Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buildermann

Dátum: 2014.12.22. 16:52:12
Sajnos nem jol mukodik jelenleg: az eroforrasok regeneraciojanak gyorsulasa helyett lassult az eroforrasok regeneracios ideje az inspiracio mertekeben. Irtam usz-nek, remelem gyorsan el lesz haritva a problema.
Dátum: 2014.12.21. 15:57:03
Portyazaskor 1/2/3 (ezust, platina, kryxonimum) alkalommal tobbszor tamadhatsz buntetes nelkul
Portyazaskor 1/2/3 (ezust, platina, kryxonimum) szinttel alacsonyabb jatekost is tamadhatsz 30 pp-s beallitason (a csatakorulmenyek a szubplazmas tamadasnak felelnek meg)
Dátum: 2014.12.20. 17:38:17
A tartalekolhato eroforrasok puffere elkedik 5%/10%/15%... mertekben.
A vadaszat ideje es lehetseges legalacsonyabb ideje csokken 2/4/6... masodperccel.
Dátum: 2014.12.20. 01:45:44
Hirtelen par otlet..

Esemenyekkel kapcsolatos relikek:
Landragornal kivalaszthatsz +1-2-3 (ezust, platina, kyxonium) tulajdonsagot, amire nem kapsz jutalmat/ aranyaiban dupla jutalmat kapsz.
Hordak Harcanal +3/+6/+9... gyozelmed lehet buntetes (2pp/csata) nelkul naponta ...vagy... Hordak harcanal gyoztes csatakert +3%/+6%/+9%... lelekenergiat kapsz
Xeno csataknal minden 11./10./9... csatara kapsz jutalmat
A Bolygo Ura feladati kozul 1/2/3... feladatot (de naponta legfgeljebb egyet, 1. heten nem hasznalhato) teljesitettnek jelolhetsz
Szovetsegi Bajnoki csatak utan +1,5%/+3%/+4.5% lelekenergiat kapsz

Egyeb:
Oskoves harci felszerelesed eladasakor a targy eredeti oskokoltsegenek 5%/10%/15%.. szazalekat visszakapod
Naponta 1/2/3... kiegett oskovet atvalthatsz platinara
Hagyomanyos/haborus portya/kihivas eseten van 5%/10%/15%... eselyed, hogy csata vegen kapsz egy pp-t
Van 1%/2%/3%... eselyed, hogy vadaszat kozben kiegett helyett valodi oskovet talalsz
Terkapus ellenfelednel +10%/20%/30%... van
Dátum: 2014.12.17. 19:52:29
Reszletekbe ugyan nem mentunk, amikor Birkaval errol beszeltem talalkozon, de azt mondta, sokak szamara az annyit er, mint halottnak a csok. Buyuk es Offs hsz-eit olvasva nem nehez rajonni, miert nem megoldas az altalad emlitett szakertelemparos. Ellenben amit javasoltam, tobb problemat is el tudna haritani.
Annyival kiegeszitenem, hogy HH-ra is mukodjon.
Dátum: 2014.12.17. 19:43:33
Nem tudom mennyire idevalo, de ha mar eszembe jutott es hasonlorol van szo, ide vesem.

AF javaslat
Az ero/tamadas/vedekezes/taumaturgia bajnoka: minden szint csokkenti a szovetsegi bajnoksagon es hordak harcak harca esemenynel generalt klon hivatkozott tulajdonsagat 1 %-kal. Koltseg: szint*10 AFP Egyeb kitetel: Egy tulajdonsagra maximum 30 % csokkentest lehet elerni, es az osszes csokkentes nem haladhatja meg a 75 %-ot.

A koncepciorol mi a velemenyetek? A szamokat lehet varialni, hogy megfelelobb ertekek legyenek.
Dátum: 2014.11.30. 11:57:20
Idézet: Offsboy - 2014.11.30. 08:35:06

Volt egy negyed órás értelmetlen intermezzo a V5 inspiráció és a top lassítás elemezgetéséről, mert egy sporttárs nagyon győzködni akarta Miklóst valamiről, amit a többiek nemigen értettek.


Ez en voltam. Lehet szamodra ertelmetlen volt, de ha majd a te karaktered valna eletkeptelenne a rengeteg beleolt osko es befektetett ido ellenere, akkor legyen ugyanez a hozzaallasod. Felvetettem egy hamarosan jelentkezo problemat, amit mar honapokkal korabban is jeleztem. Miklos erre javasolt egy megoldast, ami nem igazan fair. Nem gyozkodtem, igyekeztem ravilagitani, miert nem megfelelo a javaslata. Ezt ki is fejtem majd szamara bovebben, amint lesz eleg idom osszefoglalni a temat. Szerencsere Miklos nem tartotta ertelmetlennek, (en is belatom, hogy az o allaspontja sem eppen lenyegtelen), nyitott a korrekt megoldas megtalalasara.
A tobbiek majd megertik a problemat, ha 170 szinten keresztul az inspiracio miatt egy vadaszatra 3-szoros TP-t es LE-t kapnak amellett, hogy minden egyeb tevekenysegre normal jutalom jar ezaltal bevallalva az ezzel jaro bun rossz LE/TP aranyt , majd ezutan bejelentik, hogy bocsi, megvaltoztatjuk a szabalyt, es a mar ertelemszeruen eddig sem eros karaktered dobhatod a szemetbe. A te esetedre atvetitve ez ugy nezne ki, mintha a kovetkezo "jutalmat" kapnad meg: bocs, tul eros a karaktered, innentol kezdve dupla TP-t kapsz a tevekenysegeidre. Nyilvan nem orulnel neki. Nalam az a gond, hogy extrem gyorsan lepem a szinteket. Nem untatok a reszletekkel senkit sem, epp eleg idot elvettem elo forumon ezzel (amiert elnezest is kertem).
Dátum: 2014.11.20. 05:02:44
Bolond lennek uj karaktert inditani HH miatt. A legalacsonyabb szinteken messze jobb LE/TP erheto el a feladatokkal, mint HH-val. Nem olyan nehez teljesiteni a feladatokat minimalis TP-bol, es a fo jutalom automatikusan a kovetkezo szint elejere dob igen kedvezo LE/TP-vel. Arrol nem is beszelve, hogy mire HH-val elhasznalnek 50 pp-t, addig csp-bol tobbszazat. Hiaba rosszabb a LE/TP, ha cserebe hamarabb huzom az EF-et.
Dátum: 2014.11.18. 16:55:24
Regeneralodik az, csak a regeneralodasi ido visszaszamlaloja all nullan egyfolytaban. A pihenesnek semmi koze a csp regenehez, nincs oszefugges. Ha tobb csp-t szeretnel, a premium tagsag segithet, illetve a 10. szintu tanulasnal elerheto elementaris fuzio.
Dátum: 2014.11.18. 12:55:58
Ime:

"Hali!

Ez szándékos,a V6 még nagyon fiatal, ott most nem indítottuk el az eventet.

Baraty"
Dátum: 2014.11.18. 12:44:50
Ertem. Csak azert furcsallom, mert elvileg V5 kulon szerveren is van, illetve amit a ket V1-es szovirol irtam elozo hsz-ben. Mindegy, koszi az infot.
Egyebkent meg barhogy is, az eddigi 4. helyeknel rosszabb nem lehet belole gyemant szemszogbol.
Dátum: 2014.11.18. 12:25:47
Egy ilyen eventnel ez nem gond. A tobbi horda viselkedeset ez nem nagyon fogja befolyasolni.
De ez most komoly, hogy az osszes vilag 1 kalapba tartozik? Wow...
Akkor V1-en hiaba fogott ossze a ket gyemant top szovetseg, Sz**ra sem fognak menni vele a tobbi vilag nelkul. Felteve ha tenyleg igy van. Hivatalos az info?
Dátum: 2014.11.18. 12:15:21
Mod: mar nem aktualis...
Dátum: 2014.11.17. 16:28:20
Az a szomoru, hogy en pl. szabadsagot vettem ki mai napra. No nem V6 miatt, hanem mert rengeteg inteznivalo gyult ossze. De azert azt nem mondanam, hogy az uj szerver nem billentett a merleg nyelven amikor a mai napot valasztottam. Mar a kiesett idot sem lehet kompenzalni, nemhogy ha meg ujra kell kuszkodni 1. szintrol megint. Bizom benne, hogy hamarosan folytatodhat a jatek onnan ahonnan felbeszakadt.
Dátum: 2014.11.17. 15:52:02
"A V6-os teszt szerver karbantartás miatt szünetel, a türelmeteket kérjük."

Azert errol lehetett volna szolni elore is.
Dátum: 2014.11.17. 15:47:24
Lehalt a szerver...
Dátum: 2014.11.17. 13:13:40
Uj feature!! LE-ert lehet oskovet venni az oskovek menupont alatt. Ez benn maradt.
Dátum: 2014.11.17. 13:07:22
Nem allt le, teszten is ugyanez volt a helyzet: a szamlalo 00:00-n allt, de a csp-k jottek normalis utemben.
Dátum: 2014.11.17. 12:56:01
45-os ero proba kuszob 2. szinten. Az igen....
Dátum: 2014.11.11. 01:19:18
Hol volt bugos? En nem vettem eszre ilyesmit. Ettol persze lehet, hogy valami elkerulte a figyelmem.