Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baxx

Oldal: 1
Dátum: 2014.01.28. 11:07:33
LE-ért nem engedi, 10 őskő árán ki is tudnám váltani, de annyit nem ér a dolog.
Dátum: 2014.01.28. 11:04:12
Megcsinálok minden más feladatot, pipa bepipálva, mint mindig. Reméltem, hogy hasonló tapasztalata volt már valakinek.
Miután lefutott a dolog, megírom a tapasztalatom.
Köszi!
Dátum: 2014.01.28. 10:34:38
Sziasztok!

Feladatként megkaptam, hogy teljesítsek egy küldetést. A jelenlegi aktív küldetésem az, hogy lépjek 2 szintet, ebből egy már megvan.
A kérdésem az, hogy ha most szintet lépek akkor a küldetés és a feladat is teljesül, vagy csak a küldetés és a feladat elveszik?
Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2014.01.24. 10:16:57
Nem, egyetlen ütésből származott a 103sebzés. Azóta sikerült teljesíteni, valószínűleg a kimondhatatlan nevű gyűrű tett keresztbe korábban. köszi a válaszokat!
Dátum: 2014.01.21. 23:14:08
Sziasztok!

Írnék pár észrevételt:
A "Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!" küldetést nem ismeri el nekem a rendszer.
Addig ütöttem a nálam két szinttel nagyobb top játékosokat, amíg végre 103 LE-t vesztettem, de semmi változás.
Remélem csak egyszeri eset volt.

Nálam is atomjaira hullik a végzetúr logo és a kollegák impozáns pofikája. Mondjuk csak az asztali gépemen...

Kvízolimpia. Idézem a szabályt: "Egy játékosnak maximum 12 kvíz medálja lehet (az olimpián ezután is részt vehet, csak nem állhat a dobogóra)."
Hát dehogynem. A V1 utolsó olimpiáján az első háromnak már van 12 medálja. Értem én, hogy jó buli, de így másnak esélye sincs, fogynak a helyek az első 12-ben is, a szabály meg nem ér semmit, csak jól hangzik.

Kiégett őskőből igazi őskő. Ismét idéznék: "Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból vagy kérdőív ill. kvíz kitöltésből), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz." Ez ismételten nem igaz és át kéne fogalmazni, mert valótlant állít. Ha kicsengetem a lóvét az őskőért, akkor tényleg változnak a kiégettek, de ha bármilyen egyéb módon szerzek a játékban őskövet (pl. Irtózat Piramisa), akkor nem változnak, nem csak a megemlítettel esetében.


Régi motorosként most újrakezdve a játékot ezek nagyon szemet szúrtak.
Ha válaszoltok megköszönöm, ha változás is lesz, azt meghálálom. Valahogy.
Oldal: 1