Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buildermann

Idézet: Miklós - 2014.12.22. 12:39:03


Köszönöm még egyszer a javaslatokat, jópár új relikviára lehet még számítani jövőre a javaslataitok alapján!



Ezt is fel kellene eleveniteni, hogy lehetoleg minel hamarabb legyen belole valami. Ezen kivul a targyak problemaja szerintem is igen fontos, mint ahogy azt valaki irta. Hiaba erint keves jatekost jelenleg a problema, ettol fuggetlenul prioritast kellene elvezzem, mert elobb-utobb egyre tobb jatekost fog erinteni. A targyakhoz tartozik meg azok diverzitasa magas szinten, es ez minden kf-elheto targyra vonatkozik. Sokkal valtozatosabbnak kellene lenniuk ami a bonuszaikat illeti. Velemenyem szerint 150. szint felett minden kategoriaba siman beferne minden szintre egy uj targy. Kulonosen ervenyes ez az epikus kincsekre.
Ezen felul a fokuszkristalyokat is lehetne szinesiteni. Hogy csak egyet mondjak, a varazslatba helyezhetok kozul siman megjelenhetnenek azok, amelyek pl. -x tulajdonsag/kepesseg hatast tesznek hozza a varazslathoz.

Ami fontos meg tovabba az a kulonbozo cselekvesek szinthez kotese. Regebben esszeru keretek (tapasztalati szint) koze volt szoritva az uj fejlesztesek elerhetosege, ez mostanra gyakorlatilag megszunt. Szerintem ez nem helyes, aminek okai nyilvanvalok.
Illetve a kenyes tema, az inspiracio. Kulonosen V5-V6-on. Az uj inspiracio megszuntetett jonehany problemat, de azota legalabb ugyanannyit szult. Ami orvosolhato lenne mar az eleje ota, de a javaslat meg nem hallgatasra talalt, az a kulonbozo esemenyek toplistajaban valo tul nagy szerep. Nonszensz, hogy valaki azert van a toplista elejen, mert 4x-es szorzoja van az eroforrasok regeneraciojara. Vagy 1,5x-es. Mindegy mekkora, egyaltalan nem korrekt. A nagyobb gondot azok a fejlesztesek jelentik, melyek az inspiracio megvaltozasa utan kerultek a jatekba, es a V5-V6 specifikussagat abszolut figyelmen kivul hagyva, 1 az 1-ben ugyanugy mukodnek ezeken a vilagokon is. Gondoljatok bele, hogy a sima, elo licites inspirator miket eredmenyez. V5-on jelenleg ez ugy nez ki, hogy 60. szintre egy karakter (aki minden eroforrast elhasznalva a leheto legtobb megszerezheto LE-re torekszik) 4 feletti szorzoval erkezik meg. Nem csak csp-re, pp-re is tobbek kozt. Meg csak elhasznalni sem kulonosebben nehez a plusz eroforrast, mert inspiracio merteku oszto van a vadaszatidon. A portyaminusszal szinten nem kell foglalkozni, mert SzB-n olyan nincs. Ha mar SzB. Megint egy olyan fejlesztes, ami az inspiracio megvaltoztatasa utan kerult be, es az uj karaktereknek mar 20. szinttol elerheto. Lehetne meg sorolni.
A gond ezekkel az, hogy a jelenlegi rendszer szerint olyan karaktert lehet epiteni V5-on, amelyik barmelyik a jatekos altal valasztott szintkornyezetben szetver barkit, legyen az barmennyire `optolt` pok. Sot, tovabb megyek. Gyengebb jatekkal is erosebb karaktert fog csinalni. Csak azert, mert az ilyen karakter szamara x-szeres mennyisegben erhetok el azok az elonyok a mindenkori kornyezetevel szemben, melyek a valtozas utan kerultek be a jatekba. A hab a tortan az lesz, amikor egy ilyen karakter atmegy masik szerverre az inspiracio lejartat kovetoen, majd egy inspirator megvasarlasat kovetoen (vagy anelkul, attol fugg melyik szerverrol beszelunk) picsan rugja az osszes csucsragadozot alulrol tamadva is.

Mielott meg valaki azzal jon, hogy a sajat elonyom feltem, annak szivesen bemasolom a Miklossal folytatott, kozel egy evvel ezelotti levelezesem ide vonatkozo reszeit. Felhozni mindezt usz-en keresztul se idom, se energiam, se turelmem nincs. Ezert irom ide, hogy talalkozon, vagy lehetoleg meg elotte, foglalkozzunk a temaval.
Dátum: 2015.10.14. 00:07:14
A következő tárgyak(at) találtad: Lélekgyémánt csomagocska, Csatlóskristály, 1 sisakszilánk, Platina, Fehér kristályital
Dátum: 2015.10.13. 19:04:15
Par eve meg biztosan nem lehetett igy teljesiteni, de 100 %-os valaszert kerdezd az usz-t. Lehet azota valtozott.
Nem ertem az ok-okozati osszefuggest a meglatasodban. Miert erne veget a verseny, es miert kellene bezarni az ah-t? Szerintem a megfelelo aron valo beloves annyit eredmenyezne, hogy aki nem tud talalkozora elmenni, annak lehetosege lenne megvasarolni az adott tetelt joval dragabban, mint amennyiert valaha elkelt. (Pl. V5-on a legdragabb szivossag ove eddig 6000 dukatert kelt el, az utobbi liciteken 5000-5200-ert -talalkozon 4200-ert- lehetett megszerezni. Nem hiszem, hogy sokan vasarolnak meg fix 6600/7200 dukatert.) Megfeleloen belott ertekek (x) eseten meg az arak sem ragadnanak be, hanem folyamatosan emelkednenek (az elozo peldanal maradva, elobb-utobb 6000 fele fog kuszni az ov ara is). Hozomanykent viszont megjelenne a buntethetoseg elo licites visszaeles eseten, mert az osszes eddigi indoklast semmisse tenne a lehetoseg.
Dátum: 2015.10.13. 00:15:41
A következő tárgyak(at) találtad: szubplazma, Energiakoncentrátum, 1 energiatégla, A vadászat itala, Csatlóskristály
Szerintem nem feltetlen kell tulvarialni a dolgot. Minden aukcios targy legyen barmikor megvasarolhato az ah-ban szerverenkent az addig legdragabb ertek+x% dukatmennyisegert. Pl. ha v1-en 10000 dukar volt a valaha elkelt legdragabb ertek azivossag overe, akkor x=10 eseten 11000 dukatert barmikor megvasarolhato lenne. Csak elo liciten elerheto teteleknel lehetne ertek+2x% (vagy 1,5x%, stb...) ha szukseges.
Dátum: 2015.10.12. 20:27:41
A következo tárgyak(at) találtad: 4 mytokronit csomag, 1 aranydukát, templomkristály, 2 szubplazma, 3 huségszilánk, 1 kiégett osko, 3 Kisebb portyázás itala, 2 sisakszilánk, Fehér kristályital, A vadászat itala, Energiakoncentrátum, 3 szubplazma, 1 energiatégla, Platina
Dátum: 2015.10.07. 00:58:35
A következő tárgyak(at) találtad: 2 energiatégla, Isteni ital, Platina, Kisebb portyázás itala
Dátum: 2015.10.06. 14:10:08
Meglettek a sima portyaitalok is. A vadaszat italatol es a kisebb portyaitaltol elteroen az egyeb/eroforras alatt keressetek a kisebb es apro terkapu stimulatorral egyutt. A kis portyalotty es a vadaszatpia pedig az italok/eroforrasok alatt talalhatok.
Dátum: 2015.10.06. 13:57:30
Ellenorizzetek a mytokronit csomagokat es a portyaitalokat, megvannak-e! Nekem szoren-szalan eltunt az osszes...:/

*targytalan, Baraty par masodperccel korabban jelzett...

**mytokronit csomag befrissult, portyaitalok meg sehol.
Dátum: 2015.10.06. 13:00:31
A következő tárgyak(at) találtad: Horda trófea, arany Univerzum ládikó, A vadászat itala, 1 sisakszilánk, mytokronit csomag.

Arany ladikoban:
A következő tárgyak(at) találtad: Relikviakupon
Dátum: 2015.10.05. 00:15:47
A következő tárgyak(at) találtad: Kisebb térkapu stimulátor, 1 sisakszilánk, 1 kiégett őskő, 1 aranydukát, Csatlóskristály
Dátum: 2015.10.04. 00:16:18
A következő tárgyak(at) találtad: hűségszilánk, A vadászat itala, templomkristály, mytokronit csomag, 1 sisakszilánk
Dátum: 2015.10.03. 00:14:36
A következő tárgyak(at) találtad: Isteni ital, Lélekgyémánt csomagocska, Horda trófea, szubplazma, mytokronit csomag
Dátum: 2015.10.02. 18:32:46
Egy kis aprosag.
A gyakorik kozul kivenni a feher kristalyitalt, es berakni a feketere a nem nyertel semmit helyett. Ha mar a szerencsekerek megjelenese nem valosan mutatja a nyeresi eselyeket es ugyis rendbe lesz teve az egesz, akkor ennyi belefer.
Dátum: 2015.10.02. 18:29:55
Az osi aranypenzt visszakaptam.

Baraty valaszai:
"...beváltható tárgy lesz, mint pl a templomkristályok."

es

"...ez még annyira fejlesztés alatt van, hogy nem árulhatok el róla többet. (de remélhetőleg jövőhéten elkészül)"
Dátum: 2015.10.02. 15:35:09
3 sisakszilánk, arany Univerzum ládikó, szuplazma


Arany ladikoban: ősi aranypénz

Osi aranypenz: Leirasa sajnos nem volt, ezert megittam: "Megittad a kristályitalt, kaptál 0 kristálypontot" Jeleztem usz-re, ha megvan mit tud, irom ide is.
Dátum: 2015.10.01. 11:09:28
5 ladikobol: Mytokronit csomag, A vadaszat itala, 2 sisakszilank, 1 kiegett osko
Dátum: 2015.09.30. 03:02:13
A mai termes: huségszilánk, szubplazma, Fehér kristályital, Isteni ital, Energiakoncentrátum
Dátum: 2015.09.29. 03:41:50
Ezek estek nekem: mytokronit csomag, 1 energiatégla, 1 sisakszilánk, 1 kiégett őskő, Energiakoncentrátum

Gondolom Baraty nem ezekre gondolt amikor az erosebb cuccokst emlitette. Legalabbis remelem...