Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

"- Lexikális tudás. Bizonyos évszámos kérdések elfogadhatóak, de csakis olyanok, amelyek az első kategóriában felsoroltak. Azt, hogy mikor voltak a világháborúk, mindenkinek illik tudnia, de azt viszont nem feltétlenül, hogy egy alig ismert celeb mikor vásárolta az első biciklijét. Ráadásul, ha évszámos kérdést írtok, akkor sokkal kulturáltabb, ha az évszámok között jelentősebb eltérés van, mintha 1-1 nap eltérés van a 4 dátum között. Személyes véleményem szerint az ilyesminek az a legcivilizáltabb módja, ha nem is konkrét évszámot kérdezel, hanem felsorolsz 4 ismert eseményt, és megkérdezed, melyik volt legelőször, vagy legkésőbb."

Megkérdezheted, de nem valószínű hogy el lesz fogadva.
de miért érdekes az hogy melyik évben lett elnök?
a helyes választ, azzal hogy szóközöket raktál bele
sok esetben ilyesmiért már törlést kap a kérdés
plusz az a válasz sem jó, hogy soha nem volt az elnöke, mert akkor minek kérdezed?
valamint ez így érdektelen lexikális is, ne az évszámra kérdezz, mert az fölösleges infó, hanem a tényre hogy mondjuk a magyarok világszövetségének elnöke
természetes hogy már szerepeltet kap, ha már előtte feltetted másik karakterrel
Dátum: 2009.05.31. 09:03:57
jah, jönnek hozzánk is..
Egy hálószerű, két végén egy pontba összefutó hálószerű rajzon.
Nem tudom jobban elmondani.
Inkább hasonlított a malomhoz, mint a sakkhoz.
pl mifelénk a rókavadászatot teljesen más pályán játsszák.
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Inkább a kiemelt rész érvényes a kérdésedre
Dátum: 2009.05.30. 20:38:33
nem szoktunk
dolgozzatok meg érte
Dátum: 2009.05.30. 20:36:14
Miklós:
Re: Végzetúr friss hírek
82. hozzászólás - 2009.05.19. 16:21:45
- Ha gyógyítod az állatodat, a morálja nő eggyel.
- Ha valakit megtámadnak, veszít, és állata alacsonyabb szintű, mint ő, akkor az állat fejlődik. Ha az állat szintje fele vagy kevesebb a játékos szintjének, akkor ugyanannyi TP-t kap, mintha győzött volna. Ezután ez fokozatosan csökken, ha az állat szintje a játékoséval azonos, akkor csak a normál TP 5%-kát kapja meg, felette pedig semmit. Hordázásnál minden állatra külön vizsgáljuk, hogy fejlődik-e vagy sem.
Ezért írtam anno hogy diplomácia 5-ös.
Mert itt baromira nem azon múlik a dolog hogy melyik szakértelemmel érdemes elindulni, vagy mit érdemes fejleszteni, hanem hogy milyen a kapcsolatod a játékostársaiddal.
Mások nagy szövetségbe mennek, itt a nagyok mennek kis szövetségbe.
Crimson se lett csaló attól hogy átment az ELITbe és kapott egy rakat épületbónuszt.
Ha véletlenül bezöldülnék nekem is egyértelmű lenne hogy oda megyek. (ha felvesznek )
És az én építési kapacitásom meg az övéké szintén nem egy kategória.
Ha csak lazán beépítenék valahová egy sorozat vadászatnyit, akkor már több lenne az építésem a szövetség épületeiben, mindenféle rabszolgatartás nélkül
Dátum: 2009.05.30. 15:17:00
Neked elhiszem
Dátum: 2009.05.30. 15:00:30
kifejti hatását, én felejtettem 5-ös szakértelemmel 10-eseket.
Valami más a gond...
Dátum: 2009.05.30. 14:40:35
de a szerencsét számold hozzá

igazából egyszerűbb lenne, ha megmondanád a karakter nevét, világot, aztán legömböcöl valaki, és megnézi
Dátum: 2009.05.30. 13:49:25
nézd meg Byzonét
Dátum: 2009.05.30. 13:33:39
Felszerelést ne számold bele
Zöld pókocskáknak jár a diplomácia 5-ös
Dátum: 2009.05.30. 10:52:28
két hszt olvass vissza