedés és a sajtolás is
Dátum: 2009.05.16. 18:09:32
elég sok egyéb sebből vérzik még a kérdésed...
Dátum: 2009.05.15. 19:27:44
kivégzés szakértelem is módosíthat a vitt LE arányán.
kivégzett?
Dátum: 2009.05.15. 17:02:31
Árulja már el valaki hogy sikerült itt ez a pontozás? a segítségkérés lepontozva, a tárgytalan "segítség" meg fel
Akkor picit mesélek az én döntetlenes tapasztalataimról.
Volt egyetlen karakter, aki rendszeresen visszajárt, és többünket is betámadott teljes felszerelésben, néha napjában többször is.
Rajta kívül mindenki más minimum elnézést kért, és többször nem járt arra. Többen csak azért öltöztek át, hogy segítsenek, olyan szövetségek tagjaként is, akikkel egyáltalán nem tartottam előtte a kapcsolatot.
Én néha ugyanúgy betámadok döntetlenezőt, igyekszem megjegyezni, és nem visszajárni oda, még ha a TÖ alapján kívánatos célpontnak is számít. Vagy visszajárok hozzá döntetlenes szerelésben, hogy minél előbb túl legyen rajta.
szebb lenne a napod, ha inkább elhinnéd, hogy tényleg nem figyelte a felszerelést
egy kicsit több hitet az emberiségben
Dátum: 2009.05.15. 12:40:17
hát pedig én ugyanabban a böngészőben nézem a két karakteremet plusz a fórumot
http://vilag3.vegzetur.hu/ - vagy így lépsz be, vagy a fórumról is a karaktered nevére kattintva azt egy új lapon nyitja meg
Dátum: 2009.05.15. 10:45:58
az ellen nem hat